Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

Crysis Warhead - następca Crysisa

Rekomendowane odpowiedzi

nie sledzilem watku na bierzaca. Mam pytanie - i jak? Gra daje rade? Godna kontynuacja pierwszego Crysisa? Aha, osoby ktore twierdza ze Crysis to benchmark sa proszone i nie wypowiadanie sie na moje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

szczerze mowiac to jednynka pasowala mi lepiej w tej kwesti ze bylo wiecej baz do ktorych sie mozna bylo podkrasc. w Warhead mamy prawie liniowego FPS`a gdzie do kazdego miejsca wiedzie ta sama droga i raczej nie da sie wejsc np. od tylu bazy. Tzn sa takiej akcje ale baaardzo malo wzgledem podstawowego Crysisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sledzilem watku na bierzaca. Mam pytanie - i jak? Gra daje rade? Godna kontynuacja pierwszego Crysisa? Aha, osoby ktore twierdza ze Crysis to benchmark sa proszone i nie wypowiadanie sie na moje pytanie

 

IMO jak najbardziej godna, a nawet lepsza od podstawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu przeszedlem dodatek, bo w zasadzie tak to mozna nazwac. Duzo nowych rzeczy tam nie dorzucili, grafika rowniez az tak sie nie poprawila. Niestety gra mnie wywalila do windosa 3razy (co okolo 2,5h zabawy) zwyklym windowsowskim komunikatem. 3x2,5 = 7h zajelo mi przejscie na delcie.

Ogolnie mozna powiedziec ze jezeli komus zwykly Crysis sie podobal to i ten rowniez przypadnie do gustu, chodz zdecydowanie wole zabijac koreanczykow niz ufolcow, za to ostatni "boss" pieknie sie rozpada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie sledzilem watku na bierzaca. Mam pytanie - i jak? Gra daje rade? Godna kontynuacja pierwszego Crysisa? Aha, osoby ktore twierdza ze Crysis to benchmark sa proszone i nie wypowiadanie sie na moje pytanie

bardzo mi się podoba sposób w jaki zadałeś to pytanie :thumbup:

 

chodz zdecydowanie wole zabijac koreanczykow niz ufolcow, za to ostatni "boss" pieknie sie rozpada :P

dużo ich w Warhead :(??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przegląd planszy z pociągiem 1920x1200 entuzjasta

No i jazda pociągiem

18c99b3e4dd046a5m.jpg2888d8e55667b62cm.jpg83997309df45a414m.jpg61a53e51fcd6fa59m.jpgb308e105b060d6b9m.jpgc156308d839ed85bm.jpgcbff77e93cdb8cffm.jpg3e4b272d8a7b385dm.jpg5e6392106c9023cem.jpg2aaf6e97b97b72a2m.jpg

HD4850 na prawdę taki dobry? bo liczba klatek jak na taką rozdziałke i najwyższe detale MASAKRYCZNA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak multi wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HD4850 na prawdę taki dobry? bo liczba klatek jak na taką rozdziałke i najwyższe detale MASAKRYCZNA !!!

 

jeden nie, ale dwa widocznie juz tak :)

 

a jak multi wyglada?

 

multi jest swietne.

w crysisie bylo slabo zoptymalizowane i trzeba bylo ostro zjezdzac z detalami aby dalo sie plynnie pograc - przez co nie bylo zbyt duzo serwerów.

w crysis wars jest zupelnie inaczej.

dobra optymalizacja (ja gram w 1680x1050 ze wszystkim na high i jest srednio 35+ fpsów, czasami tylko dropnie na najwiekszych mapach.

gra sie ogolnie swietnie.

ludzie wala do siebie z czołgów, smigłowców, havoków, rakiet i wszystkiego co mozna bylo spotkac w singlu. masz do dyspozycji opczywiscie wszystkie funkcje kombinezonu, wiec mozliwosci rozgrywki jest duzo.

