Skocz do zawartości
Keymaker_2005

Rozterki i problemy związane z X360

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi napędami to jakaś bujda, ja mam hitachi i też doczytuje tekstury po jakimś czasie w kilku grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kablem VGA podłączysz. A tenże kabel ma również wyjścia czincz do podłączenia dźwięku. Jak chcesz przerobić te czincze na jacka to kupujesz odpowiednią przejściówkę i po problemie.

 

Przecież ta przejsciówka jest już dołączona do kabla VGA.

 

Jak poruszasz konsolą to powinno być słychać takie coś latające w środku. To jest czujnik położenia. Poruszaj konsolą tak aby się czujnik ustawił.

 

Tylko broń cie Panie Boże od poruszania gdy płyta jest w napędzie!!

 

---

 

Czy są jakieś monitory które mają dwa wejścia VGA, i np. jakiś przełącznik z portu VGA nr.1 i VGA nr.2? Powoli mnie wkurza takie przełączanie kabla.

 

A może jest jakaś przejsciówka co wpina się do gniazda VGA, a mam za to jedno dodatkowe gniazdo? (rozumiecie o co mi chodzi?)

 

EDIT: no jest taki kabelek, http://www.allegro.pl/item339682835_adapte...in_zenski_.html jak to działa? Jest jakiś przełącznik z tyłu? I czy na czymś takim nie pogorszyła by się jakość obrazu?

Edytowane przez YasiuSpacerowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież ta przejsciówka jest już dołączona do kabla VGA.

Tak dołączona jest tylko do kabla Big bena i oryginalnego M$

 

Tylko broń cie Panie Boże od poruszania gdy płyta jest w napędzie!!

Tak się składa, że o tym wiem.

 

Czy są jakieś monitory które mają dwa wejścia VGA, i np. jakiś przełącznik z portu VGA nr.1 i VGA nr.2? Powoli mnie wkurza takie przełączanie kabla.

 

A może jest jakaś przejsciówka co wpina się do gniazda VGA, a mam za to jedno dodatkowe gniazdo? (rozumiecie o co mi chodzi?)

 

EDIT: no jest taki kabelek, http://www.allegro.pl/item339682835_adapte...in_zenski_.html jak to działa? Jest jakiś przełącznik z tyłu? I czy na czymś takim nie pogorszyła by się jakość obrazu?

Są. Między innymi Iiyama 505, 511, 512 i 513, Dell P1130, Sony P530, Comaq P1120. To te godne polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. z tym poruszaniem nie było do ciebie, tylko do Fistacha.

 

A nie wiesz, czy na takim kabelku nie była by gorsza grafika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Tylko broń cie Panie Boże od poruszania gdy płyta jest w napędzie!!

 

---

 

Masz mnie za idiotę? Jeszcze nie byłem tak zdesperowany i przeczytałem instrukcje obsługi :cool:

 

Jasiu, a masz jakiś przycisk wbudowany w monitorze do zmiany widzianego obrazu? Ja coś takiego mam i kabli nie ruszam, a mam tylko 2xDVI ;)

Edytowane przez Fistach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze według was do Xboxa 360, TV LCD czy TV Plazmowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co lepsze według was do Xboxa 360, TV LCD czy TV Plazmowe ?

Zależy od rozdzielczości plazmy, nie znam ich maximum.

Ale raczej LCD będzie lepsze (większa rozdzielość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troche na innych forach i stwierdzam że LCD jest sporo lepsze pod konsole :P

 

A pozatym najmniejsza Plazma ma 32 cale a reszta to po 40 i więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn. z tym poruszaniem nie było do ciebie, tylko do Fistacha.

 

A nie wiesz, czy na takim kabelku nie była by gorsza grafika?

To po co mnie cytowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To po co mnie cytowałeś?

 

Żeby ostrzec Fistacha.

 

Jasiu, a masz jakiś przycisk wbudowany w monitorze do zmiany widzianego obrazu? Ja coś takiego mam i kabli nie ruszam, a mam tylko 2xDVI ;)

 

Nie mam właśnie niczego takiego, a chciałem się dowiedzieć jak działa ten kabelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Żeby ostrzec Fistacha.

 

 

 

Nie mam właśnie niczego takiego, a chciałem się dowiedzieć jak działa ten kabelek.

Jeżeli monitor nie jest głupi (bo chyba od tego zależy) to jak włączysz konsole to sam monitor przekieruje obraz na konsole. Gorzej jak potem bedziesz chciał PC.

Musisz miec taki przycisk, może w OSD monitora masz taką opcje wyboru obrazu?

