Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

Crysis Warhead - następca Crysisa

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam sie jest za krutka,ale znowu jak by dali z 60 godzin rozrywki to by bylo pisane:"jak ta gra sie siegnie jak flaki z olejem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej Aztekiem albo Błaznem :E

 

Prequelowi mówię stanowcze NIE. Chcę poznać dalszy ciąg tej historii, która po Warheadzie dodatkowo nabrała nowych smaczków.

 

zgadzam sie jest za krutka,ale znowu jak by dali z 60 godzin rozrywki to by bylo pisane:"jak ta gra sie siegnie jak flaki z olejem"

 

Nie 60, wystarczyłoby 10-15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z humorem tez dales nie to co trzeba :D:>

Dobra dobra, poprawiłem już. Przynajmniej są 2. Jeden dla nieco gorszych sprzętów i drugi dla mocniejszych. Teraz pracuje nad jeszcze lepszym, wersją 1.10 :E Już dawno miałem wysłać, ale w czasie jak robiłęm to prąd wysiadł :P Dopiero załączyli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Hydro powiem ci tak, oba twoje configi są niestety żałosne, ten odpowiednik gracza ledwo trzyma średnio 25FPS na 1680x1050 podczas gdy zwykły gracz wygląda lepiej i działa szybciej. A ten Entuzjasta działa gorzej niż Entuzjasta. Jak już chcesz brać za optymalizację to zrób coś do multi ;)

Ja mam XP więc może twoje pod DX10 przyśpieszają, u mnie żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

wlasnie sobie testuje warheda na nowej grafie i monitorku (sygn. :-) ) System postawilem siwezy z tej okazji.

 

w Full HD 1920x1080 wszystko entuzjast oprocz cieni na standard dzwieku na gracz - zeromodyfikacji - mam 31-33 klatki. Gra sie fenomenalnie, aczkolwiek wiem ze jak sie pojawi zima to FPS poleci na ryj i bedzie pewnie z bolem 20 FPS.

 

Nie wiem czy wiecie ale kolosalnie duzo daje wlaczenie wygladzanie myszki. Nie wiem kto to wymyslil ale powinien dostac nobla. Wrazenie plynnosci jest ogromne z wlaczona ta opcja. Normalnie majac 20-24 klatki czujesz ze ci tnie, ale wlaczwygladzanie i dzieja sie cuda.

 

Nie wiem czy mnie nie ponioslo z 32" jak to ma byc monitor do PC ale jak sie siedzi ~70cm od monitora i sie gra to jest... majestatycznie. Jak przylozylem kciuk swoj do kciuka psychola na ekranie to otrzymalem prawie skale 1:1 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie testuje warheda na nowej grafie i monitorku (sygn. :-) ) System postawilem siwezy z tej okazji.

 

Nie wiem czy mnie nie ponioslo z 32" jak to ma byc monitor do PC ale jak sie siedzi ~70cm od monitora i sie gra to jest... majestatycznie. Jak przylozylem kciuk swoj do kciuka psychola na ekranie to otrzymalem prawie skale 1:1 :E

Jeśli możesz zrób jakieś zdjęcie żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda na takim tv :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

hoodedman, nie bój się zimy, ona zwalnia na GeForcach a na Radkach bez zmian, ba potrafi przyśpieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up to mnie pocieszyłeś :D ale pewnie na gtx 260 nie zwalnia :)

edit: Hydro2 napisałeś, że gry mam, "nawet dużo jeszcze"<- myślałem, że napiszesz, że to początek :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hoodedman, nie bój się zimy, ona zwalnia na GeForcach a na Radkach bez zmian, ba potrafi przyśpieszyć :D

Na moim GF zima przyspiesza :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Up to mnie pocieszyłeś :D ale pewnie na gtx 260 nie zwalnia :)

edit: Hydro2 napisałeś, że gry mam, "nawet dużo jeszcze"<- myślałem, że napiszesz, że to początek :kwasny:

Niestety, ale gra jest na 4 do 6.5H :(

A teraz już naprawdę konfig, z którego nie ma szans byście byli niezadowoleni (odpowiedniki 8800GTS/R4850). Tym razem w postaci autoexec.cfg. Oczywiście wklejacie go do katalogu config :)

