Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzywymax

Austriak Josef Fritzl przyznał się do gwałtów na swojej, więzionej córce.... mógł też zabijać.

Rekomendowane odpowiedzi

No więc przyznał się....

 

Co gorsza może być powiązany z morderstwen w 87 roku i gwałtem na innej kobiecie w latach 70tych....

 

Badania DNA potwierdziły, że jest ojcem 7 dzieci, poczętych w wyniku gwałtów na swojej córce.

 

http://www.tvn24.pl/-1,1548046,wiadomosc.html

 

http://www.tvn24.pl/-1,1548008,wiadomosc.html

 

Co za psychol.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich przypadkach jestem za karą śmierci... Chociaż dla niego to pewnie byłoby wybawienie...

Zastanawia mnie tylko to jak ten psychol tak długo ukrywał tą córkę w piwnicy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla takich skurwieli to najgorsze tortury z czasów KGB, wyrywanie paznokci, lamanie palcow, wbijanie czegos w cialo i co tylko sie da aby poczul chociaz jakis maly odsetek bolu ktory wyrzadzil. Nie mowiac juz o tym ze zmarnowal zycie swojej corce i w sumie jej dzieciom tez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takich przypadkach jestem za karą śmierci... Chociaż dla niego to pewnie byłoby wybawienie...

Zastanawia mnie tylko to jak ten psychol tak długo ukrywał tą córkę w piwnicy :>

 

No ale w UE nie ma kary śmierci.... Ja bym mu dał bardziej wyrafinowaną karę - bo co to kara śmierci... nic nie da....

 

Np. dożywotnie roboty w kamieniołomach, gdzieś na odludziu i walka o pożywienie pomiędzy więźniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ale w UE nie ma kary śmierci.... Ja bym mu dał bardziej wyrafinowaną karę - bo co to kara śmierci... nic nie da....

 

Np. dożywotnie roboty w kamieniołomach, gdzieś na odludziu i walka o pożywienie pomiędzy więźniami ;)

Sam by sie zabił, młotem lub kamieniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam by sie zabił, młotem lub kamieniem :P

 

Ten facet jest za dużym psycholem i człowiekiem bez uczucia aby mógł się zabić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla takich psychopatów powinny być jakieś tortury, kara śmierci jest zbyt hmm... łagodna? Znaczy chodzi o to, że wieszają go czy coś tam mu wstrzykną i sobie umiera, a przez te tortury będzie cierpiał i poczuje to co czuły jego ofiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skąd w was tyle zawiści, po co ma poczuć to samo, uśmiercić dziada, mamy stać się takimi samymi oprawcami jak on, torturując dewianta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skąd w was tyle zawiści, po co ma poczuć to samo, uśmiercić dziada, mamy stać się takimi samymi oprawcami jak on, torturując dewianta?

 

Proste - nie skażesz go na śmierć - bo prawo UE tego zabrania...

 

Ale np. kilka razy słyszałem już o tym, że ma dostać 20 lat - bez komentarza.... szok....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś jest już stary i pewnie niedługo umrze więc więzienie ma w dupie a co do tortur to może w średniowieczu ale nie w czasach dzisiejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla takich sku**eli to najgorsze tortury z czasów KGB, wyrywanie paznokci, lamanie palcow, wbijanie czegos w cialo i co tylko sie da aby poczul chociaz jakis maly odsetek bolu ktory wyrzadzil. Nie mowiac juz o tym ze zmarnowal zycie swojej corce i w sumie jej dzieciom tez...

:thumbup: jestem za, kara śmierci byłaby w tym wypadku tylko wybawieniem... ewentualnie zamknąć go w jakiejś celi z chłopcami i puścić famę co zrobił a oni by się juz nim odpowiednio zajęli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę bronić gościa ale z tymi waszymi torturami to przesadzacie czy my mamy go powstrzymać czy się nad nim znęcać jak zwierzęta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:thumbup: jestem za, kara śmierci byłaby w tym wypadku tylko wybawieniem... ewentualnie zamknąć go w jakiejś celi z chłopcami i puścić famę co zrobił a oni by się juz nim odpowiednio zajęli...

 

I pewnie tak go "dojadą" w więzieniu, że się nie pozbiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol taki stary dziad to już nie może niżej upaść pewnie niedługo umrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol taki stary dziad to już nie może niżej upaść pewnie niedługo umrze...

 

Ździwił byś się jak długo taki sk*(%*el może żyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ździwił byś się jak długo taki sk*(%*el może żyć....

 

W więzieniu sobie długo nie pożyje a co najważniejsze nikogo nie skrzywdzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kary śmierci dla takich ludzi, wolałbym ich "przeznaczyć" na organy dla potrzebujących - chociaż tak mógłby się przydać swą egzystencją. Kara śmierci nie cofnie krzywd.

 

Nie chcę bronić gościa ale z tymi waszymi torturami to przesadzacie czy my mamy go powstrzymać czy się nad nim znęcać jak zwierzęta ?
Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek słyszał o przypadku znęcania się zwierzęcia nad innym zwierzęciem, więc porównanie trochę chybione :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takich przypadkach jestem za karą śmierci... Chociaż dla niego to pewnie byłoby wybawienie...

Zastanawia mnie tylko to jak ten psychol tak długo ukrywał tą córkę w piwnicy :>

 

śmierć to za łagodna kara,

wsadzić go do ciemnej nory i umiera w samotności ... długgo przynajmniej te 25 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek słyszał o przypadku znęcania się zwierzęcia nad innym zwierzęciem, więc porównanie trochę chybione :-P

 

Kot znęca się nad myszą... Chodziło mi tu bardziej o instynkty przez które człowiek potrafi upaść niżej niż zwierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go zamkną w pudle z innymi to założę się że znajdą go nad ranem powieszonego na kratach od okna albo go zamęczą na smierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja już swoje raz powiedzialam na ten temat, ale się powtórzę - facet się nadaje do psychiatryka, nie do więzienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłać go do więzienia z naprawdę trudnymi więźniami, oni by zrobili z nim porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...