Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

Crysis Warhead - następca Crysisa

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedł już jakiś patch? Zaraz rzucę tym pudełkiem z grą w środku o ścianę i na tym się skończy moja przygoda z Warhead'em :E   :lol2:   :mad2:   :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

na szybko zapodalem warheda na nowej grafie (sygnaturka) nałozylem stery nowe na stare wiec troche amatorsko ale chcialem zobaczyc warheda na entusiast i powiem tyle - lipa :E tzn nie widze tej porazajacj roznicy. Tak naprawde dla mnie to wszystko jedno czy to jest Gracz czy Entuzjasta. Chyba odniose grafe do sklepu i wezme swoja stara HD4850

(fajnie jest pracowac w sklepie komputerowym :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyszedł już jakiś patch? Zaraz rzucę tym pudełkiem z grą w środku o ścianę i na tym się skończy moja przygoda z Warhead'em :E   :lol2:   :mad2:   :Up_to_s:

hehe a czemu ?

co sie dzieje ?

 

:E

 

na szybko zapodalem warheda na nowej grafie (sygnaturka) nałozylem stery nowe na stare wiec troche amatorsko ale chcialem zobaczyc warheda na entusiast i powiem tyle - lipa :E tzn nie widze tej porazajacj roznicy. Tak naprawde dla mnie to wszystko jedno czy to jest Gracz czy Entuzjasta. Chyba odniose grafe do sklepu i wezme swoja stara HD4850

(fajnie jest pracowac w sklepie komputerowym :E)

 

a jak z wydajnościA ??

o ile wiecej fpsów na tych samych ustawieniach wzgledem 4850 ?

 

ja przymierzam sie za 2 tyg do 4870 Toxic za 900zł.

sprzedaje mojego 8800gt za 300zl, wiec za 600zl bede miał zajebista karte.

 

A wiec jak z przyrostem wzgledem poprzedniej karty ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam, że funboye grafiki po raz kolejny psują temat o Crysisie. Można by popisać na temat poszczególnych misji, ale po co skoro można wałkować po raz setny to co było wałkowane w podstawowej wersji czyli o grafice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony dodam, że funboye grafiki po raz kolejny psują temat o Crysisie. Można by popisać na temat poszczególnych misji, ale po co skoro można wałkować po raz setny to co było wałkowane w podstawowej wersji czyli o grafice.

 

Tyle że gra jest b. krótka, nie ma za bardzo o czym gadać :E

 

EDIT: Dalej czekam na dowody :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony dodam, że funboye grafiki po raz kolejny psują temat o Crysisie. Można by popisać na temat poszczególnych misji, ale po co skoro można wałkować po raz setny to co było wałkowane w podstawowej wersji czyli o grafice.

 

Dokładnie. Chyba muszę założyć nowy temat główny, ale dotyczący problemów technicznych w grze Crysis, a nie dyskusji na temat grafiki i wykłucania na temat 1 klatki/sekundę więcej, czy mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyszedł już jakiś patch? Zaraz rzucę tym pudełkiem z grą w środku o ścianę i na tym się skończy moja przygoda z Warhead'em :E   :lol2:   :mad2:   :Up_to_s:

Ja zainstalowałem najnowszego Patcha u siebie. Jest gites. Gra śmiga jak zwariowana. Załączyłem rozdziałkę 1440x900 plus ustawienia minimum :lol2::lol2: Teraz mam jak w Counter-Strike'u - stałe 100 fps :cool:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fuqs
wyedytowałem post wyżej....wywala mi błąd przed rozpoczeciem misji...

 

bardzo dziwne , jeszcze sie nie spotkalem z takim bledem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zainstalowałem najnowszego Patcha u siebie. Jest gites. Gra śmiga jak zwariowana. Załączyłem rozdziałkę 1440x900 plus ustawienia minimum :lol2::lol2: Teraz mam jak w Counter-Strike'u - stałe 100 fps :cool:

Pozdro

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uruchom gre w trybie DX9 to bedziesz mial super-plynnosc nawet na sniegu, reszta detali na full

 

 

btw nikt mi nie wmowi , ze na 8800gt/9600gt da sie komfortowo grac w DX10 nawet na poziomie dteali "gracz"

i nie ma co sie oszukiwac, w dx10 na takiej karcie nie pogramy WCALE

 

Da się komfortowo pograc jak odpowiednio podkręcisz kartę chyba że 25-17 Fps cie nie zadawala

 

I niech ci będzie sprawdzę tą twoją teorię i powiem co jest warta ;)

 

 

 

A więc tak proszę screeny dla niedowiarków

 

DX9

crysis2008092322262354tk6.th.jpgthpix.gif

 

