Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

Crysis Warhead - następca Crysisa

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie , zagrasz to sie przekonasz. Mi Crysis na 1 raz zajal 11h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezupelnie. Ty podales przyklady typowych gier sieciowych , Crysis jest raczej gra sp.

 

UT jest tworzone pod multi, ale ma swój tryb single, co prawda z botami, ale to mimo wszystko single. Crysis również ma tryb multi i single. Pisałeś, że plansza najlepsza to ci odpisałem, że widziałem lepsze i tryb rozgrywki nie ma tu znaczenia. Mapa to mapa.

 

Spokojnie , zagrasz to sie przekonasz. Mi Crysis na 1 raz zajal 11h.

 

Widzisz szkoda wyrzucać kasę w błoto na 3 godziny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem i na wszystkich ustawieniach na entuzjasta (odpowiednik very high) mam średnio 17-20 fps ale gra wygląda cudnie i będę grał w tych ustawieniach bo mi ok 20 fps wystarczy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

cybra, a możesz podać sprzęt, rozdzielczość i czy z AA/AF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro gierke Dostane :)

Od kiedy to ostatni wyraz w zdaniu piszemy z duzej litery , gdy ten nie jest nazwa wlasna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to ostatni wyraz w zdaniu piszemy z duzej litery , gdy ten nie jest nazwa wlasna :D

 

Aj tam czepiasz sie ;D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam core2duo 2160 @3ghz, 2gb ramu, 8800gt w rozdzielczosci 1680x1050 czy jakos tak do 22" monitora :) bez aa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zainstalowałem i na wszystkich ustawieniach na entuzjasta (odpowiednik very high) mam średnio 17-20 fps ale gra wygląda cudnie i będę grał w tych ustawieniach bo mi ok 20 fps wystarczy :).

20 to w sam raz ... Ale zmniejsz detale z VH na HIGH i bedziesz miał 30 FPS a to jest jak dla mnie bardzo duża róznica !!!

 

mam core2duo 2160 @3ghz, 2gb ramu, 8800gt w rozdzielczosci 1680x1050 czy jakos tak do 22" monitora :) bez aa

 

Taki sprzet wiec ja sie obawiam czy na swoim sprzecie bede miał z 40 FPS :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest core 2 duo 2160 tylko pentium dual core a to różnica no ale to i tak nieźle z tymi fps masz.

 

@snc moim zdaniem lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie jest core 2 duo 2160 tylko pentium dual core a to różnica no ale to i tak nieźle z tymi fps masz.

 

Wiem Wiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie pieknie ale gdzie sie podzial nasz wielbiciel Crysisa hydro2???

hydro2 gdzie jestes???? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL
mam core2duo 2160 @3ghz, 2gb ramu, 8800gt w rozdzielczosci 1680x1050 czy jakos tak do 22" monitora :) bez aa

O to świetnie, mam taką samą rozdzielczość, a 4850 w Crysis będzię pewnie równy 8800GT. Czyli myślę, że na stałem 30 FPS na "Graczu" mogę liczyć, może przy farcie z AAx2, choć w to wątpię (mi większego niż 2x nie trzeba) ale może będzie płynnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzis doszedl nowy monitor i powiem Wam, że jak odpaliłem crysisa 1, na fullHD VHigh to masakra, samo podbicie rozdziałki z wczesniejszej 1440x900 do 1920x1200 to juz kosmos.

Niestety biedny 8800gt miał wtedy jakies 12-17 fpsów ;p

Po zmniejszeniu do High było odrobinkę lepiej, ale nadal niegrywalnie.

Ciekawe czy Warhead pojdzie płynnie na ustawieniach Gamer w full HD na 8800GT i C2D@3.6 ? :E Było by miło, ale raczej nie ma na co liczyc...

Gra skalowana na tym monitorze do 1440x900 wygląda średnio po zobaczeniu jej w FHD.

 

Trza w przyszłym miesiacu zrobić upgrade karty do 4870/280gtx...

 

Zamawiajac pre-order z gram.pl powinienem dzis dostac gre, ale niestety tak sie nie stało, moze jutro...albo w poniedziałek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Ja dziś byłem w siedzibie Gram.pl w metrze, to mówili, że choć do niektórych sklepów w Polsce gra dotarła (niewielu), to do nich niestety firma kurierska przywozi niby od 15-19, ale zawsze są na jakieś 10-20 minut przed 19 kiedy jest zamknięcie sklepu, a jak ich raz upomnieli to przyjechali pół godziny po zamknięciu i musieli sprzedawcy czekać :E

Więc muszę jutro przyjechać, i jeśli ktoś ma napisane, że dostawę do odbioru osobistego ma danego dnia - niech przychodzi następnego żeby nie jechać na marne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam na biurku warheada, w MM po 69,90. Wlasnie sie instaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz mam na biurku warheada, w MM po 69,90. Wlasnie sie instaluje.

 

NICE :)

działaj, działaj - czekamy na screeny i wrażenia z gry i opinie o optymalizacji.

