Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

Crysis Warhead - następca Crysisa

Rekomendowane odpowiedzi

No, ta gra z pegasusa rzeczywiście nie ma z RPG nic wspólnego Skąd w ogóle w temacie o Crysisie wzięła się gra z Pegasusa Poza tym najlepsza jest Ninja Gaiden 3

Moze ktos byl na tyle bystry ze mowil o wersji x360 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo zostalo juz powiedziane i zrecenzowane, ale dorzuce swoje 3 grosze. Zgadzam sie z tymi, ktorym dodatek podobal sie bardziej od pierwowzoru. Wiecej akcji, ladniejsze wybuchy, bardziej wyrazisty bohater, ciekawie zaprojektowane misje. Co do wydajnosci, to gralem na DX9, bez wygladzania, na profilu Gamer (oprocz Objects Quality, ktore bylo ustawione na Enthusiast, jak sie okazalo) w rozdzielczosci 1680x1050 majac srednio 40 fpsow. Nie zauwazylem, jak wiekszosc osob spadkow podczas lodowych etapow. Bardziej fpsy spadaly podczas wiekszych zadym, np. w misji z pociagiem.

 

Wielkim fanem Crysisa nie jestem. Nie zachwycam sie tak, jak wiekszosc grafika, bo pomimo, ze moze i najbardziej zlozona i najblizsza fotorealizmowi wsrod gier, to mnie nie powalila (i zeby powstrzymac krzyki fanboyow - tak, testowalem na DX10 i na Enthusiascie przez chwile). Gra jest dobra i nic ponad to. Gra sie przyjemnie, zabija nude, ale fakt faktem, ze jest troche przykrotka.

 

EDIT: No i wreszcie nie trzeba wkladac plyty do napedu, zeby pograc - za to spory plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Domyślam sie że podawali ale przeczytać 14 stron to nie tak hop ;) Ok co z tym zrobić? Zainstalować czy podmienić pliki jak w crysisie?

Do katalogu Crysisa i next , next , next.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym Crysisie Crytek nie "wrzucił" edytora ponieważ jak twierdzi chciał wydac światu świetną dopracowaną grę. A na moim 4850 chodzi gorzej niż 1 część. W 1 grałem na modzie Very High i było super płynnie (dla mnie 25-30 fps wystarcza). A Warhead ? mam ustawione wszystko na Gracza i AA4x i po prostu nie da się grać, obrócę się na jakiegoś potwora czy człowieka to się zacina i muli jak nie wiem co. Bardzo duży spadek fps. Kumpel na 8600GTS grał w 1 część na High (prócz cieni i cieniowania które były na medium) bez AA i było też bardzo płynnie.

 

No dobra, co do gry. Szkoda wydawać moim zdaniem wydawać te 60zł. Może i gra dobra (mi sie bardzo podobała) na pewno lepsza niż pierwsza część, więcej akcji trudniejsza. A minusy to ostatni Boss który jest jeszcze łatwiejszy niż ten z pierwszej części przy którym siedziałem 1 dzień (właściwie to nad tymi dwoma na lotniskowcu) a tego przeszedłem za 3 razem dzisiaj. Banalny po prostu.

 

Rozwaliłem go i tak myśle kurde chyba koniec gry. No ale nie, patrzę jakaś fajna scenka z tym japońcem, myśle pewnie jeszcze pogram troche bo po pierwsze boss za łatwy a fabuła też jakaś nie dokończona a tu nagle napisy. No kuirde co jest. Grałem 2 dni (po 3-4 godziny) i koniec.