DX10

crysis2008092322213072cx7.th.jpgthpix.gif

 

 

 

Rożnica w tym miejscu to zaledwie 2 klatki więc prawie nic

 

 

 

To może jednak tobie na tym słabym 9600 coś daję bo mi jakoś nie bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie gra bardzo fajnie na HD4870 (1680x1050). Tylko że już 3 razy uruchamiałem gre i po jakimś czasie (~1, 2 h) windows wywala mi bład :E . Raz to w module msvcr80.dll, potem w cryrenderd3d9.dll a ostatinio w crysystem.dll :E

(z tego co kojarze to te błedy wyskoczyły w okolicach save'owania :hmm: )

wtf :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, problem z uruchamianiem rozwiązany, bardzo ciekawy przypadek; zapraszam do tematu: LINK

 

Tylko proszę mi tam śmietnika nie robić  :naughty: Bo ręce poobrywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codename nie widze rozproszenia swiatla na lisciach na zadnym z tych screenow. Jakie to ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Codename nie widze rozproszenia swiatla na lisciach na zadnym z tych screenow. Jakie to ustawienia?

 

Nie robiłem tego pod rozproszenie ;)

 

 

 

Rozproszenia są jednak na jednym i na drugim więc tym razem trochę się zagalopowałem ;)

 

Screeny

DX9

crysis2008092322163665xu0.th.jpg

 

DX10

crysis2008092322163835kl2.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłem tego pod rozproszenie ;)

 

 

 

Rozproszenia są jednak na jednym i na drugim więc tym razem trochę się zagalopowałem ;)

 

A widzisz :) Po prostu silnik Crysisa wyciąga wszystkie soki z dx9, widać że dx10 jest jeszcze nikomu nie potrzebny (a niedługo 11 się pojawia, co za bezsens). Nie wiem też po co twórcy umieszczają w grach na siłę tryb renderowania dx10 skoro ie różni się on niczym poza ilością klatek od trybu dx9 [AC, DMC4, Crysis (wyjątek bioshock, drobna różnica w wyglądzie i taka sama wydajność)].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motionblur obiektow czy cos w tym stylu dobrze dziala ponac tylko pod dx10, a dx11 moze akurat sie okazac niczego sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Motionblur obiektow czy cos w tym stylu dobrze dziala ponac tylko pod dx10, a dx11 moze akurat sie okazac niczego sobie ;)

 

Jakoś nie widziałem problemów z tym efektem w wielu grach pod dx9 i na konsole (a tam o dx10 nie ma mowy jak wiadomo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekający na płynność, może ktoś z Was kosrzysta z mojego konfiga ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie widziałem problemów z tym efektem w wielu grach pod dx9 i na konsole (a tam o dx10 nie ma mowy jak wiadomo).

A ja mowie o crysise, pewnie podobne efekty da sie uzyskac inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej Chłopcy :E jak wam chodzi Warhead na tych śnieznych misjach.... ???

Gdy doszedłem do pierwszej (tej po wejściu do łodzi podwodnej) i wyskoczyłem z łodzi to miałem jakies 10fpsów....musiłem detale pozmniejszać do gamer, a niektóre nawet standard zeby dało sie płynnie grać.

Masakra....

A no całkiem całkiem nie ma na co narzekać 1920x1200 entuzjasta nie grzebany config

f0a3ec30ed861342m.jpge563dc5abd915bd0m.jpg9dd0f164dc8259bam.jpg03a286972ecf8777m.jpg89a048f9bcaebe1fm.jpg6ba2757000211f9am.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mowie o crysise, pewnie podobne efekty da sie uzyskac inaczej.

 

A skąd wiesz o tym że w crysisie niby nie działa prawidłowo w dx9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co graja pod dx9 1.) Goto your "Crysis WARHEAD\Game\config\CVarGroups" folder.

2.) Open sys_spec_MotionBlur.cfg(you may want to make a backup first)

3.) Change the line "r_MotionBlur=3" to "r_MotionBlur=5" and save.

4.) Launch Crysis warhead and make sure you have shading set to enthusiast and motion blur set to enthusiast as well.

5.) Enjoy

 

Niekotrzy sie skarza ze dziala nie do konca prawidlowo, ale sprawdzic mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegląd planszy z pociągiem 1920x1200 entuzjasta

No i jazda pociągiem

18c99b3e4dd046a5m.jpg2888d8e55667b62cm.jpg83997309df45a414m.jpg61a53e51fcd6fa59m.jpgb308e105b060d6b9m.jpgc156308d839ed85bm.jpgcbff77e93cdb8cffm.jpg3e4b272d8a7b385dm.jpg5e6392106c9023cem.jpg2aaf6e97b97b72a2m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...