Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cheateros

Amortyzatory tylne MATIZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym żebyście doradzili mi amortyzatory tylne do DEAWO MATIZ.

Na allegro jest kilka firm ale nie wiem które wybrać. Lepsze gazowe czy olejowe?

http://moto.allegro.pl/item375197336_amort..._rewelacja.html

http://moto.allegro.pl/item374447104_amort...o_tyl_daco.html

http://moto.allegro.pl/item371152265_amort...owe_okazja.html

http://moto.allegro.pl/item380436408_hit_a...matiz_nowe.html wyglądają jak te oryginalne.

http://moto.allegro.pl/item376070654_niemi...tyl_gazowe.html

Jak widać jest tego pełno.

Doradźcie jeżeli macie jakieś lepsze i pomóżcie wybrać.

Edit: Pytam za ojca kompletnie sie nie znam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie istnieje coś takiego jak gazowy amortyzator: są olejowe i olejowo-gazowe. Te drugie są nieco twardsze i powodują spadek komfortu, jednak wożąc ciężkie rzeczy lepiej kupić takie aby auto nie dobijało na nierównościach.

 

Ja osobiście wolę olejowe, ponieważ stawiam na komfort ponad prowadzeniem.

 

Co do firmy, to lepiej kupić lepsze. Nie mam teraz możliwości wejścia na allegro, ale potem wyślę Ci dane gościa u którego zawsze kupuję elementy zawieszenia. Tanio i naprawdę dobrze doradza.

 

Osobiście niedawno kupiłem amortyzatory RH - gdyż wymieniam takie rzeczy zawsze sam a to jest jedyna forma, która daje 3 lata gwarancji nawet, jeśli amortyzatory założysz sam a nie autoryzowana stacja.

 

Nie kupuj taniego badziewia - zużywają się nieporównywalnie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż na allegro z tego co widzę przeważają tanie podróbki.

Czy ktoś mógłby polecić konkretne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu jest to jedynym sensownym wyborem wydaje mi sie Optimal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są gazowo olejowe więc mniej komfortowe jak napisał kolega wyżej a z innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Matiz ma wspólnego z komfortem? Weź najtańsze i już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Matiz ma wspólnego z komfortem? Weź najtańsze i już...

 

żeby padły po 10.000? Nie bądź śmieszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co Matiz ma wspólnego z komfortem? Weź najtańsze i już...

I po kilkuset km będą wylane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak. Bilsteiny to sa amortyzatory. Niestety z gazem. I tylko z gazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...