Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

Crysis Warhead - następca Crysisa

Rekomendowane odpowiedzi

tyle, ze ja mam wersje 384 mb i slabiej podkrecona , mysle, ze 9600gso 768 mb spokojnie moze byc porownywana do 8800gt

spokojnie to ja radzę podejść do tego i poczytać testy :)

pozdrawiam

p.s. kurczę te ufo mnie w tym Crysisie wkurzają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę w jakieś 7h u kumpla grając bardzo szybko jednak grając a nie BIEGNĄC przez grę i powiem że Dodatek jest świetny !! Lepszy niż podstawką, ale czego się lud spodziewał po tym dodatku skoro wszystko dzieje się po fakcie odkrycia ufoli itp. Nomad w podstawie odkrywał powoli całą prawdę, a tutaj psychol został rzucony w sam środek walki ;)

 

Nie wiem czy w podstawce były, ale tutaj w dodatku ostro klną co mi się bardzo podoba zwłaszcza brajac angolem hihih ;)

Graficznie ładnie, grałem na jakimś procku amd nie pamietam modelu, 3gbramu najtańsze, 8600gt z 1gb pamięć i gra chulała 1440x920 czy jakoś tak ze wszystkim na GRACZ oprócz tekstur bo te na ENTUZJASTĘ, oraz cienie i cieniowanie(shadery) na standard bo niestety z shaderami na gracz gra ostro klatkowała i nawet zmiana rozdziałki nie ratowała sytuacji, jednak grając z shaderami na STANDARD było tak lepiej według mnie ostrzej przede wszystkim, zero rozmycia itp

 

Ogólnie gierka świetna i szkoda że nie mam wypasionego pc bo z chęcią bym sobie zrobił maraton z CRYSISEM.

 

ps: kopiował ktoś z was folder Cvars czy jak tam to się nazywa z Warehead do zwykłego Crysisa ? Bo podejrzewam że skoczyło by parę klatek więcej w podstawie używając komend z dodatku który to lepiej chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto to kupić czy etam ,ze screenów widać że cosil szczegóły modeli kiepawe, ten statek to jak z płyt kartonowych. jak tam geamplay jest, czy to tylko gra w fpsy i grafike.

kupić czy ścią...,czy poczekać lepiej na fc2.pytanko kieruje do graczy nie fanatyków grafiki, i fps-owców :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupić czy ścią...,czy poczekać lepiej na fc2.pytanko kieruje do graczy nie fanatyków grafiki, i fps-owców

Ja nie bylem fanem Crysisa I...Nie zwracam ogromnej uwagi na grafike i nie jestem fanem FPS ale przy Warheadzie bawilem sie bardzo dobrze...Szkoda,ze tylko 4,5h...Ale zabawa przez ten czas jest naszpikwoana naprawde wysokiej klasy akcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4,5 h lol , to widze nowe standardy whodza w życie.coraz krotsze gry - to nowy system ochrony ,aby dzieci krocej mogły zabijac. to wybieram obcje 2 za 100 nie warto. imho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego , to jest dodatek. Podstawka to , w moim wypadku , 11h i tego czasu nie da sie skrocic , przechodzilem 3x i Xfire pokazuje juz ponad 33h.

 

 

Dodatki maja to do siebie , ze sa znacznie krotsze , to jest chyba oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4,5 h lol , to widze nowe standardy whodza w życie.coraz krotsze gry - to nowy system ochrony ,aby dzieci krocej mogły zabijac. to wybieram obcje 2 za 100 nie warto. imho

Czyli jestes piratem i nalezy sie BAN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem dodatek .ale za 98 zeta u mnie, za 4 ,5 h grania,tosz to chyba lekki wyzysk.40 dychy bym jeszcze dał.

ban nie sobie bedzie. ja najpierw robie alpha test potem , kupuje.posiadam kilkanascie pozycji w swojej kolekcji.nie dużo może ale były warte ceny i wracam do nich chetnie.4.5 h to za malo.nie popieram nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze ze w ultimie sprzedaja po 64,90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem dodatek .ale za 98 zeta u mnie, za 4 ,5 h grania,tosz to chyba lekki wyzysk.40 dychy bym jeszcze dał.

