Forum PCLab.pl: Recenzja Monitora Lg W2252tq-pf [foto] - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (10 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Recenzja Monitora Lg W2252tq-pf [foto]

#41 Użytkownik jest niedostępny   ignacy007 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 06 Sierpień 2008 - 18:54

Kilka skromnych słów i zdjęć, ale bardzo się przydało :) Jeżeli nie zaśpiewają mi w miejscowym komputerowym jakiejś drakońskiej ceny, w przyszłym tygodniu pochwalę się wrażeniami z użytkowania.

Ten post był edytowany przez ignacy007 dnia: 06 Sierpień 2008 - 18:55

#42 Użytkownik jest niedostępny   Mikusina 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 06 Sierpień 2008 - 20:04

proponuje kupowac na morele , ja wlasnie kupilem w2252tq :)

Rekomendowany Partner LG Electronics

Dzięki temu certyfikatowi klient moze mieć pewność, że kupując u nas produkty firmy LG kupuje sprzęt oryginalny z legalnej dystrybucji, posiadający gwarancję na terenie RP.
Pracownicy Morele.net dysponują odpowiednią wiedzą na temat oferowanych produktów LG i są wstanie doradzić nawet tym najbardziej wymagajacym klientom.

#43 Użytkownik jest niedostępny   ignacy007 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 07 Sierpień 2008 - 15:57

W miejscowym komputerowym zamówiłem za 730 zł :)

#44 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 07 Sierpień 2008 - 19:57

Zobacz postMikusina, o 6 Sierpień 2008, 20:04, napisał(a):

proponuje kupowac na morele , ja wlasnie kupilem w2252tq :)

Mam do Ciebie kilka pytań. W jaki sposób był zapakowany monitor? W jakim pudełku? Czy był w środku paragon zakupu i karta z darmową klawą i myszką?
Do mnie przyszedł w oryginalnym pudle oklejony zwykłą przezroczystą folią bez paragonu i tego kuponu i coś czuje, że coś jest nie tak.
Napisałem już maila w tej sprawie do morele i do czasu wyjaśnienia sprawy nie polecam tej firmy i/lub ich przewoźnika.

#45 Użytkownik jest niedostępny   Takuya 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 07 Sierpień 2008 - 20:11

:E lol
monitor jest odpowiednio zabezpieczony, wiec nie potrzeba go pakowac w dodatkowy karton. a firmy kurierske nie depcza paczek xD
paragon powinien byc na tej folii, taka przyklejona przezroczysta koperta i w niej paragon. jesli nie bylo to napisz, to Ci wysla listownie za free.
a kupony to sobie sam musisz druknac.
polecam morele.net :)

#46 Gość_Usunięty_*

Napisany 07 Sierpień 2008 - 20:19

Co w tym śmiesznego?
W tej kopercie była tylko niewypełniona karta gwarancyjna bez paragonu. Do tego pudło od monitora było odklejone zwykła przeźroczystą taśmą bez żadnych napisów. To normalne w tym sklepie? Bo jak zamawiałem towar w innych sklepach każdy miał swoją firmową taśmę.
Monitor jest sprawny, nie ma bad pixeli, ale przy zmniejszaniu jasności zaczyna piszczeć, co prawda cicho, ale da się usłyszeć.

#47 Użytkownik jest niedostępny   Takuya 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 07 Sierpień 2008 - 20:30

mozliwe, ze popelnili błąd. dobrze, ze do nich napisałeś. ja dostalem paragon i od nich zawsze paczka byla oklejona firmowa tasma. moze im sie skonczyla, moze akurat byla zwykla pod reka itd itp.
a buczenie... no niestety w wielu monitorach wystepuje przy zmniejszaniu jasnosci, w swoim tez tak mam.
mozliwe, ze tez bede kupowal ten monitor.

pamietaj, ze oni maja mase zamowien i czasami popelniaja blad.
w ogole jestes zadowolony z tego monitora? :)

