Skocz do zawartości
JMKS

3DMark Vantage a punkty zań

Rekomendowane odpowiedzi

"Firma Futuremark [...] zapowiada aktualizację, która ma wyeliminować między innymi następujące problemy:

Brak możliwość podglądu wyników testów offline, w wersji Advanced"

http://pclab.pl/news32402.html

 

Czyli za 20$ offline ma być - to dobrze, bo chcieć 500$ za coś w sumie niemal niezbędnego do sensownego benchowania to nie jest najlepsze wyjście ;).

 

Lepiej by było żeby w wersji za 7$ to wprowadzili, ale to nie jest totalnie konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Off-line score viewing is now available in the Advanced Edition.

 

2. Score save / submit saved options are now available in the Advanced

Edition.

 

To poprawka wprowadziła. I jako że Advanced już mam [vide "The physics of overclocking" kilka tematów niżej] to mnie już prawie pasuje :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielu dyskusjach - punkty w 3DMV będą, opcja "Performance". Start za około tydzień. I będzie też drobna zniżka na wersję Advanced dla członków HWB ponoć.

Więc - wyniki robić i dodawać.

Kwestia osobna jak zwykle jest taka, jak to jest że w forum nadrzędnym temat o Vantage ma już ~1000 postów, a tutaj - 20. 5000% przebicia, heh...

 

 

Tak ogólnie mówiąc to trochę z obiegu wypadłem ostatnio, ale to mam nadzieję przejściowe - tj. jak sprzętu nie ma to z pustego i Salomon nie naleje :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkty ruszają dzisiaj!

A przy okazji lekka obniżka dla HWBotowiczów - 15$ za 3DMV Advanced - liczba miejsc ograniczona ponoć. Ja tam swojego już mam [pokazywałem swego czasu "rozprawkę" o fizyce overclockingu ;)], ale gdyby ktoś był zainteresowany, to okazja jest :).

Szczegóły - każdy aktualnie zarejestrowany użytkownik HWB dostał maila [chyba że to tylko moderatorzy teamów :hmm:], ew. tutaj: http://www.hwbot.org/hwbot.post.do?postId=948 - jako że jak pisałem liczba miejsc ograniczona, to gdyby ktoś był zainteresowany, radzę nie tracić czasu ;).

 

Będę chyba się musiał z Vantażem na to konto zaprzyjaźnić, niestety procesor przy "Performance" daje aż 25%, więc Quad "na oko" daje 12,5% do wyniku końcowego "za darmo", ale może jakoś z 3850 @ 1GHz powalczę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...