Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JMKS

Windows 7 - główny wątek, ale nieobowiązkowy

Rekomendowane odpowiedzi

A mógłbym zainstalować Viste i Seven na osobnych partycjach? Jeśli ktoś mógłby mi przesłać instrukcję jak to zrobić, to byłbym wdzięczny :)

miałem tak przez jakiś czas i nadal mam ale nie używam visty już w ogóle. więc lepiej zainstaluj tylko 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, a którą wersję 7 mam pobrać?

miałem RC a teraz jade na 7229 i wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Vistę ;/

to zainstaluj Virtual PC i nim odpal dysk VHD... pewnie też znajdziesz gdzieś jakiś soft do "przeglądania" VHD, może nawet wtyczka do TotalCommandera się znajdzie.

ale po kiego? albo pobierz 7229, albo czekaj na RTM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

Właśnie zauważyłem, że jakimś dziwym trafem dotchczasowe przełączanie się pomiędzy oknami aplikacji zmienilo swoj wygląd z czegoś co przypominało przewijający sie slide-show w jakiś cudaczny efekt 3d, a mój t43 z x300 w trybie low nie daje sobie z nim rady. Mnie nie w smak wrzucać jej wyzszy bieg bo sie zwyczajnie grzeje :( więc zapytuję jak to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis aktywizator?? żeby nie bylo niespodzianek po instalacji jak połączę się z internetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, Mam problem z upgrade RC do 7229 wyskakuje mi taki komunikat:

windows could not see the offline locate information error code 0x8000001 o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakis aktywizator?? żeby nie bylo niespodzianek po instalacji jak połączę się z internetem

Wejdź sobie na strone M$, zarejestruj/zaloguj się w live i idź do pobieralni Windows 7 RC. Po drodze dostaniesz klucz. Nie wiem po jaką cholere wam te aktywatory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie na strone M$, zarejestruj/zaloguj się w live i idź do pobieralni Windows 7 RC. Po drodze dostaniesz klucz. Nie wiem po jaką cholere wam te aktywatory...

tym bardziej, że już dwa razy podawałem w tym temacie wszystkie klucze do W7.

aktualnie nie ma czegoś takiego jak "piracki" W7, a używanie "aktywatorów" to groźba ściągnięcia jakiegoś syfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zainstaluj Virtual PC i nim odpal dysk VHD... pewnie też znajdziesz gdzieś jakiś soft do "przeglądania" VHD, może nawet wtyczka do TotalCommandera się znajdzie.

ale po kiego? albo pobierz 7229, albo czekaj na RTM.

... albo ściągnij b7260 od solara, który jest w iso i nie zawiera ''dodatków''. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej, że już dwa razy podawałem w tym temacie wszystkie klucze do W7.

aktualnie nie ma czegoś takiego jak "piracki" W7, a używanie "aktywatorów" to groźba ściągnięcia jakiegoś syfu.

 

Ale te klucze po jakimś czasie pewnie wygasną i co w tedy ?, nie chcę kolejny raz instalować potem systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale te klucze po jakimś czasie pewnie wygasną i co w tedy ?, nie chcę kolejny raz instalować potem systemu

To ci tłumacze że zarejestruj się w live i przed pobieraniem dostajesz TWÓJ OSOBISTY klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale te klucze po jakimś czasie pewnie wygasną i co w tedy ?, nie chcę kolejny raz instalować potem systemu

owszem ale dopiero w 2010 a do tego czasu to juz kupisz W7 wiec problemu nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ci tłumacze że zarejestruj się w live i przed pobieraniem dostajesz TWÓJ OSOBISTY klucz.
nie ma czegoś takiego jak "osobisty" klucz do W7. jeszcze nie ma, dopóki nie pojawi się wersja sklepowa.

 

Ale te klucze po jakimś czasie pewnie wygasną i co w tedy ?, nie chcę kolejny raz instalować potem systemu
klucze nie mają czasu ważności - czas ważności ma sam system (RC oraz nowsze: do marca 2010)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... nawet na najnowszym buildzie(7260) wywala mi tego samego BSODA co przy 7100.

 

Dziękuje,postoje. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam modem wifi pod usb xg760n i nigdzie nie mogę znaleźć sterowników do 7,a może sterowniki z visty będą działać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę teraz na nowiutkim Windows 7 i mam problem - mam starą kartę muzyczną Creative CT-5803 (co do tego numerku nie jestem pewien) i nie mogę za nic uruchomić dźwięku na kompie. Dodam że na XP nic nie musiałem robić żeby grało. Czy ktoś zna jakiś sposób żeby Windows zaczął grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siedzę teraz na nowiutkim Windows 7 i mam problem - mam starą kartę muzyczną Creative CT-5803 (co do tego numerku nie jestem pewien) i nie mogę za nic uruchomić dźwięku na kompie. Dodam że na XP nic nie musiałem robić żeby grało. Czy ktoś zna jakiś sposób żeby Windows zaczął grać?
zdaje się że to stary dobry Sound Blaster PCI 128... na tyle stary, że jego sterowniki wyleciały z nowych systemów (chyba nawet Vista już nie wspiera tego urządzenia).

 

Mam modem wifi pod usb xg760n i nigdzie nie mogę znaleźć sterowników do 7,a może sterowniki z visty będą działać ?
sam musisz spróbować odpowiedzieć na to pytanie.

jeśli zadziałają, napisz tu o tym, aby inni posiadacze takiego sprzętu mogli się doszukać odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie o możliwości przełączenie "wachlarza" na cos normalniejszego jeśli chodzi o opcję przełączania się pomiędzy oknami uruchomionych programów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę pytanie o możliwości przełączenie "wachlarza" na cos normalniejszego jeśli chodzi o opcję przełączania się pomiędzy oknami uruchomionych programów ?

 

Jeśli mówisz o ALT+TAB, to przeszukaj wszystkie odpowiedzi Gobliego, bo on znalazł na to odpowiedź z której ja cały czas korzystam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem STEAM zawiesza mi się podczas logowania :/ co może być przyczyną wcześniej działał idealnie.

 

Był na świeżo instalowany na 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątek ma ponad 300 stron - jak ma się do tego zabrać? :(

 

Wejść na jego profil i przejrzeć jego komentarze?

 

Bądź wejść na mój i przejrzyj moje, bo jeden z nich jest zapytaniem o to o co sam pytałeś (ALT+TAB), a kolejny będzie cytatem odpowiedzi Gobliego i podziękowania dla Niego.

(Moich komentarzy jest chyba mniej więc możesz zacząć od moich.)

 

EDIT:

Sterowniki 186.18 nie pomogły, nadal mam pixele w plikach video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...