#48 Użytkownik jest niedostępny   akodo_ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Sierpień 2008 - 20:32

Zobacz postfreak, o 7 Sierpień 2008, 21:19, napisał(a):

Co w tym śmiesznego?
W tej kopercie była tylko niewypełniona karta gwarancyjna bez paragonu. Do tego pudło od monitora było odklejone zwykła przeźroczystą taśmą bez żadnych napisów. To normalne w tym sklepie? Bo jak zamawiałem towar w innych sklepach każdy miał swoją firmową taśmę.
Monitor jest sprawny, nie ma bad pixeli, ale przy zmniejszaniu jasności zaczyna piszczeć, co prawda cicho, ale da się usłyszeć.

Pudlo od monitora nie powinno byc otwierane przez sklep wiec nie maja zadnego wplywu na tasme jaka jest zaklejony, jak wiec mial by sie w srodku znalezc paragon? W pudelku jest to co daje producent a oni powinni przyslac Ci dokumenty (pafagon albo faktura) a promocja z klawiatura i myszka to na stronie http://www.lgry.pl//...=Article&id=563 masz opisane co i jak.

#49 Gość_Usunięty_*

Napisany 07 Sierpień 2008 - 21:40

Zobacz postTakuya, o 7 Sierpień 2008, 21:30, napisał(a):

w ogole jestes zadowolony z tego monitora? :)

Z wyglądu mi się podoba mimo, że przed zakupem miałem odmienne zdanie. Wygląda dużo lepiej niż na obrazkach. Co do jakości obrazu muszę jeszcze kilka dni go potestować. Pierwsze wrażenie po przesiadce z CRT 22" Iiyamy bez rewelacji.

Na jakich ustawieniach użytkujecie ten monitor?

Ten post był edytowany przez freak dnia: 07 Sierpień 2008 - 21:48

#50 Użytkownik jest niedostępny   ostry021 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 07 Sierpień 2008 - 23:30

Zobacz postfreak, o 7 Sierpień 2008, 22:40, napisał(a):

Z wyglądu mi się podoba mimo, że przed zakupem miałem odmienne zdanie. Wygląda dużo lepiej niż na obrazkach. Co do jakości obrazu muszę jeszcze kilka dni go potestować. Pierwsze wrażenie po przesiadce z CRT 22" Iiyamy bez rewelacji.

Na jakich ustawieniach użytkujecie ten monitor?

Ja przesiadłem się z CRT 19'' LG (dokładnie F900B). Generalnie monitor jest ok ale też nie mogę dobrze trafić z ustawieniami. Na chwile obecną mam:
- jasność: 40
- kontrast: 40
- gama: 0
- czerwony: 55
- zielony: 60
- niebieski: 62
Jak oglądam jakiś film podbijam jasność i/lub kontrast. A Ty jakie masz ustawienia ?

Ten post był edytowany przez ostry021 dnia: 07 Sierpień 2008 - 23:31

#51 Użytkownik jest niedostępny   krzysiek14647 

• 404 Not Found
  • PipPipPipPipPip

Napisany 08 Sierpień 2008 - 09:39

To ja napisze jakie mam ustawienia :E
- Jaskrawość: 10
- Kontrast: 70
- Gama: 0
- Czerwony: 50
- Zielony: 50
- Niebieski: 50
Na inne narazie nie chcę zmieniać bo na tych jest całkiem nieźle. Może ktoś ma jeszcze lepsze :P

Ten post był edytowany przez krzysiek14647 dnia: 08 Sierpień 2008 - 09:41

#52 Użytkownik jest niedostępny   p0ld3k 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 10 Sierpień 2008 - 13:42

Mam takie trochę głupie pytanie, ale gdzie jest nr. seryjny na tym monitorze? :E
EDIT:
Już znalazłem :cool:

Ten post był edytowany przez p0ld3k dnia: 10 Sierpień 2008 - 17:45

#53 Użytkownik jest niedostępny   Matys1983 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 11 Sierpień 2008 - 11:05

