Skocz do zawartości
Destroy

Kim najlepiej grać w WoWie ? Rasa i klasa (wojownik, mag itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie chce dojsc do 70 lvl zeby sie potem mialo okazac, ze i tak mam slabeusza bo zle dobrana klasa do rasy, w ogole klasa sama w sobie slabsza itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak słabsza klasa. :P Zobacz sobię buildy na necie. Tam wszystko jest opisane krok po kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WoWie nie da się źle dobrać klasy do rasy. Nie ma to większego znaczenia, choć pare raciali się czasami przydaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jaka klasa jest najlepsza i najciekawsza ? Ale przede wszystkim najlepsza, zebym mogl z kazdym wygrywac jak osiagne ten 70 lvl. Wojownik, lowca, warlock ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma najlepszej klasy. Każda ma coś w sobie, a tak osobiście to najlepiej mi się gra warlockiem i łotrzykiem, ale to już zależy co kto lubi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jaka klasa jest najlepsza i najciekawsza ? Ale przede wszystkim najlepsza, zebym mogl z kazdym wygrywac jak osiagne ten 70 lvl. Wojownik, lowca, warlock ?

jak umiesz grac i masz dobry gear to kazda klasa bedziesz najlepszy i wygrasz z kazdym liczy sie skill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniej zależnym od ekwipunku są postacie "czarujące". Do Paladyna nie ma się co zabierać bez potężnego "gearsa". Łotrzyk jest klasą którą się gra łatwo i przyjemnie.

Poczytaj o klasach na forach o WoWie, tam jest wszystko na tacy. Trzeba tylko poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpierw gralem wojownikiem przez gopdzinke i doszedlem do 4 lvl. Ale w sumie chyba go porzuce bo przez 70 leveli rabac toporem to obawiam sie, ze moze sie zrobic potwornie nudne. Wybralem zatem Warlocka przed chwila i tez zaszedlem na razie do 4 lvl. Mam juz kilka czarow. Mieczem to on walczyc kompletnie nie potrafi, ale ma mocne czary i sporo wiec ciekawiej jest. Chyba definitywnie bede gral orkiem Warlockiem...

 

Nie wiem czy to moje wraznenie, ale wydaje mi sie, ze Warlock dluzej awansuje niz wojownik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpierw gralem wojownikiem przez gopdzinke i doszedlem do 4 lvl. Ale w sumie chyba go porzuce bo przez 70 leveli rabac toporem to obawiam sie, ze moze sie zrobic potwornie nudne. Wybralem zatem Warlocka przed chwila i tez zaszedlem na razie do 4 lvl. Mam juz kilka czarow. Mieczem to on walczyc kompletnie nie potrafi, ale ma mocne czary i sporo wiec ciekawiej jest. Chyba definitywnie bede gral orkiem Warlockiem...

 

Nie wiem czy to moje wraznenie, ale wydaje mi sie, ze Warlock dluzej awansuje niz wojownik ?

 

Destroy, proszę Cię. Masz 4 lvl, na który się wbija przez (no pewnie nie znasz questów, wiec z godzinkę). Warlock ma łącznie ze 30 czarów ale używa się tylko kilku. Poczytaj WoWowe fora, żeby wiedzieć co i jak.

 

Na początku warrior sieka i jest fajnie, ale z biegiem czasu to warlock będzie coraz potężniejszy + będzie miał peta (taki pomocnik, na którym potworki będą się skupiać, ale to później), a warrior będzie miał wyprawę przez mękę.

 

A noi nie wiem ile czasu poświęciłeś na znalezienie servera, bo wybieranie tak "o ten" chyba nie jest najgenialniejszym pomysłem : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie wiem czy to moje wraznenie, ale wydaje mi sie, ze Warlock dluzej awansuje niz wojownik ?

mnie lock znudził na 36...

zrobiłem druida i szamana do 70 po nim. teraz mi tylko disenchantuje itemki :P

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybralem zatem Warlocka przed chwila i tez zaszedlem na razie do 4 lvl. Mam juz kilka czarow. Mieczem to on walczyc kompletnie nie potrafi, ale ma mocne czary i sporo wiec ciekawiej jest. Chyba definitywnie bede gral orkiem Warlockiem...

