Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

opalen

Daty treningów

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie treningi odbywają sie w:

 

Niedziele 20:30

Wtorek 20:30

Czwartek 20:30

 

 

Będę tu tez zapisywał wszystkie umówione spary i treningi z innymi klanami

 

- w tej chwili staram się załatwić mecz z CPL ( data jeszcze nieznana)

... umawianie sie z nimi na spara wygląda tak, nie mogę się doczekać aż nam dadzą po czterech literach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starajmy sie korzystac z naszego nowego forum, szczegolnie z opcji kalendarz, można tam dodawać np: daty lub nawet propozycje sparingów lub składać propozycje co moglibyśmy i kiedy trenować. Na razie dodane są same daty i godziny treningów. Proponuje też ten wątek tam przenieść i zbytnio go nie zaśmiecać. Jeszcze jedno stare forum zrobione przez blubebarta miało IMO dobry układ to nowe na razie jest kiepskie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Starajmy sie korzystac z naszego nowego forum, szczegolnie z opcji kalendarz, można tam dodawać np: daty lub nawet propozycje sparingów lub składać propozycje co moglibyśmy i kiedy trenować. Na razie dodane są same daty i godziny treningów. Proponuje też ten wątek tam przenieść i zbytnio go nie zaśmiecać. Jeszcze jedno stare forum zrobione przez blubebarta miało IMO dobry układ to nowe na razie jest kiepskie :D

 

to sie da zalatwic, juz sa dodane dwa nowe dzialy, dzisiaj jak bede mial czas w robocie to zrobie reszte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw - spary moglibysmy grać w godzinach popoludniowych albo okolo 5-6.

 

Ja po 20 jestem juz spiacy. Teraz ledwo siedze przed kompem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak btw - spary moglibysmy grać w godzinach popoludniowych albo okolo 5-6.

 

Ja po 20 jestem juz spiacy. Teraz ledwo siedze przed kompem. :E

 

ale niestety ja nie bardzo mogę tak wcześnie, no i nie tylko ja, można o 20, moze by się o 19 dało, ale jeszcze to uzgodnimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale niestety ja nie bardzo mogę tak wcześnie, no i nie tylko ja, można o 20, moze by się o 19 dało, ale jeszcze to uzgodnimy

Ja jestem caly czas na psychotropach i widać skutki. :E Dlatego wieczorami gra mi sie naprawde ciezko. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przedewszystkim ustalic kiedy trenujemy a kiedy sparujemy albo trening 20:00 spar 21:00 góra 2 mapy. Do tego każdy musi wrzucać propozycje co mamy zatrenowac i jak żeby potem tylko ćw. warianty i mierzyć czas, bo tak to biegamy sobie ok 40 min i nic z tego nie ma, a do tego każdy jest po takim bezcelowym bieganiu zmęczony i znudzony, generalnie jest chaos póki co. Co do wczorajszego spara to nawet nie chce mi się komentować wyglądało to jakby był to nasz 1-2 spar, a dlaczego myśle że każdy wie. Jak można to prosze o admina na nowe forum chce zobaczyc co tam mozna wycisnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nedziele bede na treningu tylko tradycyjnie bede cicho siedzial :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie od czwartku jestem na szkoleniu. Wracam w sobotę w nocy więc na razie nie będę obecny :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zagracie z nami z clanem russian universal soliders hmm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zagracie z nami z clanem russian universal soliders hmm ?

A co jesteś w ruskim klanie? :E

 

Czemu nie. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zagracie z nami z clanem russian universal soliders hmm ?

 

 

pod warunkiem ze ty będziesz w tym składzie bo narazie cie w nim nie widzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co jesteś w ruskim klanie? :E

 

Czemu nie. :]

 

Nie , ale się pytałem soula czy mogę z nimi grać spary i się zgodził więc taki układ mi się podoba jak na razie stefek się was pytał o spar partnerostwo no cóż nie zgodziliście się więc sobie odpuściłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...