Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

Crysis Warhead - następca Crysisa

Rekomendowane odpowiedzi

kurczę, miałem mieć Krysia po niższej cenie i pupa, nie wypaliło.

Więc mam pytanie, jade później do jakiego hipermarketa i czy warto wydać te 70 zł (tyle?) , chodzi mi o multi. Zazwyczaj gry kupuje po 20-30 zł od kolegów jak sobie przejdą single, a po cenach sklepowych kupuję tylko gry z dobrym multi(np. Cod4, D2) :) proszę o odpowiedź :)

nie pomoże nikt:( za 2 h jade :(

chodzi mi o multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pomoże nikt:( za 2 h jade :(

chodzi mi o multi

 

Do multi na pewno nie warto. Pomyśl lepiej nad jakimiś Quake Warsami :E.

 

Trzeba przyznac ze w tym modzie poprawiajacym wydajnosc fajnie rozmyte sa liscie, lepiej to wyglada niz ta ostra postrzepiona wersja. Nudziarz http://www.pcgameshardware.com/aid,660944/...rmance_configs/ uber high config smilies/smile.gif

 

Dzięki, spróbuję, chociaż pewnie mój komp jest na to za słaby.

 

 

 

testuk8.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hm . a jakis konkretny nastaw? Nie chce mi sie wpisywac :E :E tylu komend i sprawdzac zmeniajac wartosci :D

e_view_dist_ratio=100

e_view_dist_ratio_vegetation=100

e_vegetation_sprites_distance_ratio=1

sam zobacz jaki efekt ,reszta nie zmieniana

Entuzjasta+obiekty

4a2a36a2ef14a027.jpg[/url

Entuzjasta

a6c3c4be5d77c518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz dokładnie na te palemi 3 i roślinność na dole jak nie widać różnicy

może tak wkleje to lepiej będzie się przelączało

a6c3c4be5d77c518m.jpg

4a2a36a2ef14a027m.jpg

teraz lepiej widać trudno nie zaówarzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do multi na pewno nie warto. Pomyśl lepiej nad jakimiś Quake Warsami :E.

nie przypadła mi ta gra do gustu :D

 

szkoda :( może ktoś m a odmienne zdanie :E??bo tez ile można w cod 4 grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popatrz dokładnie na te palemi 3 i roślinność na dole jak nie widać różnicy

może tak wkleje to lepiej będzie się przelączało

a6c3c4be5d77c518m.jpg

4a2a36a2ef14a027m.jpg

teraz lepiej widać trudno nie zaówarzyć

 

No widać różnicę. Na tej górce u góry krzaki się trochę zmieniają + trawa z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Multi jest w porządku, gra się naprawdę fajnie, tylko ma się mniej FPS niż w singlu, znacznie gorsza optymalizacja, ale jeśli masz dobrego kompa to grać będzie ci się naprawdę fajnie. Chociaż fakt, może nie wciągnie jak CoD 4 na pare miesięcy, ale trochę sobie pograsz, a skafander daje możliwość tworzenia naprawdę bajeranckich manewrów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

88gt

c2d 3,3

Crysis chodził fajnie - tzn grafa mi się podobała i płynnie :) mam xp więc to idzie na + ;)

no nic zobacze i zadecyduje w sklepie, dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max , roznice widze ale na Entuzjascie wlasnie w oddali widze dodatkowa trawe , wiec ten drugi screen lepiej wyglada. Tymczasem ten pierwszy , gdzie zmieniales wartosci jest slabszy , gorzej wygladajacy.

 

Ps - Warhead 2x pekl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te drzewko w oddali można naprawić tym i będzie jeszcze więcej

e_detail_materials_view_dist_xy

 

A to jak wygląda entuzjasta

a6c3c4be5d77c518m.jpg

A tak na zmodyfikowanym na jakość

d479a59db122e34bm.jpg

a colość autoexeca to

con_restricted=0

e_view_dist_ratio=100

e_view_dist_ratio_vegetation=100

e_vegetation_sprites_distance_ratio=2

e_detail_materials_view_dist_xy 2000

fire ten pierwszy to entuzjasta a ten drugi to zmienione wartości gdzie widzisz trawe i się nie pokazuje jak podejdziesz parę metrów do przodu.