 

Gdyby nie długość gry było by ocene wyżej a tak to dam 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrrrr...nie wiem czemu, ale nie dziala mi zmiana detali tzn. gra caly czas wyglada na LOW, nawet jak ustawie wszystko na maxa :mad2: czego to moze byc wina ? sterowniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest sanbox2 bo nie moge znaleźć

 

Sandbox2 jest tutaj ,ale nie licz na to ze levele nim podejzysz itp-maja inne rozszerzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema...czytaj temat dokladniej bo podawali

http://gamextract.com/?p=2917

WoW ale pocioł z detalami :kwasny:

cienie masakra,roślinność mniejsza bardzie uboga,nie lepiej zmniejszyć rozdzielczość i cieszyć się obrazem jak komuś tnie

009bb0f3ee4db7fe.jpg

db07920a6d7a08fd.jpg

4fbba0d9539e5cf0.jpg

fedc31f240b69642.jpg

jak się otworzy ten autoexec to dopiero widać jak pojechał z detalami :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga. Za drugim razem (wczesniej gralem na 3GB) majac 2GB w Warheadzie pojawiaja mi sie przed oczami tekstury roslinnosci , czasem dodatkowe elementy otoczenia.

 

Pytanie , jako ze nie chce mi sie dodawac ramu itd. , wie moze ktos jak wylaczyc to doczytywanie tekstur? Wk...mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga. Za drugim razem (wczesniej gralem na 3GB) majac 2GB w Warheadzie pojawiaja mi sie przed oczami tekstury roslinnosci , czasem dodatkowe elementy otoczenia.

 

Pytanie , jako ze nie chce mi sie dodawac ramu itd. , wie moze ktos jak wylaczyc to doczytywanie tekstur? Wk...mnie to.

komendy od dystansu

e_detail_materials_view_dist_xy

e_detail_materials_view_dist_z

e_view_dist_custom_ratio

e_view_dist_ratio_vegetation

ale najważniejsza od roślinności bo ona tak się dziwnie pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WoW ale pocioł z detalami :kwasny:

cienie masakra,roślinność mniejsza bardzie uboga,nie lepiej zmniejszyć rozdzielczość i cieszyć się obrazem jak komuś tnie

009bb0f3ee4db7fe.jpg

db07920a6d7a08fd.jpg

4fbba0d9539e5cf0.jpg

fedc31f240b69642.jpg

jak się otworzy ten autoexec to dopiero widać jak pojechał z detalami :o

Skok jest, a różnic nie widzę oprócz więcej słońca na zmodowanej grzę, a tak wszystko takie samo ;) Szkoda że ten mod nie działa na 8600gt ;( Bo wczoraj znalazłem i napis 60-70% BOOST mnie zainteresował niestety gra chodziła gorzej aniżeli wszystko na HIGH oprócz cieni i cieniowania. Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WoW ale pocioł z detalami :kwasny:

cienie masakra,roślinność mniejsza bardzie uboga,nie lepiej zmniejszyć rozdzielczość i cieszyć się obrazem jak komuś tnie

jak się otworzy ten autoexec to dopiero widać jak pojechał z detalami :o

Roznice sa znaczne, ale i wzrost wydajności jest niczego sobie. :)

viu1222510716q1222510716.PNG

cqs1222510845c1222510845.PNG

 

arx1222510866f1222510866.PNG

klz1222510860f1222510860.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i postanowiłem przełamać swoją niechęć do Crysisa i kupiłem Warheada ;).

 

Na Xp i najwyższych ustawieniach + AA4 chodzi raczej płynnie. Da się jeszcze jakoś poprawić grafikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i postanowiłem przełamać swoją niechęć do Crysisa i kupiłem Warheada ;) .

 

Na Xp i najwyższych ustawieniach + AA4 chodzi raczej płynnie. Da się jeszcze jakoś poprawić grafikę?

 

Chcesz najładniejszą obecnie grę jeszcze poprawić? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa numer 1 - ludzie , przestancie do jasnej ...cytowac zdjecia i zamieszczac je w normalnym rozmiarze bo forum rozjezdza sie , nie da sie tego czytac , a i czas ladowania stron jest dobijajacy (zwlaszcza jesli ktos wcisnal foty na imgaheshaka , ktory zawsze jest przeciazony). Dajcie te foty jako miniaturki , kazdy sobie kliknie !

