Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

spyker6

ups - jak skontaktowac sie z kurierem?

Rekomendowane odpowiedzi

niewie może ktoś jak wyciągnąć od ups nr telefonu do kuriera który ma moja paczke

a kiedy powinna dojść jak mam tak zczegóły monitorowania

Numer monitorowania: H770 2140 435

Typ: Paczka

Status: W przewozie

Usługa WORLDWIDE SERVICES

Droga paczki

Lokalizacja Data Czas lokalny Opis

RZEKUN,

PL 12.06.2008 8:19 W DORĘCZENIU.

12.06.2008 6:10 SKAN W MIEJSCU DORĘCZENIA

KATOWICE,

PL 11.06.2008 17:05 SKAN NADANIA

Wyniki monitorowania dostarczone przez firmę UPS: 12.06.2008 7:31 czas wschodni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zadzwonić do ich biura i poprosić o numer?

w tym, rzecz ze chyba telefony maja zepsute

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w tym, rzecz ze chyba telefony maja zepsute

może komputery działają.. napisz maila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale mi odpisali

Szanowny Kliencie,

Firma UPS nie podaje numerów telefonów kontaktowych do kurierów doreczajacych przesylki.

W zwiazku z niejednakowa objetoscia paczek, róznymi trasami wybieranymi przez kurierów oraz Panstwa umiejscowieniem na trasie firma UPS nie moze podac okreslonego czasu doreczenia przesylki ani wyznaczyc przedzialu czasowego, w którym mogloby ono nastapic. W ciagu kolejnych dni roboczych zostana podjete trzy próby doreczenia paczki, po jednej kazdego dnia.

Jezeli beda Panstwo korzystac z naszych uslug w przyszlosci, warto pamietac o opcji Express Saver, która w zaleznosci od miejsca przeznaczenia gwarantuje doreczenie nastepnego dnia roboczego do konca dnia.

W zaleznosci od miejsca przeznaczenia w ciagu tygodnia roboczego usluga Express gwarantuje doreczenie paczki nastepnego dnia roboczego do godz. 12:00, w soboty do konca dnia.

W ciagu tygodnia usluga Express Plus gwarantuje doreczenie paczki w wiekszych miastach do godziny 9.00.

Aby okreslic deklarowana godzine doreczenia w oparciu o miasto przeznaczenia oraz kod pocztowy, prosimy wejsc na strone:

http://wwwapps.ups.com/calTimeCost?loc=pl_PL

Jezeli w przyszlosci beda potrzebowali Panstwo naszej pomocy, prosimy o kontakt z Dzialem Obslugi Klienta UPS.

Wiecej informacji znajda Panstwo na stronie www.ups.com

Z powazaniem

"Beata Politowska

UPS Dzial Obslugi Klienta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A imho UPS to kupka, pracownicy to idioci,chyba,że tylko ja na takich trafiłem,ale niemiłym jest,gdy przez ich lenistwo, muszę najeść się strachu,gdy widzę,że paczka o sporej wartości została odebrana,gdzie to wcale jej nie odbierałem :E

A okazuję się,że kurierowi nie chciało się jej przywieźć i napisał,że paczka została odebrana. No i musiałem sam po nią pojechać -.- I drogo tam jak sam skur***yn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sam zadzwoni do ciebie ten kurier i po kłopocie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...