U Ciebie , czyli robia cie w c..... Dodatek w MM kosztuje 69 zl. W takiej cenie bez problemu mozna to bylo kupic. Podstawka w Wirtusie byla w podobnej cenie.

 

4.5h? Soreks , ale tego nie wiesz bo nie masz. Crysisa przeszedlem sam w 11h i za kazdym razem wydluza mi sie to o te 11h , tymczasem sa osoby , ktore przeszly z biegu w ciagu 6-7h. Mam sie tym sugerowac? Badz powazny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ciągnęło mnie do Crysisa (demko mnie nawet odrzuciło - bardzo nie lubiłem Far Cry, a po demku Crysisa zapowiadała się powtórka z rozgrywki)... sięgnąłem jednak po Warhead.. i przeszedłem w dwa dni (moje wnioski: trochę za krótka, do tego grafika.. gorsza niż w Crysis, a wymagania większe - czemu oni tak robią te giery? to samo Stalker Clear Sky - gorzej wygląda, więcej potrzebuje).. no ale po przejściu Warhead (świetny! ale raczej dodatek...) postanowiłem wrócić do Crysisa 1... ta gra jest super! Jaaa... klimat, grafika, technologicznie również bardzo dobra.. czasem tylko misje nużą (np. czołgi).. i wkurzają przeciwnicy... ale ogólnie super! Szkoda, że jedynka ma sporo bugów - musiałem cofać się o sejwa-dwa do tyłu, bo się coś nie chciało "odetkać".. heh

 

Faaajny Crysis... heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie ,widze że nie leci za ostra krytyka ,szcunek .rozumiecie sprawe.fakt patrzyłem tylko w jednym sklepie i myslałem że taka cena wszedzie.jak bede u ruskich to zakupie jak stalkera , tam był połwe tańszy .może i crysis bedzie.najwyżej opchne ziomkom , po promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to byłaby prawda, to 4870 zapewnia płynniejszą grę niż GTX280 ;)

Bo tak jest w tej grze i na maxa mnie to cieszy :P Ja już gram 6H i jestem w levelu jak

ten koleś Psychola zginął jak ten go upuścił z mostu

Mam nadzieje, że mam daleko do końca jeszcze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo tak jest w tej grze i na maxa mnie to cieszy :P Ja już gram 6H i jestem w levelu jak

ten koleś Psychola zginął jak ten go upuścił z mostu

Mam nadzieje, że mam daleko do końca jeszcze :>

 

Mam ci powiedzieć ile jeszcze zostało? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, pytam się ponownie. Ale tym razem tych, którzy mają intela 3GHz (pożądany 21xx @3GHz) i 88GT/GTS.

 

Jak się gra w 1280x1024 na dx9. Da radę na max ust bez AA i rozmycia??? Nie chciałbym wydać kasę na grę, w którą nie pogram :E

 

No więc? :>

 

Proste pytanie - prosta odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tego grafika.. gorsza niż w Crysis,

Jaki komp? Bo grafa jest lepsza , hdr , efekty , wybuchy to istna rewelacja - tego Crysis nie mial. Dopiero po modach efekty wybuchow byly naprawde widowiskowe.

 

 

Petru - no aa , max efektow na GSO i 800x600. Koniec levelu z pociagiem - 640x480 , jedna miejscowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie ciągnęło mnie do Crysisa (demko mnie nawet odrzuciło - bardzo nie lubiłem Far Cry, a po demku Crysisa zapowiadała się powtórka z rozgrywki)... sięgnąłem jednak po Warhead.. i przeszedłem w dwa dni (moje wnioski: trochę za krótka, do tego grafika.. gorsza niż w Crysis, a wymagania większe - czemu oni tak robią te giery? to samo Stalker Clear Sky - gorzej wygląda, więcej potrzebuje).. no ale po przejściu Warhead (świetny! ale raczej dodatek...) postanowiłem wrócić do Crysisa 1... ta gra jest super! Jaaa... klimat, grafika, technologicznie również bardzo dobra.. czasem tylko misje nużą (np. czołgi).. i wkurzają przeciwnicy... ale ogólnie super! Szkoda, że jedynka ma sporo bugów - musiałem cofać się o sejwa-dwa do tyłu, bo się coś nie chciało "odetkać".. heh

