Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ektor

Komp do 900zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie długo będę zmieniał kompa, zastosowanie głównie do gier/internetu/muzyki/.

Złożyłem już taki zestaw(Bez p.głównej i k.graf):

 

Procek: Intel Pentium Dual Core E2180 /2.0GHz, 1MB, 800MHz, BOX/

Ram: Kingston 2GB (2x1GB) PC800 CL5

Dysk:Seagate 250GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.10

Zasilacz: ModeCom MC-400ATX 2.0 PFC

Za te 4 części wyszło 589.00 zł

Do tego miała być, jeszcze płyta główna "Gigabyte G33-DS3R", ale czytałem że ludzie mają z nią problemy.

 

Więc mam do was parę pytań:

 

Jaką płytę główną polecili byście mi do 280 zł, Tylko mam 2 warunki:

Płyta musi mieć, zintegrowaną kartę graficzną. (bo normalną będę kupował jakiś miesiąc później).

I mogła jako tako nadawać się do OC. (choć to już mniej ważne).

I czy ta konfiguracja wytrzyma z "TwinTech GeForce 9800GTX 512MB DDRIII", czy może trzeba będzie brać jakiś mocniejszy zasilacz?.

 

Pozdrawiam.

 

Edit: Cena mi się pomieszała :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz bym zmienił na Corsaira 450W. Zamiast integry kup Radeoa X300SE za 50 zł z Allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamięci kup Kingmaxa 1066mhz - są niewiele droższe od tego co wybrałeś, ale za to sporo lepsze.

 

A co do płytki popieram Galvatrona - może być http://allegro.pl/item377255129_okazja_gig...bit_poznan.html + P35-DS3L

Po pierwsze dzięki za zainteresowanie i pomoc.

 

Co do ramu, to w pierwszym poście zapomniałem napisać, że części będę brał z "esc.pl". A tam nie mogę znaleźć tych Kingmax`ów.

 

Teraz zestaw wygląda tak:

 

Procesor: Intel Pentium Dual Core E2180 /2.0GHz, 1MB, 800MHz, BOX/

Płyta główna: Gigabyte P35-DS3L /intel P35/

Dysk twardy: Seagate 250GB 7200rpm 16MB cache SATAII Barracuda 7200.10

Zasilacz: Corsair 450W [CMPSU-450VXEU]

I za te części wychodzi 763, więc na ram zostaje 137.

 

Myślałem żeby dołożyć 40 zł i kupić "Kingston 2GB (2x1GB) PC1066 CL5 HyperX", ale chcę najpierw poznać Wasze zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamięci kup Kingmaxa 1066mhz - są niewiele droższe od tego co wybrałeś, ale za to sporo lepsze.

 

A co do płytki popieram Galvatrona - może być http://allegro.pl/item377255129_okazja_gig...bit_poznan.html + P35-DS3L

 

A czy Kingmax ma wieczystą gwarancję? Wiem, że kiedyś miał bodaj 5-cio letnią...

EDIT:

Te Kingmax-y mają gwarancję 36 m-cy ;) , a Kingston-y w esc.pl - wieczystą :P . Moim zdaniem nie ma wyboru ;) .

 

Po pierwsze dzięki za zainteresowanie i pomoc.

...

I za te części wychodzi 763, więc na ram zostaje 137.

 

Myślałem żeby dołożyć 40 zł i kupić "Kingston 2GB (2x1GB) PC1066 CL5 HyperX", ale chcę najpierw poznać Wasze zdanie.

Moim zdaniem szkoda hajsu na te 1066. Lepiej bierz normalne Kingstony 800 za 120 blach :P . Zawsze masz jeszcze te 20 zł, które możesz przeznaczyć na transport ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I za te części wychodzi 763, więc na ram zostaje 137.

No to akurat - 2x http://www.ceneo.pl/659517 + wysyłka i się mieścisz ;) Jakbyś kiedyś chciał podkręcać E8200 to nie ma problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...