Mam takie pytanie dla tych co mają ten monitor LG W2252TQ-PF. W moim modelu przycisk "Fun" i ten koło niego to "słoneczko" wogóle nie działają i nic na ekranie sie nie zmienia.Monitor kupilem kilka dni temu.Czy te przyciski sie jakos programuje? Czy tez powinny dzialac od razu? bo poki co wogole nic sie kompletnie nie dzieje jak gram czy oglądam film i służa mi tylko do ozdoby.Proszę o szybką odpowiedź czy ktoś też miał taki problem czy tylko ja :(
Czy jeżeli są one zepsute w moim przypadku to czy moge wymienić monitor na nowy?

#54 Użytkownik jest niedostępny   akodo_ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Sierpień 2008 - 14:06

Zobacz postMatys1983, o 11 Sierpień 2008, 11:05, napisał(a):

Mam takie pytanie dla tych co mają ten monitor LG W2252TQ-PF. W moim modelu przycisk "Fun" i ten koło niego to "słoneczko" wogóle nie działają i nic na ekranie sie nie zmienia.Monitor kupilem kilka dni temu.Czy te przyciski sie jakos programuje? Czy tez powinny dzialac od razu? bo poki co wogole nic sie kompletnie nie dzieje jak gram czy oglądam film i służa mi tylko do ozdoby.Proszę o szybką odpowiedź czy ktoś też miał taki problem czy tylko ja :(
Czy jeżeli są one zepsute w moim przypadku to czy moge wymienić monitor na nowy?

Może są zepsute? Jeśli są zepsute to oczywiście że naprawa ale jeśli kupiłeś dopiero kilka dni temu to idź do sprzedawcy i poproś czy dlatego, że zakup jest nowy to nie wymeni Ci monitora na nowy? Może pójdzie na ugodę i Tobie na rękę choć takiego obowiązku nie ma ale to dobry obyczaj w dobrych sklepach komputerowych. Szkoda ze nie tego samgo dnia albo na drugi dzien powiadomiles sklep, ale może Ci wymienia.

#55 Użytkownik jest niedostępny   KamilloPL 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 11 Sierpień 2008 - 16:17

mam pytanie do pixeli ... jak to jest z tymi pixelami czesto sie wypalaja w tym monitorze da sie tego jakos uniknac?

#56 Użytkownik jest niedostępny   ignacy007 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 12 Sierpień 2008 - 13:32

Korzystał ktoś z tej promocji LG? Dziś odbieram monitor i lecę podstemplować ten kupon ;)

#57 Użytkownik jest niedostępny   p0ld3k 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 12 Sierpień 2008 - 16:07

Ja już wysłałem ten cały kupon i teraz czekam na kuriera :P

#58 Użytkownik jest niedostępny   Takuya 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 12 Sierpień 2008 - 17:22

mailem czy listownie? :)

wyczytałem tam, że wysyłają w ciągu 30 dni :E moze przyjsc po paru dniach jak i po 3 tygodniach :P

#59 Użytkownik jest niedostępny   p0ld3k 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 12 Sierpień 2008 - 19:56

list polecony priorytetowy :cool:

#60 Użytkownik jest niedostępny   S4rna 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 13 Sierpień 2008 - 17:14

Witam, zastanawiam się nad kupnem tego właśnie monitora i chciałbym się zapytać użytkowników o parę rzeczy, mianowicie:

"podświetlenie dość równomierne tylko na dole widać jaśniejszą smugę to chyba świetlówka" - czy jest do bardzo widoczne/przeszkadza/widać mocno podczas użytkowania?

jak jest z kolorami w tym monitorze? wiem, że nie są rewelacyjne ze względu na matryce TN, ale pytam ogolnie, w porownaniu do innych na tej matrycy, np. Samsunga T220.

Pozdrawiam.

• (10 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »