Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

akodo_

Recenzja Monitora Lg W2252tq-pf [foto]

Rekomendowane odpowiedzi

To ja napisze jakie mam ustawienia :E

- Jaskrawość: 10

- Kontrast: 70

- Gama: 0

- Czerwony: 50

- Zielony: 50

- Niebieski: 50

Na inne narazie nie chcę zmieniać bo na tych jest całkiem nieźle. Może ktoś ma jeszcze lepsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trochę głupie pytanie, ale gdzie jest nr. seryjny na tym monitorze? :E

EDIT:

Już znalazłem :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dla tych co mają ten monitor LG W2252TQ-PF. W moim modelu przycisk "Fun" i ten koło niego to "słoneczko" wogóle nie działają i nic na ekranie sie nie zmienia.Monitor kupilem kilka dni temu.Czy te przyciski sie jakos programuje? Czy tez powinny dzialac od razu? bo poki co wogole nic sie kompletnie nie dzieje jak gram czy oglądam film i służa mi tylko do ozdoby.Proszę o szybką odpowiedź czy ktoś też miał taki problem czy tylko ja :(

Czy jeżeli są one zepsute w moim przypadku to czy moge wymienić monitor na nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie dla tych co mają ten monitor LG W2252TQ-PF. W moim modelu przycisk "Fun" i ten koło niego to "słoneczko" wogóle nie działają i nic na ekranie sie nie zmienia.Monitor kupilem kilka dni temu.Czy te przyciski sie jakos programuje? Czy tez powinny dzialac od razu? bo poki co wogole nic sie kompletnie nie dzieje jak gram czy oglądam film i służa mi tylko do ozdoby.Proszę o szybką odpowiedź czy ktoś też miał taki problem czy tylko ja :(

Czy jeżeli są one zepsute w moim przypadku to czy moge wymienić monitor na nowy?

 

Może są zepsute? Jeśli są zepsute to oczywiście że naprawa ale jeśli kupiłeś dopiero kilka dni temu to idź do sprzedawcy i poproś czy dlatego, że zakup jest nowy to nie wymeni Ci monitora na nowy? Może pójdzie na ugodę i Tobie na rękę choć takiego obowiązku nie ma ale to dobry obyczaj w dobrych sklepach komputerowych. Szkoda ze nie tego samgo dnia albo na drugi dzien powiadomiles sklep, ale może Ci wymienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do pixeli ... jak to jest z tymi pixelami czesto sie wypalaja w tym monitorze da sie tego jakos uniknac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z tej promocji LG? Dziś odbieram monitor i lecę podstemplować ten kupon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wysłałem ten cały kupon i teraz czekam na kuriera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mailem czy listownie? :)

 

wyczytałem tam, że wysyłają w ciągu 30 dni :E moze przyjsc po paru dniach jak i po 3 tygodniach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem tego właśnie monitora i chciałbym się zapytać użytkowników o parę rzeczy, mianowicie:

 

"podświetlenie dość równomierne tylko na dole widać jaśniejszą smugę to chyba świetlówka" - czy jest do bardzo widoczne/przeszkadza/widać mocno podczas użytkowania?

 

jak jest z kolorami w tym monitorze? wiem, że nie są rewelacyjne ze względu na matryce TN, ale pytam ogolnie, w porownaniu do innych na tej matrycy, np. Samsunga T220.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miałem zamiar kupić ten monitor dopuki nie przeczytałem tego forum. Zauważyłem że głównym problemem (chyba) jedynym jest nierównomierne podświetlenie matrycy. http://www.hardware.info/en-US/productdb/Z...bGRkZpiVmJbKZcg Chyba na tej stronie jest porównanie. Chciałbym żebyście napisali czy naprawde jest to zauważalne, czy bardzo przeszkadza i występuje w każdym monitorze. Zastanawiałem się także nad L227WT. Ciekaw jestem czy w tym modelu są podobne problemy???????

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Miałem zamiar kupić ten monitor dopuki nie przeczytałem tego forum. Zauważyłem że głównym problemem (chyba) jedynym jest nierównomierne podświetlenie matrycy. http://www.hardware.info/en-US/productdb/Z...bGRkZpiVmJbKZcg Chyba na tej stronie jest porównanie. Chciałbym żebyście napisali czy naprawde jest to zauważalne, czy bardzo przeszkadza i występuje w każdym monitorze. Zastanawiałem się także nad L227WT. Ciekaw jestem czy w tym modelu są podobne problemy???????

Prosze o pomoc.

Dla mnie to jest prawie nie widoczne, szczególnie w dzień tego prawie nie widać. Wieczorem można dostrzec, że na dole jest trochę jaśniej ale mi to w ogóle nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość freak

Ja mam monitor od kilku dni i nawet nie wiedziałem, że matryca jest nierównomiernie podświetlona :E

Jeżeli jest to jest to praktycznie niezauważalne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam pytanie odnosnie tej promocji lg z klawiatura i myszka, jezeli zamowie monitorek np z morele, ktore tak wszyscy polecacie:) to w jaki sposob mam zdobyc pieczatke z punktu sprzedazy?