 

Poza tym już pisałem, jeszcze instrukcje przeczytałem ;)

Edytowane przez Fistach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, myślę że tutaj ten post będzie lepiej pasował ;)

 

Mianowicie czy MS wymienia dyski twarde tak samo jak pady (ten słynny przekręt :P)? Dzwoni się do nich i mówi że dysk jakieś błędy powoduje i oni wysyłają nówkę ?

jeśli nie to gdy odsyłamy do serwisu stary dysk to co się dzieje ze zapisami z gry (save) ?

 

Pozdrawiam shreku3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w poznańskim również.

 

We wroclawskim MM w Galerii Dominikanskiej otwrzyli mi pudelko, bo chcialem sobie plomby obejrzec a przy okazji rzucic okiem na naped. To samo w Saturnie. Wystarczy odpowiednio zapytac, a nie wyjezdzac z pytaniem 'rozwali mi pan to pudlo?' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak wygląda końcóweczka od X360 od kabla obrazu analogowego?(3 kabelki):

video-euro-rcas.jpg

Keymaker nie zrozumiałeś mnie, pytałem się czy w zestawie X360 HDMI, dostane również oprócz końcówki HDMI, kabelek z końcówką pod starsze telewizory(trzy kabelki widziane na zdjęciu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Arcade dostaniesz, zaraz zrobie fote - może o to Ci chodzi?

217691c7ac308f532aa831b94b205b1d80a55f189571.jpg

217692f1ef4e4a2579b846c9b9924161d6bff7171194.jpg

Edytowane przez Fistach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W żadnym zestawie, nawet Elite, nie dostaje się kabla HDMI, to po pierwsze. Po drugie, w zestawach premium i Elite są takie kable, jak Fistach pokazał, tylko dodatkowo są jeszcze dwie końcówki, co by pod component można było się podpiąć.

Edytowane przez Keymaker_2005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, już rozumiem. Dziękować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim bede mial xboxa to troche minie ale wole wiedziec juz teraz. po przeczytaniu paru postow itd. nadal nie wiem jak to jest z tym netem tzn. kupuje np. golda 12 miesiece i wpisuje kod do profilu i wtedy co, net bedzie sam dzialal czy musze cos podlaczyc? teraz o kwestie podlaczenia, wiem, ze niby trzeba podlaczyc dolaczonym kablem od xboxa konsole z pctem do karty sieciowej ale jak niby ma byc wtedy net skoro po wlozeniu kabla od x'a musze wyciagnac kabel od internetu? moja karta ma oczywiscie tylko jedno wejscie. pewnie mnie zjedziecie no ale trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK

 

Nie no, stary, kup Xbox'a i poczytaj instrukcję, naprawdę Ci to pomoże.

 

Chodzi o to, że najłatwiej po prostu kupić router i wtedy na raz do internetu masz podpięty komputer i X'a. Konsola NIE MUSI być podpięta pod komputer. Robisz tak tylko wtedy, jeżeli nie masz jak rozdzielić łącza.

 

A Gold nie powoduje, że możesz korzystać z usług sieciowych, tylko możesz z nich korzystać na uprzywilejowanych prawach względem użytkowników wersji Silver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
zanim bede mial xboxa to troche minie ale wole wiedziec juz teraz. po przeczytaniu paru postow itd. nadal nie wiem jak to jest z tym netem tzn. kupuje np. golda 12 miesiece i wpisuje kod do profilu i wtedy co, net bedzie sam dzialal czy musze cos podlaczyc? teraz o kwestie podlaczenia, wiem, ze niby trzeba podlaczyc dolaczonym kablem od xboxa konsole z pctem do karty sieciowej ale jak niby ma byc wtedy net skoro po wlozeniu kabla od x'a musze wyciagnac kabel od internetu? moja karta ma oczywiscie tylko jedno wejscie. pewnie mnie zjedziecie no ale trudno...

Skąd się urwałeś człowieku?

 

A w FAQ wszystko ładnie opisałem ale i tak znalazła się osoba, która nie zrozumiała słów tam napisanych :(

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na takich rzeczach wiec spytalem... faq czytalem i jakos nie zadowolilo mnie to, co bylo tam napisane. mozliwe ze latwiej bedzie mi sie wypowiedziec jak juz bede mial to wszystko przed soba a nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro czytałes i nie zrozumiałeś to nie ma ratunku dla ciebie chłopie. Po chińsku tam nic nie jest napisane. Uważam nawet, że jest wszystko wytłumaczone w miarę przystępnie i laikowi nie powinno sprawiać problemów.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że najłatwiej po prostu kupić router

...lub switch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ****** mi sie wszystko ale cos juz niby wiem... czyli mam kupic router/switch, do niego podlaczyc kabel dolaczony do x'a i od internetu i to wszystko? czy potrzebuje jeszcze jednego kabla by polaczyc sie z kompem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...