 

Sry, ale tekst w stylu ze lock mieczem nie umie bić lekko mnie rozbroił. Może cię zaskocze ale casterzy w melee dps nigdy nie wymiatają od tego mają jak zauważyłeś mocne czary:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sry, ale tekst w stylu ze lock mieczem nie umie bić lekko mnie rozbroił. Może cię zaskocze ale casterzy w melee dps nigdy nie wymiatają od tego mają jak zauważyłeś mocne czary:).

Nie wiem dlaczego. Przeciez napisalem ze ma slaby miecz i mocne czary. Co w tym rozwalajacego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przede wszystkim zastanów się jaki styl gry Tobie najbardziej odpowiada - czy wolisz być cherlawym magiem, który w bezpośredniej walce ma marne szanse, ale w walce na dystans z dużą ilością przeciwników nie ma sobie równych, czy bardziej odpowiada Ci styl wojownika - kolesia który nie boi się walki bezpośredniej, czy może kogoś pośredniego.

Nie można powiedzieć że w tej grze któraś klasa jest overpowered - blizzard z reguły dba o ot żeby wszystkie klasy były mniej więcej wyważone. Pamiętaj że gra ma Tobie sprawiać przyjemność z samego grania - dlatego nie patrz na to co piszą inni, że ta i ta klasa jest wypasiona itp., tylko wybierz taka klasę którą z przyjemnością będzie ci się spędzało czas przed monitorem.

 

Tak jak pisali poprzednicy - poczytaj jaki styl gry łączy się z każdą z klas, każda z klas ma również kilka typów (np. Wojownik - może być nakierowany na zadawanie obrażeń - lub na jak największą wytrzymałość w walce)

Edytowane przez Andrzej L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sry, ale tekst w stylu ze lock mieczem nie umie bić lekko mnie rozbroił. Może cię zaskocze ale casterzy w melee dps nigdy nie wymiatają od tego mają jak zauważyłeś mocne czary:).

Szkoda ze nie widziales w becie TBC co mag potrafil zrobic dagerem pulse knife czy jakos tak :) wchodzi w plecy i hity ponad 1k a napierdzielal szybko jak rogal :)

Moze ktos pamieta tego buga i dlaczego taki dmg byl zadawany :) ja akurat pamietam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wpierw gralem wojownikiem przez gopdzinke i doszedlem do 4 lvl. Ale w sumie chyba go porzuce bo przez 70 leveli rabac toporem to obawiam sie, ze moze sie zrobic potwornie nudne. Wybralem zatem Warlocka przed chwila i tez zaszedlem na razie do 4 lvl. Mam juz kilka czarow. Mieczem to on walczyc kompletnie nie potrafi, ale ma mocne czary i sporo wiec ciekawiej jest. Chyba definitywnie bede gral orkiem Warlockiem...

 

Nie wiem czy to moje wraznenie, ale wydaje mi sie, ze Warlock dluzej awansuje niz wojownik ?

 

 

Godzina na 4 poziomy - do 70 w 4 miesiące może dojdziesz ;)

 

A warlock w sumie też jest nudny - dps super bo ponad 2500 ale caly czas tylko 1 czar (destro lock) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie widziales w becie TBC co mag potrafil zrobic dagerem pulse knife czy jakos tak :) wchodzi w plecy i hity ponad 1k a napierdzielal szybko jak rogal :)

Moze ktos pamieta tego buga i dlaczego taki dmg byl zadawany :) ja akurat pamietam :D

 

łał, to rzeczywiście -.- Jak to dlaczego bug? Bo się skopało. Zawsze coś się kopie jak się naprawia co innego :) A że wypuścili już taką wersję i nikt nie przetestował melee dmg magiem, to wyszło jak wyszło.

 

Zgadzam się z tym, co powiedział Andrzej L(epper?)

