Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

above181

GTA SA prawie jak GTA IV ?

Rekomendowane odpowiedzi

no na stronie od qjina to lipnie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy sciagasz i kopiujesz to co z drugiego !!

ok bo mi link nie wchodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak z 97 a nie 2003....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no na stronie od qjina to lipnie wygląda...

 

Bo tam są pewnie screeny z ps2 ;) Koło 14 zrobie mase fotek i Ci prześle na pw to sobie oblukasz ;)

 

ps: no i tak jak mówiłem screeny z ps2 poczekaj do 14 i dostaniesz mase fotek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo tam są pewnie screeny z ps2 ;) Koło 14 zrobie mase fotek i Ci prześle na pw to sobie oblukasz ;)

Super.

Może faktycznie gra fajna, ale 80zł to trochę przydużo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poinstalowałem wszystkie modziki na trawe, pogode bla bla bla ide testować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć zdjęcia. I z mgs2 też na pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwersja mgs2 na pceta byla gorzej niz tragiczna, sterowanie to dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sterowanie to dno.

tego się obawiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile bo gra wywaliła pewnie przez tego moda na roślinność, no i wyglada to kiepsko tzn połączenie gta z kolorystką z obliviona :/ w ogóle te drzewa, trawa nie pasuja do klimatu czarnuchów i gangsterów porażka no i jeszcze płynność spadła o jakieś 10 klatek :/ nie dziekuje. Kompletnie to nie pasuje za jaskrawe te drzewa i trawa... jakby w SA w ogole smogu i innych dupereli nie było za czysto.

 

Konwersja mgs2 na pceta byla gorzej niz tragiczna, sterowanie to dno.

 

A tam kupujesz pada od ps2 i grasz ;) Ponadto cisne na klawiaturze i wszystko śmiga podstawa to odpowiednio skonfigurować co i oto wczoraj na tym spedziałem ok 30 minut by ustawiac tak klawisze by palców sobie nie połamać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te drzewa, trawa nie pasuja do klimatu czarnuchów i gangsterów

:D:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D:lol2:

 

Smiejesz sie :P zaraz Ci pokaże i się przekonasz ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za czarnuchów w USA to byś już miał policję pod drzwiami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za czarnuchów w USA to byś już miał policję pod drzwiami :)

 

Wiem :P musiałem obrazowo napisać jak to wyglada

Niestety już Ci screenów nie pokaże bo save mi się nie chce załądować jak mam tego moda. Ale dam Ci screeny jakie są w paczce z modem ;)

 

bonus2aw0.jpg

Mi te plamy kompletnie nie pasuja do otoczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee fajne są!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jasne jakby były ciemniejsze to ok, a tutaj za jasne na screenie jescze to jakos wyglada ale w dzielnicy OG koszmarnie :P a i tak wywala błeda także olać to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olać wogóle SA czekając na IV....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przeszedłem także nadrabiam zaległości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to w takim razie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo tam są pewnie screeny z ps2 ;) Koło 14 zrobie mase fotek i Ci prześle na pw to sobie oblukasz ;)

 

ps: no i tak jak mówiłem screeny z ps2 poczekaj do 14 i dostaniesz mase fotek ;)

 

Tyle że wersja na PS2 wygląda lepiej, jest w niej 32 bitowa kolorystyka, na PC jest zaledwie 16 bit i widać przejścia kolorów.

 

Ja bym nie polecał MGS2 w wersji na PC, NCR uświadczy sporo graficzny bugów (np. brak cieni), ja się bawiłem i dopiero po znalezieniu zmodyfikowanego cracka (gra była oryginalna) wszystko było w porządku i niemal tak jak na PS2 (chodzi mi o ww kolorystykę), dodatkowo bez pada nie ma co podchodzić. Jak ktoś jest uparty to może zagrać w tę grę na PC, jest genialna ale konwersji to konami robić nie umie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle że wersja na PS2 wygląda lepiej, jest w niej 32 bitowa kolorystyka, na PC jest zaledwie 16 bit i widać przejścia kolorów.

 

Ja bym nie polecał MGS2 w wersji na PC, NCR uświadczy sporo graficzny bugów (np. brak cieni), ja się bawiłem i dopiero po znalezieniu zmodyfikowanego cracka (gra była oryginalna) wszystko było w porządku i niemal tak jak na PS2 (chodzi mi o ww kolorystykę), dodatkowo bez pada nie ma co podchodzić. Jak ktoś jest uparty to może zagrać w tę grę na PC, jest genialna ale konwersji to konami robić nie umie :)

 

A głuipoty opowiadasz 32 bity masz nawet w wyborze rozdziałki ustawiasz..ponadto ui mnie na 8800gt sa cienie i inne bajery ktorych nie mialem na gf2mx czy ati 9600 pro ;) wszystko jest i śmiga cacy.

Gram na klawiaturze i owszem nie jest wygodnie ale zas zle tez nie ;) podstawa to ulozyc klawisze i cacy wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A głuipoty opowiadasz 32 bity masz nawet w wyborze rozdziałki ustawiasz..ponadto ui mnie na 8800gt sa cienie i inne bajery ktorych nie mialem na gf2mx czy ati 9600 pro ;) wszystko jest i śmiga cacy.

Gram na klawiaturze i owszem nie jest wygodnie ale zas zle tez nie ;) podstawa to ulozyc klawisze i cacy wszystko :D

 

Można wybrać 32 bity ale gra i tak ma 16, wiem bo sprawdzałem, zresztą w necie też znajdziesz takie informacje :)

Na 7600gt musiałem właśnie bawić się crackiem żeby gra poprawnie obsługiwała kartę (wszędzie jest napisane że ma problemy z kartami nowszymi od gf2/3), nagle w przypadku kart z serii 8 miałoby by wszystko poprawnie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...