 

 

komendy od dystansu

e_detail_materials_view_dist_xy

e_detail_materials_view_dist_z

e_view_dist_custom_ratio

e_view_dist_ratio_vegetation

ale najważniejsza od roślinności bo ona tak się dziwnie pojawia

 

Hm . a jakis konkretny nastaw? Nie chce mi sie wpisywac :E :E tylu komend i sprawdzac zmeniajac wartosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz najładniejszą obecnie grę jeszcze poprawić? :E

 

Ale na XP więc nie mam takiej jakości jak na Viście. W zwykłym Crysis'ie można zmieniając configa ustawić "DX10 na XP" może tu też da się coś wykombinować ;).

 

18983433vj1.th.jpgthpix.gif

 

89896862fg8.th.jpgthpix.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na entuzjaście - miałem średnio 20fps, czasem lekkie przycinki. Postanowiłem sobie tak o sprawdzić jak ga wygląda na opcji standard (medium tudzież) - na nowo odkryłem czar Crysisa w średnio 40-60fpsach : o To dopiero płynność, no i grafika wcale źle nie wygląda, mi wystarczy. Aż na nowo sobie tego Warheada przejdę, bo gra się 2x lepiej. Tylko te wczytywanie obiektów przed nosem trochę wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem na entuzjaście - miałem średnio 20fps, czasem lekkie przycinki.

 

Czyli nie było płynnie. Jak stosunkowo niewiele brakowało do płynności na Entuzjaście to graj sobie na Graczu czy jak to się tam nazywa :E.

 

PS Jest jakieś narzędzie do testowania wydajności w Warheadzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E84, GTX280, 2x2GB wszystko na entuzjaście, bez AA.

 

Średni FPS oscyluje między 30 a 45 klatek. Wszytko ok ? Bo najczęściej to mam tak z 30, 35 FPSów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E84, GTX280, 2x2GB wszystko na entuzjaście, bez AA.

 

Średni FPS oscyluje między 30 a 45 klatek. Wszytko ok ? Bo najczęściej to mam tak z 30, 35 FPSów.

 

Tak, jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę, miałem mieć Krysia po niższej cenie i pupa, nie wypaliło.

Więc mam pytanie, jade później do jakiego hipermarketa i czy warto wydać te 70 zł (tyle?) , chodzi mi o multi. Zazwyczaj gry kupuje po 20-30 zł od kolegów jak sobie przejdą single, a po cenach sklepowych kupuję tylko gry z dobrym multi(np. Cod4, D2) :) proszę o odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem na entuzjaście - miałem średnio 20fps, czasem lekkie przycinki. Postanowiłem sobie tak o sprawdzić jak ga wygląda na opcji standard (medium tudzież) - na nowo odkryłem czar Crysisa w średnio 40-60fpsach : o To dopiero płynność, no i grafika wcale źle nie wygląda, mi wystarczy. Aż na nowo sobie tego Warheada przejdę, bo gra się 2x lepiej. Tylko te wczytywanie obiektów przed nosem trochę wkurza.

 

Daj sobie wszystko na Entuzjasta , a tekstury oraz cienie na sredni (standard bodajze). Zobaczysz , ze wszystkie efekty beda , boost znaczny , a roznic w obrazie wiekszych nie bedzie jesli chodzi np. o cienie. Warto , tym sposobem u mnie za cienie mam srednio po 15 FPS wiecej , a mimo dopatrywania sie roznic - tych nie widzialem.

 

Czyli nie było płynnie. Jak stosunkowo niewiele brakowało do płynności na Entuzjaście to graj sobie na Graczu czy jak to się tam nazywa :E.

 

PS Jest jakieś narzędzie do testowania wydajności w Warheadzie?

Jest , benczmark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...