 

http://www.yousendit.com/download/bVlBZHl1YSs5bERIRGc9PQ

 

@SkynePL - z tego na 100% będziesz zadowolony. To już jest final ultra version. Odpowiednik entuzjasty tym razem we wszystkim prócz cieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale gra jest na 4 do 6.5H :(

szkoda, bo pomimo tego, że crashami i wymaganiami zabija, jest bardzo fajna... zresztą tak jak Crysis podstawka :cool:, tyle, że wiele ludzi narzekało. Pewnie dlatego, że teraz wszedł hd4850, wtedy mieli 3850 i nie mogli sobie pograć, to narzekali ;) tak ja to oceniam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

32" LCD 1080p

 

sory za nienajlepsza jakosc zdjec ale komorka byly robione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

ok juz widac.

 

 

Musze powiedziec ze po 30 minutach juz sie przyzwyczailem, na poczatku przytlaczajace uczucie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok juz widac.

 

 

Musze powiedziec ze po 30 minutach juz sie przyzwyczailem, na poczatku przytlaczajace uczucie :-)

Ja tak samo po ok 30 min od zakupu. Teraz nie zamienilbym go nawet na najlepszej jakosci monitor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

ale na TV ma sie o wiele lepsze kolory niz na typwym monitorze LCD. Kontrast i Jasnoc jest niesamowita. Do normlanej pracy lampe podswietlajaca skrecam na zero :-O i wtedy dopiero da sie serfowac czy cos pisac. Do grania zwiekszam do 40% podswietlenie.

 

Gwiezdne Wojny w FULL HDD to juz w ogole orgazm jak widze aktora na zblizeniu to mam wrazenie ze za szyba stoi, no ale juz nie offtopuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem warheada i nadal sa statyczne chmury. Jest jakis config ktory to zmienia?:) Troche lipnie to wyglada, a pamietam z trailerow z gameplaya jeszcze z podstawowego crysisa ze tam bylo animowane niebo(w grze juz byly statyczne chmury). Moze zalezy to od planszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I na tym configu bede miec poruszajace sie chmurki?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I na tym configu bede miec poruszajace sie chmurki?:)

Na tym configu będziesz miał najładniejszą grafikę kosztem najlepszej płynności, a chmurki i tak będą śliczne, choć nie wiem czy dynamiczne (czuje, że rymuje :E) bo nie zwracałem uwagi, ale bawiłem się w clouds :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już jest final ultra version. Odpowiednik entuzjasty tym razem we wszystkim prócz cieni.

Z tym bym się kłócił do entuzjasty to brakuje nie wymienię co zmieniłeś bo doskonale wiesz a na 110% nie tylko cienie są zmienione.

Tak samo mi się nasówa pytanko do ciebie jak podajewsz paczkę CVarG,,, i są zmiany w trzech plikach to po co podawać 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stwierdzam, ze ta gra to porazka jeszcze wieksza niz HL Episode One jesli chodzi o dlugosc rozgrywki - co to ma byc, ze przejscie zajmuje maks 3 godziny !!! :thumbdown: - cena nie powinna przekroczyc 30 PLN za ten badziew, do tego fabuly praktycznie nie ma przez co w ogole nie czuc klimatu, a do tego o ile pierwszy Crysis chodzil mi na slabszym sprzecie w High plynnie to tutaj w momencie pojawienia sie zmarzliny musialem zejsc do minimum !!! - zenada i tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam, ze ta gra to porazka jeszcze wieksza niz HL Episode One jesli chodzi o dlugosc rozgrywki - co to ma byc, ze przejscie zajmuje maks 3 godziny !!! :thumbdown: - cena nie powinna przekroczyc 30 PLN za ten badziew, do tego fabuly praktycznie nie ma przez co w ogole nie czuc klimatu, a do tego o ile pierwszy Crysis chodzil mi na slabszym sprzecie w High plynnie to tutaj w momencie pojawienia sie zmarzliny musialem zejsc do minimum !!! - zenada i tragedia...