 

Destroy - pograj trochę, dojdź do jakiejś instancji (najlepiej wc) i wtedy powiesz, czy fajnie się czymś takim gra, czy nie. I zacznij 'ćwiczyć' WoWowy język, bo ciężko się nawet tłumaczy z WoWowego na Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto dal te dwa linki do forow WoW (tez do tego gdzie mam opisane questy itp.), ale bardzo prosze zeby mi je wyslal na priv, bo na forum nie mozna dawac linkow do innych forow, wiec post zostal usuniety :/

 

I zeby byl jakis slowniczek, co to sa buffy debuffy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słownik od ang na kolana i jedziesz;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A warlock w sumie też jest nudny - dps super bo ponad 2500 ale caly czas tylko 1 czar (destro lock) :)

 

Mam wrażenie, że piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia ;)

Ja mam 18 lvl i uzywam tylko shadow bolt. Wiec jedno i to samo. Ale pet jest przynajmniej i fajnie mi sie lockiem gra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lvl i uzywam tylko shadow bolt. Wiec jedno i to samo. Ale pet jest przynajmniej i fajnie mi sie lockiem gra :P

Czyli takie spelle jak Curse of Agony, Immolater i Corruption są zbyt imba by ich używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lvl i uzywam tylko shadow bolt. Wiec jedno i to samo. Ale pet jest przynajmniej i fajnie mi sie lockiem gra :P

 

Haha, no bo padne :) Stary, z całym szacunkiem. Wejdź sobie na blizzardowskie forum, poczytaj jak się lvluje, bo oszczędzi Ci to lata świetlne. Shadowbolt kosztuje trochę za dużo many i voidwalker nie może wziąć aggro na siebie przez co Ty obrywasz.

Immolate - Curse of Agony - Corruption (z talentów powinienieś mieć instant) i potem wandujesz do śmierci. Oszczędza manę, po takiej walce jakiś life tap i jedziesz dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha, no bo padne :) Stary, z całym szacunkiem. Wejdź sobie na blizzardowskie forum, poczytaj jak się lvluje, bo oszczędzi Ci to lata świetlne. Shadowbolt kosztuje trochę za dużo many i voidwalker nie może wziąć aggro na siebie przez co Ty obrywasz.

Immolate - Curse of Agony - Corruption (z talentów powinienieś mieć instant) i potem wandujesz do śmierci. Oszczędza manę, po takiej walce jakiś life tap i jedziesz dalej ;)

Tu już nawet nie chodzi o czytanie forum... wg. Blizzarda każdy w miarę rozgarnięty gracz powinien sam na to wspaść :S

 

PS. Lata świetlne są jednostką odległości, a nie czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Omg, ja uzywam builda deep affi, w ktorym to shadow bolt jest w talentach 5/5. Czyliu wedlug tego buildu jednak SB powinno sie uzywac no nie ? :|

 

Kemotix skoncz z siebie robic super eksperta bo to zalosne. Takie wywyzszanie sie jest naprawde smutne. Zycze ci lepszej samooceny.

Edytowane przez Destroy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Omg, ja uzywam builda deep affi, w ktorym to shadow bolt jest w talentach 5/5. Czyliu wedlug tego buildu jednak SB powinno sie uzywac no nie ? :|

 

Kemotix skoncz z siebie robic super eksperta bo to zalosne. Takie wywyzszanie sie jest naprawde smutne. Zycze ci lepszej samooceny.

Koleś ja się nie muszę wywyższać jak patrze na Twoje posty bo prezentujesz poziom dna...

Korzystasz z builda "Deep Affli" i dobrze bo do lvlowania jest idealny (też z niego korzystam, bo właśnie lvluje locka, moją 3 postać). Szkoda tylko, że Improved Shadowbolt jest w Destruction...

 

Żadnym ekspertem nie jestem, wiem natomiast, że istnieje coś takiego jak http://forums.wow-europe.com/ i tam mnóstwo graczy dzieli się swoim doświadczeniem w postaci poradników, guide'ów, talent speców. Wystarczy tylko poszukać, poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...