 

 

i przy okazji kolejne pytanie, jaka jest roznica miedzy W2252S-PF a W2252tq-pf ? CZy tylko taka ze tq-pf ma jeszcze zlacze dvi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu recenzji rowniez zakupilem ten monitor, sprawuje sie wysmienicie (posiadam go ok. 4 dni) nie rowno podswietlonej matrycy nie zauwazylem choc sie bardzo wpatrywalem w ekran- zapewne zalezy od serii czy tym podobnych. Moge go polecic jak najbardziej uzytkownikom do gier, funkcja fun jest bardzo przydatna (grafa 8600 gt takze o grach w rozdzielczosci 1680x1050 moge jak narazie pomarzyc), w filmach po podbiciu kolorow w trybie Mowie obraz jest jeszcze ladniejszy.

 

Wszystkie przycicki na monitorze dzialaja bez instalowania sterownikow procz AUTO-SET- po jego nacisnieciu pojawia sie napis Cyfrowe Wescie Wideo Brak Dostepu takze nie wiem dlaczego niemam aktywnej tej funkcji. Pozdro

 

Ps. leo80 bralem go na Agito takze takowej promocji nie mialem (monitor wyszedl mnie 687 zl z przesylka pobraniowa, na 3 dzien u mnie), odnosnie drugiego pytanie to pierwszy niema tylko zlacza DVI-D/HDCP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co powiecie na temat tego piszczenia freak i szefu88 wystpuje u was? Jak występuje to czy jest to uciążliwe?

 

Dzięki z góry za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu recenzji rowniez zakupilem ten monitor, sprawuje sie wysmienicie (posiadam go ok. 4 dni) nie rowno podswietlonej matrycy nie zauwazylem choc sie bardzo wpatrywalem w ekran- zapewne zalezy od serii czy tym podobnych. Moge go polecic jak najbardziej uzytkownikom do gier, funkcja fun jest bardzo przydatna (grafa 8600 gt takze o grach w rozdzielczosci 1680x1050 moge jak narazie pomarzyc), w filmach po podbiciu kolorow w trybie Mowie obraz jest jeszcze ladniejszy.

 

Wszystkie przycicki na monitorze dzialaja bez instalowania sterownikow procz AUTO-SET- po jego nacisnieciu pojawia sie napis Cyfrowe Wescie Wideo Brak Dostepu takze nie wiem dlaczego niemam aktywnej tej funkcji. Pozdro

 

Ps. leo80 bralem go na Agito takze takowej promocji nie mialem (monitor wyszedl mnie 687 zl z przesylka pobraniowa, na 3 dzien u mnie), odnosnie drugiego pytanie to pierwszy niema tylko zlacza DVI-D/HDCP.

 

AUTO-SET działa jak masz monitor podłączony przez D-SUB, wtedy obraz sie wyostrza i takie tam ;)

 

Witam

 

Co powiecie na temat tego piszczenia freak i szefu88 wystpuje u was? Jak występuje to czy jest to uciążliwe?

 

Dzięki z góry za pomoc. :)

 

Mam ten monitor ok 2 tygodnie i nie zauważyłem (usłyszałem) żeby "piszczał"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą cene jak najbardziej (dałem za niego w sumie 750zł), nie zauważyłem też żadnego smużenia w grach, podświetlanie jest równomierne, czyli cud, miód i orzeszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie za wielki ten monitor nie bolą oczy od grania przy takiej wielkści??? Przy jakiej odległości od monitora siedzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenie jak go postawiłem na biurku "WOOOW JAKI DUŻY!!" (po przesiadce z 17"). Po ok trzech godzinach się przyzwyczaiłem, a teraz bym z chęcią kupił jeszcze większy ;) Od monitora siedzo ok 1m i oczy mnie nie bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pierwsze wrażenie jak go postawiłem na biurku "WOOOW JAKI DUŻY!!" (po przesiadce z 17"). Po ok trzech godzinach się przyzwyczaiłem, a teraz bym z chęcią kupił jeszcze większy ;) Od monitora siedzo ok 1m i oczy mnie nie bolą.

Takie samo miałem wrażenie za pierwszym razem. Ale wolałbym żeby takie pozostało przez cały czas bo teraz wydaje się taki średni :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przesiadam się z 15 i siedział bede jakieś 70-90centymetrów to nie wiem czy nie za blisko na 22???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Jak zdobyć pieczątke ze sklepu internetowego (morele.net) na ten kupon, żeby dostać darmową klawiature i myszke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość freak
Co powiecie na temat tego piszczenia freak i szefu88 wystpuje u was? Jak występuje to czy jest to uciążliwe?

Tak, piszczy ale nie jest to uciążliwe, bo jest to bardzo cichy dźwięk. Monitor nie wydaje dźwięku jedynie przy ustawieniu maksymalnej jasności obrazu. Na każdym inny ustawieniu piszczy. Jeżeli nie masz super wyciszonego kompa to tego nie usłyszysz bez przykładania głowy do monitora. No ale jest to jednak jakaś wada.

 

Ja przesiadam się z 15 i siedział bede jakieś 70-90centymetrów to nie wiem czy nie za blisko na 22???

Myślę, że to odpowiednia odległość głowy od monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...