Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Windows 7 - główny wątek, ale nieobowiązkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko:

 

jak w windows 7 sprawują się programy 32-bitowe ; chodzi o te najpopularniejsze winamp, nowy best player 2 . No i gry - czy chodzą dużo wolniej niż na 32 bit.

 

Chodzi o to że jakby już brać w przyszłości Windows 7 to wersje 64 bit ; bo chyba już nie ma sensu bawić się w 32 bity ( czy jest sens :) ? )

 

Przy twoim sprzęcie jest sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy twoim sprzęcie jest sens.

 

No raczej Win7 wyjdzie ~2009r, wiec trzeba myslec przyszlosciowo.. Teraz 2gb juz jest standardem, sporo osob ma juz po 6gb, a nawet 8gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej nie ma programów 64 bitowych, ta garstka którą dzisiaj mamy raczej nie rekompensuje faktu że niektóre aplikacje 32 bitowe będą działały wolniej na 64 bitowych windowsach. Odwołuję się również do konfiguracji autora pytania on nie ma 4 czy nawet 8 gb ale troszeczkę mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio win 7 przestał się zamykać, na ekranie wylączania, zamraża go i tak nawet z 10 minut. Tylko twardy reset pomaga. Czy możliwe, że programy do wirtualnych napędów powodują coś takiego, instalowałem Power ISO. Może ktoś z was tak mial ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio win 7 przestał się zamykać, na ekranie wylączania, zamraża go i tak nawet z 10 minut. Tylko twardy reset pomaga. Czy możliwe, że programy do wirtualnych napędów powodują coś takiego, instalowałem Power ISO. Może ktoś z was tak mial ??

Nie, emulatory na pewno mu nie szkodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dalej nie ma programów 64 bitowych, ta garstka którą dzisiaj mamy raczej nie rekompensuje faktu że niektóre aplikacje 32 bitowe będą działały wolniej na 64 bitowych windowsach. Odwołuję się również do konfiguracji autora pytania on nie ma 4 czy nawet 8 gb ale troszeczkę mniej.

 

A mógłbyś przytoczyć które to aplikacje dokładnie?, jestem ciekawy różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mógłbyś przytoczyć które to aplikacje dokładnie?, jestem ciekawy różnicy.

 

http://www.phoronix.com/scan.php?page=arti...m=998&num=2 nie chciało mi się szukać ale w windowsach sprawa ma się podobnie, aplikacje pisane pod 32 bity nie będą działały szybciej na 64 a mogą być pare procent wolniej wykonywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wziac jakies klucze zeby za 20 dni nie przestala dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skad wziac jakies klucze zeby za 20 dni nie przestala dzialac?

 

??? Do czego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dzialac za 20 dni, tylko juz nie bedzie mozna ciagnac z strony m$, geez.

bump+

Dobra ja mam pytanie, bo sobie wlazlem na strone m$, dostalem od nich klucz do sevena, ale boje sie ich serwerow i chce sobie sciagnac z legalnych inaczej zrodel, taka sama wersje, czy beda jakies problemy czy nie bedzie problemu? :E

I bez odpowiedzi na zasadzie sciagaj z m$ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zainstalowalem Windows 7. niestety sieci i dostepu do internetu nie moglem skonfigurowac, wiec postanowilem go zainstalowac ponownie... dysk sformatowalem i zaczalem instalacje od poczatku. Niestety tuz po 1 uruchomieniu pojawia sie mi taki komunikat...

 

3224537717_33320a1899.jpg

zadnego sprzetu nie dodalem, wszystko jest tak jak za 1 instalacja...

oczywiscie funkcja repair nie dziala ;/ ekran caly czas sie pojawia ;/

ktoz zna moze rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Samą 7 postawiłem w jakieś 35 min i natychmiast wróciłem na XP, żeby przygotować sobie ładną paczkę driverów do nowego systemiku. Niestety nie wiem jak ugryźć temat sterów do X-Fi ExtremeMusic. Podobno normalne oprogramowanie z Visty 64bit nie obsługuje tej karty...Czy to prawda? Jak powinienem podejść do tego zagadnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kiedy bedzie beta 2 tego systemu ?

Pytanie dobre, tylko na dzien dzisiejszy raczej nikt oprócz M$ nie zna na nie odpowiedzi. Może wyjdzie odrazu RC1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu gdzies tam w systemie jest napisane ez mam 20 dni na aktywowanie systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz klucze

 

Windows 7 x64 (64Bit) :

 

RFFTV-J6K7W-MHBQJ-XYMMJ-Q8DCH

482XP-6J9WR-4JXT3-VBPP6-FQF4M

D9RHV-JG8XC-C77H2-3YF6D-RYRJ9

JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4

7XRCQ-RPY28-YY9P8-R6HD8-84GH3

 

_________________________

 

Windows 7 x86 (32Bit) :

 

6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73

4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH

QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7

GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY

TQ32R-WFBDM-GFHD2-QGVMH-3P9GC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kiedy bedzie beta 2 tego systemu ?

Klucze z obecnej bety1 są aktywne do sierpnia tego roku, wiec pewnie w okolicach sierpnia, wrzesnia wydadza nową betę.

 

A co do obecnej wersji beta Windows 7, którą wszyscy turaj testują, to Microsoft bedzie ją udostępniał na swojej stronie tylko do 10 lutego. Potem aby sciągnąć obecny build Windows 7 zostaną tylko torrenty, rapidshare-y i tym podobne źródła. Natomisat same klucze dalej bedzie można pobierać bezpośrednio od Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16-to gigabajtowa partycja to za mało na instalację siódemki :(

19,5GB to też za mało :mad2:

 

Edit:

Okazało się, że pierwsza partycja musiała być większa 7MB>30MB, ale czemu sam musiałem to odgadnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy "siódemkę" można postawić razem z xp(na innej partycji rzecz jasna)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
16-to gigabajtowa partycja to za mało na instalację siódemki :(

19,5GB to też za mało :mad2:

 

Bullshit u mnie sie zmiescił na luziie na 11gb partycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, czy "siódemkę" można postawić razem z xp(na innej partycji rzecz jasna)?

 

Dobre pytanie... Dołączam się do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre pytanie... Dołączam się do niego.

Tak, nie ma rpoblemu. Podzczas instalacji wybierasz tylko zaawansowane i wskazujesz partycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zamierzam sobie dzisiaj zainstalowac 7 i czy wyznaczając partycje 20Gb starczy? I czy programy ktore mam juz zainstalowane bede mógł normalnie uruchomić i beda dzialaly czy bede zmuszony je zainstalowac takze na nowych okienkach? Bo Sterowniki to chyba oczywiste ale co z programami?

 

Edit: Aha jeszcze jedno. Pewnie przewijało sie tutaj to pytanie ale czy sterowniki normalne z visty instalowac? Np do takiego GeForce? Bo na stronie nie ma do Win7. Wiec chyba wszystko z visty tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...