 

Fajnie by było jakbys dał screeny porównawcze jak gra wygląda w najwyższej rozdziałce Twojego monitora na detalach Gamer i Enthusiast :)

 

aha i włącz opcje r_displayinfo 1, zeby mozna bylo zobaczyc zużycie ramu :)

 

Pozdrawiam i czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w MM ku mojemu zaskoczeniu na półce leżała świeża porcja pudełeczek z gierką oczywiście niezwłocznie jedną zakupiłem ;) cena 69,90zł

 

W opakowaniu znajdują się dwie płyty jedna z grą single player a druga zatytułowana Crysis Wars do gry wieloosobowej oraz standardowo polska czarno biała instrukcja (mogli by w końcu w kolorze je drukować).

 

Pierwsze uruchomienie i oczywiście to co tygryski lubią najbardziej :P

 

b270761048f43d39m.jpg

 

Mała porcja screenów z gry:

 

bfe4c0bab06b15c6m.jpg4bb73cc5bc0395a4m.jpgf2616f0beb0deb21m.jpg74297dc5cdf965d0m.jpg11b920df354743cfm.jpg

 

0c1374e1e942f879m.jpg

 

Jeśli chodzi o płynność gry jest naprawdę okej przy ustawianiach 1680x1050, GRACZ i wygładzanie x2 gra spisuje się lepiej niż w pierwszej części zupełny brak jakichkolwiek zauważalnych spowolnień.

 

Jest tylko jeden mały "dynks" tekstury z dalszych rejonów wyraźnie widać jak się doczytują podczas zbliżenia lub szybkiego biegu. Takiego czegoś w pierwszej częsci nie zauważyłem.

 

83a7a7bec3693933m.jpgf60a67a487291297m.jpg

 

Jak na komputer E8400 3,0Ghz, Radeon 4850, 4GB ram, WinXP gra prezentuje się świetnie nie żałuje i gorąco POLECAM! :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NICE :)

działaj, działaj - czekamy na screeny i wrażenia z gry i opinie o optymalizacji.

 

Fajnie by było jakbys dał screeny porównawcze jak gra wygląda w najwyższej rozdziałce Twojego monitora na detalach Gamer i Enthusiast :)

 

aha i włącz opcje r_displayinfo 1, zeby mozna bylo zobaczyc zużycie ramu :)

 

Pozdrawiam i czekam

 

Dokladnie sam jestem ciekaw.

Czekalem na jakies wrazenia od hydro2 obiecla ze do rana sie wyrobi i cos wrzuci na forum ale jak widac zapadl sie pod ziemie.

 

D-X fajna porcja screenow. Napisales ze grasz pod Xp pewnie dlatego jedna opcja z ustawien gry jest na GRACZ. Domyslam sie ze jest zarezerwowana pod biblioteke DX10 :Up_to_s: zastanawia mnie tylko czy tez bedzie taka opcja a zeby mozna bylo ustawic wszystko na MAX pod XP przez modyfikacje plikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jeden mały "dynks" tekstury z dalszych rejonów wyraźnie widać jak się doczytują podczas zbliżenia lub szybkiego biegu. Takiego czegoś w pierwszej częsci nie zauważyłem.

 

I to jest optymalizacja według tworcow :E Tekstury z dalszego planu sa zastepowane odpowiednikami a dopiero przy zblizeniu mamy normalne tekstury w wys. rozdzialce to samo było w CoD4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

A mi się doczytują tekstury w każdej grze (nawet w jakimś bombermanie 3D :E - serio) i już się przyzwyczaiłem. Jeśli będę mógł pograć na GRACZ i AAx2 w 1680x1050 (a mam bardzo podobny sprzęt), to będzie świetnie ;)

Acha i co do tych screenów gdzie pokazywałeś doczytywanie się tekstur - spójrzcie na palmy, wyglądają znacznie lepiej niż w zwykłym Crysis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie gra ma Securoma w wersji 7, limit instalacji ustalono jak w przypadku Red Alert 3, na 5. Widac EA jest niewyuczalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie gra ma Securoma w wersji 7, limit instalacji ustalono jak w przypadku Red Alert 3, na 5. Widac EA jest niewyuczalne...

Od kiedy to wersja Securom ma limit instalacji? Moze to jest cos ala steam? Pierwszy raz widze aby Securom narzucal ilosc instalacji jak gierki od Trymedii (rF). Nie mylisz czegos? To jest wersja DVD BOX wiec watpie w ta ilosc instalek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.            
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
    • Też tak myślę, jeśli te przecieki są prawdziwe i jeśli dalej pogłębią dysproporcję między serią 90 a 80 to nie zdziwię się jak 5080 będzie miało wydajność ledwie 4090 i 16GB, to by oznaczało, że ten ostatni w ogóle nie stanieje i pozostałby na pułapie 6-7k PLN. To byłoby bardzo w stylu NV
    • Gra do niczego nie zmusza, przynajmniej grając w demko nie czułem takiej potrzeby, aby parować cały czas, częściej używałem uników.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...