 

Faaajny Crysis... heh

Problem z oczami.Popatrz na wybuchy oświetlenie to w jedynce po modach osiągniesz.To samo do stalkera SC jedynka lepiej dopiero wygląda po takich modzikach

Oblivion Lost 2.2 + Arsenal mod RC1 + "OL2.2 + Aresenal RC1 merge v0.2" + Tristans Arsenal damage mod V0.3 a Stalker cudownie nie wyglądał w dniu premiery w SC wygląda owiele lepiej.

Wymagania w moim przypadku chodzi owiele lepiej i płynniej niż jedynka moge sobie pozwolić na AF4x a w jedynce nie mogłem w 1920x1200 VH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się pare osób,wypowiedzieć na temat multi, bo nie wiem czy na cod5 czekać dla multi czy krzyśka wziąść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może się pare osób,wypowiedzieć na temat multi, bo nie wiem czy na cod5 czekać dla multi czy krzyśka wziąść :D

w cod jest lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhym, no ale Crysisa i tak muszę kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra dawno skończona teraz na porównania pora

DX9 VS DX10 Entuzjasta AF4x

Góra=DX9 Dół=DX10

88468df2b955de28.jpg

6ab6bce9ddbf46af.jpg

Popatrzcie na drogę jaka różnia w detalach

c724fcaafec74461.jpg

47778fcb8e057fee.jpg

Tu praktycznie wszędzie widać różnice najwięcej na płocie i domku jak i roślinności

6530c884adbb1e79.jpg

780e793ecb6e3d82.jpg

tu popatrzcie na budynki w szczególności ten w oddali po prawej stronie,dym,ręka

Zaraz dorzucę więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max jak możesz to zrób tak by było widać ile jest fps, oki??

edit: interesuje mnie to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w cod jest lepszy

to zapodaja jakiegos linka z beta multi cod5 :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zapodaja jakiegos linka z beta multi cod5 :Up_to_s:

nie zrozumiałeś jak w COD4 jest lepszy to co w 5 ma być gorszy :Up_to_s:

http://callofduty5.tv/?p=183#more-183

beta w pażdzierniku gra 11 listopada

 

Max jak możesz to zrób tak by było widać ile jest fps, oki??

edit: interesuje mnie to :)

ide w kime teraz 7h zapodam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
    • Świetny ruch, ale mimo wszystko wk*****m się niemiłosiernie, że występują takie egzemplarze. Sam polecam/poleciłem ten model nie jednemu znajomemu i wszystko jest ok. Super, że pomogło, przykro, że Asus wypuszcza takie buble w postaci Asus Dual, które człowiek musi sobie poprawiać sam. Wiadomo, że mógłbyś to próbować zrobić w inny sposób i szkoda, że tak fajny model jakim jest Asus Dual, potrafi wypuścić takie gówno.
    • Jak laptop działa stabilnie po mimo whea w dzienniku zdarzeń to możesz olać (myślałem że miałeś co innego na myśli pisząc "sypie błędami") albo spróbuj zrobić te rzeczy o których piszą w tym temacie z reddita no może oprócz wymiany dysku na gen 3   
    • Gniesz pałkę znowu. Znajdź mi kraj gdzie każdy dobrowolnie chce iść zginąć.  Jak można się dziwić, że ktoś nie chce iśc na wojnę i jak można się dziwić, że ludzie przed nią uciekają.   Z rosji wyjechał tak samo ogrom ludzi przed wojną. Z każdego kraju kto będzie mógł to będzie kombinował jak uniknąć wysłania na front, jest to oczywiste. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...