A teraz ile cię to kosztuje

umnie 1.6FPS ale nie wykluczone że w innych miejscach może być więcej

9882cbda398d7345m.jpg

a1fc8bf53d717d54m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Ten Autoexec to wrzucamy do głównego folderu z grą czy config czy gdzie konkretnie?

[EDIT]

Dobra już wiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Autoexec to wrzucamy do głównego folderu z grą czy config czy gdzie konkretnie?

[EDIT]

Dobra już wiem ;)

O, podziel się tą informacją. Ja znalazłem że do głównego, ale nie działa. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Folder Gry\Game\Config

Jeśli masz jakiś inny skasuj całą zawartość i wklej to, potem sprawdzę czy może współdziałać ze zoptymalizowanym configiem Mstera, bo to jest w głównym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam kabel dvi-hdmi Grałem własnie na tym autodetecx który poprawia wydajność o 60%. Komp podłaczony pod 32 cale, rozdziałka 1372x786 i teraz widze czemu każdy zachwala grafike w crysis... Wcześniej męczyłem gre na 17 crt 1154x864 i dla mnie gra wyglądała tak se. Jednak duża rozdziałka i panorama jest wypas. Jutro lece do MM po tego LG 19 za 399zł. Siedze blisko przy monitorze i styknie, a nie sądze że by 9600gt dał rade w 1650x1050 więcej niż 3-4 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fuqs
W końcu mam kabel dvi-hdmi Grałem własnie na tym autodetecx który poprawia wydajność o 60%. Komp podłaczony pod 32 cale, rozdziałka 1372x786 i teraz widze czemu każdy zachwala grafike w crysis... Wcześniej męczyłem gre na 17 crt 1154x864 i dla mnie gra wyglądała tak se. Jednak duża rozdziałka i panorama jest wypas. Jutro lece do MM po tego LG 19 za 399zł. Siedze blisko przy monitorze i styknie, a nie sądze że by 9600gt dał rade w 1650x1050 więcej niż 3-4 miesiące.

 

 

faktycznie 1154x864 a 1372x786 to ogromna roznica :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka świetna :) O wiele lepsza od pierwszego Crysisa.

Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gierka świetna :) O wiele lepsza od pierwszego Crysisa.

Polecam !

Po dwukrotnym przejsciu mam znacznie inne zdanie o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Folder Gry\Game\Config

Jeśli masz jakiś inny skasuj całą zawartość i wklej to, potem sprawdzę czy może współdziałać ze zoptymalizowanym configiem Mstera, bo to jest w głównym.

 

Nadal nie działa :/. Próbuję uruchomić ten 'Uber High Config' i nic z tego :/. Może coś jeszcze trzeba zrobić, żeby się zaexecował?

 

Edit: już ok. Mam w windzie ustawione na niepokazywanie rozszerzeń plików i przez to nazwałem plik autoexec.cfg.cfg :D. Mod działa u mnie chyba płynnie. Oczywiście, kosztem antyaliasingu. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę. Wszytko robiłem jak tylko najdłużej się dało i skończyłem po niecałych 5 godzinach. ;)

 

Ogólnie gierka miodna, a zakończenie czy też porachunki z "pewnym koreańcem" iście filmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszedłem grę. Wszytko robiłem jak tylko najdłużej się dało i skończyłem po niecałych 5 godzinach. ;)

 

Ogólnie gierka miodna, a zakończenie czy też porachunki z "pewnym koreańcem" iście filmowe.

Mogłeś użyć spoilera :mad2: dzieki, że już częściowo znam zakończenie...pfffffffff :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widać różnicę. Na tej górce u góry krzaki się trochę zmieniają + trawa z przodu.

Nie wierzę w to co czytam. Podniecacie się, że konfig lekko zmienia krzaki i trawę? :E Na takie pierdoły nie zwraca się uwagi podczas gry

 

Mogłeś użyć spoilera :mad2: dzieki, że już częściowo znam zakończenie...pfffffffff :kwasny:

Ale to było wiadomo i bez tego spoilera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie niektore porownania detali...Wiekszosc podczas gry(nie na 2och porownawczych screenach) nie zauwazylaby zadnej roznicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to było wiadomo i bez tego spoilera.

