Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość hoodedman

Crysis Warhead - następca Crysisa

Rekomendowane odpowiedzi

Poradziłem se. Ustawiłem więcej wirtualnych napędów w powerISO aż do H:\ i wtedy uruchomiłem instalację, jak zwykle uruchomiła się deinstalacja, kliknąłem dalej i odziwo się odinstalował z powodzeniem :o Następnym razem gdy uruchomiłem instalację już normalnie się zainstalował. Dzięki ogólnie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden problem mam tak samo z Crysisem jak i z Warheadem. Mam rozdzielczość monitora 1920x1080, catalysty 10.6 i w opcjach gry nie mam do ustawienia mojej rozdzielczości nie wiem czemu. Zrobiłem update do najnowszej wersji i to samo. Najwyższa do wyboru do 1776x1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij LPM na miejsce, w którym wybierasz rozdzielczość. Powinna pojawić się lista. W prawym górnym rogu tej małej listy jest mały suwak. Za jego pomocą przewiń listę i wybierz rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robisz ze mnie ciemnego?... po prostu największa jaką mam do wyboru na tej liście to 1776x1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie ręcznie w pliku cfg - ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniłem grafę na gtx460 1gb i tak z ciekawości pożyczyłem od znajomego crysisa warheada żeby ją przetestować.Wreszcie karta na której da się pograć, oczywiście dałem rozdzielczość 1280/800 i full detale.Mam ok. 40 klatek cały czas...płynnie aż chce się grać.Nawet nie trzeba zmieniać na wyższą rozdzielczość, żadnego schodkowania nie widać, raj dla oczu.Dodam tylko że w 1920/1200 na entuzjaście z 4 razy wygładzaniem mam 25 klatek. Trochę za mało do płynnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie grałeś w Crysis to odpal lepiej jedynkę która nie dość że lepiej chodzi to ma więcej modów które dają jeszcze lepszą grafę i imo fabułę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC2 ma w kwestii graficzno/fizycznej sporo przewag na Krzyśkiem, realistyczne zmienne warunki pogodowe, cykl dnia i nocy, w pełni sandboxowy ogromny teren, wiatr (widać jak działa :)) i oczywiście realistyczny ogień. Brakuje natomiast bardziej zaawansowanego niszczenia budynków i oczywiście ogólna grafika wypada trochę gorzej niż ta w Crysisie, ale niektóre shadery są boskie :)

Bajki, bajki cry engine 2 jest 10x bardziej zaawansowany od dunni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmieniłem grafę na gtx460 1gb i tak z ciekawości pożyczyłem od znajomego crysisa warheada żeby ją przetestować.Wreszcie karta na której da się pograć, oczywiście dałem rozdzielczość 1280/800 i full detale.Mam ok. 40 klatek cały czas...płynnie aż chce się grać.Nawet nie trzeba zmieniać na wyższą rozdzielczość, żadnego schodkowania nie widać, raj dla oczu.Dodam tylko że w 1920/1200 na entuzjaście z 4 razy wygładzaniem mam 25 klatek. Trochę za mało do płynnej gry.

 

Ja na swoim konfigu rozdziałka 1920x1200 wszystkie suwaki VH (poza cieniami. które zostawiłem na high i też nie narzekam bo ponad 30 klatek niemal zawsze jest. Ta gra wdg mnie ma to do siebie, że mimo nawet jak na obecne czasy sporych wymagań jest przy dość niskim fps wystarczająco płynna by się komfortowo bawić (mówię o single nie o multi ;))

 

ps. naturalnie wygładzania krawędzi się nie tykam bo to by zabiło mi kartę w tej grze ;) choć przy takiej rozdzielczości nie jest to specjalnie potrzebne.

 

ps2. Chętnie bym w końcu ukończył pierwszą część Crysisa ponownie jednak na 7 x64 u mnie przynajmniej jest niegrywalnie, czarny ekran co kilka minut i trzeba grę restartować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

crysis nie ma w zwyczaju się wywalać na 64 bitowych systemach. Musisz odkręcić sprzęt jak masz podkręcony bo to na 90% dlatego. Tak samo miałem w Crysisie jak swojego desktopa podkręciłem za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Przeszedłem Crysis 1 i teraz zabrałem się za Warhead'a. Gram na sprzęcie z sygnaturki. I wydaje mi się że Warhead chodzi dużo płynniej od Crysisa 1 przy tych samych a nawet troche lepszych ustawieniach, dziwne (w jedynce miałem poinstalowane wszystkie patche).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś mody do tego WArhead'a bo nigdzie nie mogę znaleźć, a jedyne co znalazłem to CCC znany z pierwszego Crysis'a, ale go nie chcę, Wiem że był chyba Natural Mod do Warhead'a ale nie mogę znaleźć, czy mógł by ktoś podać jakieś linki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...