 

fajna odskocznia od cod4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na geforce 9600 mozna pograc na ustawieniach gracz w rozdzielczosci 1024x768?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej1988 @ ludzi jest wiecej moze jakies 60-65% a pozostale procenty to ufolce. Przynajmniej ja tak oceniam po ukonczeniu gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od detali. Jesli interesuje Cie prawdziwa grafika to jest ustawienia max (o dziwi pod DX9 juz sa dostepne , nie trzeba pajacowac jak z Crysisem i plikami) to nie , 800x600 jesli masz GSO , ktory ma wiecej PS. 9600GT moze miec znacznie ciezej, ale na GSO w tej rozdzialce widzisz efekty , swietna grafike. Ponizej max detali bedziesz mial znacnzie plynniej , ale imho nie warto - w Crysisy gra sie przede wszystkim by podziwiac grafe. A ta jest swietna , nadto wydaje mi sie , ze dosc poprawili ta (HDR jak na custom modach) , a w ybuchy to bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sprzęcie:

 

Athlon 64 4000+ 2,4GHz (nie kręcony)

 

2GB RAM DDR400 2-2-2-5 OCZ Platinum

 

2x7600GT 256MB każda w trybie SLI

 

SB X-Fi XGamer 64MB XRAM

 

...nie da się grać... 10-15 FPS tak na oko. A tak w ogóle to Warhead obsługuje tryb SLI?

 

Chyba muszę zmienić kompa  :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat testy z tej strony można sobie darować , większych głupot nie widziałem niż te , które tam prezentują. Powinni rzucić się z mostu za takie głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SkynetPL

Jeśli to byłaby prawda, to 4870 zapewnia płynniejszą grę niż GTX280 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat testy z tej strony można sobie darować , większych głupot nie widziałem niż te , które tam prezentują. Powinni rzucić się z mostu za takie głupoty.

Czyli rozumiem ze testuja, dostaja wyniki, ale inne umieszczaja na stronie? :cool: Jedyne co mi sie nie podoba w tych testach to minimalny fps ktory jest zle mierzony skoro na 260 dostaja wyzsze wyniki niz na 280. Pewnie to zbyt przypadkowa wartosc w ich testach zeby bylo sens ja podawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fuqs
Da się komfortowo pograc jak odpowiednio podkręcisz kartę chyba że 25-17 Fps cie nie zadawala

 

I niech ci będzie sprawdzę tą twoją teorię i powiem co jest warta ;)

 

 

 

A więc tak proszę screeny dla niedowiarków

 

 

Rożnica w tym miejscu to zaledwie 2 klatki więc prawie nic

 

 

 

To może jednak tobie na tym słabym 9600 coś daję bo mi jakoś nie bardzo ;)

 

haha za to Asus EN8800GT to zaiste cud techniki,

nie cwaniakuj tym sprzetem

 

podkrecony 9600gso ma 11k w 3dmarku 06 i jest na rowni z 8800gt

 

widocznie masz cos pochrzanione w systemie albo ze sterami

 

i nie wmowisz mi ze gra dziala plynnie w dx10 i nie zacina sie na 8800gt, nawet podkreconym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to byłaby prawda, to 4870 zapewnia płynniejszą grę niż GTX280 ;)

A nawet 9800gtx+ :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha za to Asus EN8800GT to zaiste cud techniki,

nie cwaniakuj tym sprzetem

 

podkrecony 9600gso ma 11k w 3dmarku 06 i jest na rowni z 8800gt

 

widocznie masz cos pochrzanione w systemie albo ze sterami

 

i nie wmowisz mi ze gra dziala plynnie w dx10 i nie zacina sie na 8800gt, nawet podkreconym

 

 

Wybacz miszczczu (:E) ale w 3dmarku 06 miałem coś koło 12 457 Pktów a w Vantage 7620 spróbuj uzyskać taki sam wynik to pogadamy ;)

 

 

Nie mówie że gra działa płynnie jest 17-25 klatek jak pisałem ale są czasem spadki do 4 i rośnie do 17 spadnie znów na chwilę i przechodzi więc komfortowe to to nie jest ale narzekać za bardzo też nie można

 

I żeby było jasne zainstaluję sobie Windowsa od nowa i spróbuję na czystym systemie sprawdzić jak działa

 

 

I to chyba tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fuqs
Wybacz miszczczu (:E) ale w 3dmarku 06 miałem coś koło 12 457 Pktów a w Vantage 7620 spróbuj uzyskać taki sam wynik to pogadamy ;)

 

faktycznie wielka roznica, zwazywszy na to, ze masz QUADA a ja mam e2180@3.0

 

ale dobra koncze ta dyskusje, bo jak wiadomo gra na roznych konfiguracjach moze sie dziwnie zachowywac

 

z mojej strony tylko jeszcze raz mowie, ze u mnie pomogla zmiana dx10 na dx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
faktycznie wielka roznica, zwazywszy na to, ze masz QUADA a ja mam e2180@3.0

 

ale dobra koncze ta dyskusje, bo jak wiadomo gra na roznych konfiguracjach moze sie dziwnie zachowywac