 

Widzisz ja przechodząc za drugim razem dostrzegłem kilka sporych części lokacji, które przechodząc za pierwszym razem pominąłem. Np. cały kompleks Lagoon za wyjątkiem baru z napisem "Lagoon" ;). Jak biegniesz byle przed siebie to taki twój niedosyt. :)

 

Co uznajesz, za słaby sprzęt ? High a Min ? to żeś przywalił przecież to różnica sprzętu o lata (świetlne ;) )

 

Klimat choć nie jest mocną stroną Crysisa jest co najmniej taki sam jak w podstawie (moim zdaniem lepszy na co wpływa postać Psycho). Mi gra chodziła w high co najmniej tak samo jak podstawa (średnio 20-25 FPS), momentami nawet lepiej (E2140@2.6; 2GB 800Mhz; X1950Pro 512/512; WinXP)

 

Gra nie powinna kosztować żadnych 30 zł nawet gdyby była 2x krótsza od Warheada. Miej na uwadze, że stworzenie silnika też wymaga pracy (nieważne że został wykorzystany po raz drugi) + cała lista ludzi, programistów, grafików, ludzi od udźwiękowienia etc. których masz w napisach końcowych. Każdy musi na tym tytule zarobić, a ilość misji w grze to tylko część składowa całości. Idąc twoim tokiem myślenia wychodzi na to, że główna rolę spełniają level designerzy i ilość ich pomysłów. To trochę tak jak z taryfą... czy przejedziesz kilometr czy 20 na starcie dajesz dychę za sam przyjazd.

 

Jeżdżenie po HL, nieważne czy był krótki czy długi to świętokradztwo :P wolałbyś czekać 5 lat żeby pograć 15 godzin czy mieć to rozbite na 3x po 5 w krótszych odstępach czasu ? mi się pomysł z epizodami podoba, przynajmniej można sobie zagrać wcześniej jak ktoś nie może się doczekać, a jak ktoś chce przejść całość to może po przejściu podstawy HL2 nie zajmować się epizodami i czekać aż wyjdą wszystkie 3, a dopiero potem przejść wszystkie naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak biegniesz byle przed siebie to taki twój niedosyt. :)

 

Sek w tym, ze ja nigdy nie biegam byle przed siebie tylko zawsze staram sie obejsc kazda mape jak sie da bo a nuz jakis bonusik sie znajdzie (co sie swietnie sprawdza w Stalkerze np.) - a tutaj poprostu jest krotko i koniec.

 

Gra nie powinna kosztować żadnych 30 zł nawet gdyby była 2x krótsza od Warheada. Miej na uwadze, że stworzenie silnika też wymaga pracy (nieważne że został wykorzystany po raz drugi) + cała lista ludzi, programistów, grafików, ludzi od udźwiękowienia etc. których masz w napisach końcowych. Każdy musi na tym tytule zarobić, a ilość misji w grze to tylko część składowa całości. Idąc twoim tokiem myślenia wychodzi na to, że główna rolę spełniają level designerzy i ilość ich pomysłów. To trochę tak jak z taryfą... czy przejedziesz kilometr czy 20 na starcie dajesz dychę za sam przyjazd.

 

Nie zgadzam sie sa tytuly, ktore oferuja o wiele dluzsze scenariusze, porownywalna jakosc grafiki i dzwieku, i o wiele lepszy klimat i daja wiecej radosci (niekoniecznie mowa o FPS) i potrafia kosztowac mniejsze pieniadze a tutaj wynika to z tego, ze EA zawsze musi sie nachapac i ich tytuly naleza do najdrozszych i prawie nigdy nie wystepuja w tanich seriach... ot cala polityka firmy i tyle - IMO o ile pierwszy Crysis byl z bolem wart tych pieniedzy (chyba jakos ponad 120 PLN) to juz Warhead jest wart funta klakow co najwyzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo prosze o pomoc w przejściu Crysisa Warhead. jestem bodajze w 4 misji mam gonic jakiegos Lee jesemjuz w lotniskowcu ide dalej i jest dziura wskakuje tam rozwalam wszystkich i nie wiem co mam zrobic wszystkie drzwi sa pozamykane Bardzo prosze o pomoc!!!

SCREEN: d68fd10e03b260bf.jpg

 

 

BARDZO PROSZE O BARDZO SZYBKA ODPOWIEDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...