Ale i tak wolałbym tego nie przeczytać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Problemy są w obu obozach, ale teraz masz na zielono, więc... Zrobiłem z ciekawości teścik swojego 3060ti w CapsViewerze z benchu z futerkiem w 700/700. Taka rozdziałka obciąża moją kartę w sposób dynamiczny (sześcian się kręci, więc pobory mocy się zmieniają) i dochodzą pod sam PL karty, ale go nie dotyka, czyli karta pokazuje pracę w IDLE - pasek PerfCap  szary. Monitoring z gpu-z pokazuje, że przy uruchomieniu futerka, karta pracuje (po UV 1800mhz/850mV) z 1785mhz/850mV by po 4 minutach (gpu uzyskuje wtedy 53stC) taktowanie przeskoczyło na 1800mhz/850mV i tak leci już jakiś czas. Karta rozgrzewa się do 60stC i dalej taktowanie i napięcie jest bez zmian. Tylko ten początek był zmienny Czyżby sterownik zmieniał taktowania (napięcie się nie ruszyło) w raz z temperaturą ? I to w tak dziwnym zakresie 53stC a później już nie ? W sumie nie ma z taką marginalną zmianą żadnych problemów, ale ciekawość drąży Autor też mógłby sobie z ciekawości zrobić ten test i naskrobać, jak w serii 4xxx zachowuje się odczyt z taktowania pod obciążeniem. W prawdzie to syntetyk, ale... Aha... UV zrobiłem specjalnie na odwrót, czyli początkowo obniżyłem całą krzywą, a później chwyciłem tylko punkt styczny i podniosłem do 1800mhz i jest identycznie, jak z  poradnikiem od Techmaniaka
    • No to sie chyba nie dowiem w jakim oknie ten monitor robi 570 nitów w trybie ciągłym.
    • Kilka wstępnych wrażeń: Tryb Peak 1000 HDR (czy w Aorusie o nazwie HIGH HDR) W Asusie to piwnica była jak sie przełączało pomiędzy TrueBlack 400 HDR a HDR Peak !000 😂 tutaj działa jak potrzeba. Są high lighty i potem średnie APL a nie Asus na dzień dobry kasuje ci 50% jasności gdzie SDR był jaśniejszy dla ujęć np. śnieg, jasne niebo. W zestawie jest kabel MINI DP ??? i jest dość krótki 😅 więc trzeba dokupić normalny kabel DP ale pasuje w moim przypadku na styk. Monitor jest według mnie tez bardzo ładny nie oczojebny jak Asus z logo ROG z przodu (Aourus ma małą skromną diodę led skierowaną "w dół") i jego design jest na plus, nawet tył jest zadbany i pokolorowane wejście na czarno gdzie Asus olał to "bo kto będzie tam zaglądać" Podstawka pod monitor w pudełku - mam takie samo zdanie co w porównaniu do Asusa - zajmuje pół biurka. Podłączyłem sobie monitor ro ramienia Ergotron i monitor jest praktycznie na brzegu teraz ustawiony.   Karton był brudny i ogólnie bok "widział lepsze dni" ale wszystko w środku w nienagannym stanie😎
    • Chłopie idz ty z takimi źródłami w pizdu, weź może odrazu nam tu russiatoday wklejaj https://www.sott.net/article/475424-Kievs-worst-attack-against-Donetsk-in-eight-years-is-a-desperate-attempt-to-save-face Długo szukać nie trzeba żeby sprawdzić co to za kupa i kto za tym łajnem stoi  Laura Knight-Jadczyk - RationalWiki   Za wklejanie fejków i dezinformacji na forum powinny być bany bez żadnych ostrzeżeń, rozumiem dyskusje nawet na argumenty z czterech liter, ale wstawianie fejków no kurcze bez żartów.
    • Widzę karton z dziurą. 1500 rekompensaty jak nic 😎
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...