 

z mojej strony tylko jeszcze raz mowie, ze u mnie pomogla zmiana dx10 na dx9

 

 

W 3dmarku 06 nie robi to dużej róznicy ;) ale dobra nieważne z tymi smarkami

 

Najpierw spróbuję coś z tymi tweakami porobić i ewentualnie poczekać na patcha i jak to nie pomoże to windows od nowa i sprawdzę na ile stać jeszcze serię 8 :E

 

 

Edit:

 

Aha i to że u Ciebie zadziałało to nie znaczy że u wszystkich będzie taki sam skok wydajności więc fakt trzeba tą dyskusję zakończyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podkrecony 9600gso ma 11k w 3dmarku 06 i jest na rowni z 8800gt

podkręcony vs nie podkręcony chyba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fuqs
podkręcony vs nie podkręcony chyba :E

wlasnie tak

 

ale bez przesady obie karty nie roznia sie o klase, dlatego mozna je przyporzadkowac do tego samego segmentu rynku

 

tyle, ze ja mam wersje 384 mb i slabiej podkrecona , mysle, ze 9600gso 768 mb spokojnie moze byc porownywana do 8800gt

 

zreszta mniejsza juz z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie porównanie nie ma sensu :) wiem co mówię, gdyż kumpel ma gso ;) nie jest to super hiper różnica,ale jest widoczna, p.s. jak porównywać, to obie karty podkręcone, ja mam 12940 pkt ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nawet jak ten net jest nielimitowany, to jak się ciągnie dużo danych to nagle po kilku miesiącach "magicznie" transfer zwalnia. Przerabiałem to w T-Mobile, niby bylo bez limitu i na początku fajnie działało, a gdzieś po 6-7 miesiącach użytkowania nagle transfer drastycznie zmalał niezależnie od lokacji (sprawdzałem też w innych miejscach, bo może BTS był przeciążony). Oczywiscie T-Mobile nie widziało żadnego problemu 
    • Mówią bo od dawna brakuje im żołnierzy. A wiedzą że masa w wieku poborowym uciekła za granicę, gdy reszta walczy bądź czeka na możliwa mobilizację. Gniew walczących budzi też brak demobilizacji, nawet tych walczących od samego początku. Demobilizacje zapowiadał Zelenski, ale okazało sie że braki są tak duże, że nie jest ona obecnie możliwa i parlament to uwalił.   Stąd obecne zmiany. W tym roku raczej wejdzie to tak na poważnie w życie. Pytanie jak będzie wyglądało. Tzn kto będzie realizował mobilizację poza granicami Ukrainy.
    • Przestań proszę robić gwałty na logice. "Jak masz hajs to możesz tylko importować." Co za bzdura. Zachodnie kraje Europy odkrywały lądy żeby je rabować z bogactw - na tym się dorobiły i rozwinęły potęgi gospodarcze w okresie kolonializmu.
    • Ale takie przypadki zdarzają się w drugą stronę też, przykładowo wspomniany przeze mnie kolega który po kilku miesiącach walki oddał 4080, kupił 7900xtx i wreszcie może grać     Sam z prawie 30 letniego doświadczenia ze sprzętem, w tym kilka ładnych lat zawodowo ("doradzacz", składacz, serwisant) nie doświadczyłem problemów nie do przeskoczenia na kartach AMD...w sumie najwięcej problemów dawno temu sprawiła mi akurat karta NV, czyli GTX470 z tzw. "fochami fermiego", którego dopiero naprawił przerobiony bios od kogoś z forum (chyba @sideband). Ale poza tym jednym przypadkiem na NV też nigdy większych akcji nie miałem.
    • Jak 9800X3D nie będzie o co najmniej 50% szybszy od 7800X3D to w 1440p bottleneck będzie dalej. Jeśli będę zmieniać 4090 na 5090 to zostaję na 5800X3D. Poza kilkoma grami to ten procek nie bottleneckuje GPU w 4K, a w 1440p bottleneck jest na tyle wysoko że praktyce nie ma się czym przejmować (rzędu 140FPS na ekranie 165Hz 1440p). Jak wyjdzie więcej "next genowych" gierek to 5090 też się wyłoży. Wystarczy wspomnieć CP2077 Overdrive. Ledwo wyszło 4090 to juz nvidia musiadał wydać demo technologiczne żeby posiadacze 4090 nie czuli się zbyt pewnie, bo zamiast 120 FPS w 4K GoW zobaczyli 22 FPS w path tracingu  i już jest presja żeby gonić króliczka dalej bo 4090 to taka słaba karta.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...