Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

starykocur

Turniej PClab.pl 2 on 2 Counter Strike 1.6 Nowe Info

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos ma serwer, zeby udostepniac na mecze? Prosze o info, dla wielu sie przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... cos mi sie wydaje ze turniej zamilkł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa dużo chętnych a potem nagle nikt nigdy nie ma czasu, albo w ogóle zero kontaktu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Mecz już się odbył. Dałem wynik adminowi i czekam teraz na następny mecz.

Co do kontaktu to przecież jest w 1 poście i zawsze można się dogadać :hmm:

 

PzdR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tez musialem siedziec w tej glupiej anglii.. pogralbym sobie z Wami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druzyny z grupy D jak maja czas niech pisza na gg 8242083 albo pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizacja?Totalne zero.A szkoda bo zagrałbym sobie w NORMALNYM turnieju a nie w jakiejs prowizorce.Najpierw było zrobic liste osob(liderów) i podac ich gg.Wtedy kontakt byłby na pewno lepszy niz przez jakies PM.Nie kazdy przeciez siedzi ciagle na PCL.

 

 

 

Turniej totalnie zastygł,nikt nic nie gra.Zero odzewu.Brak jakichkolwiek postow ze strony tworcy ligi(nie sadze ze tam gdzie jestes nie masz dostepu do internetu?)

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Organizacja?Totalne zero.A szkoda bo zagrałbym sobie w NORMALNYM turnieju a nie w jakiejs prowizorce.Najpierw było zrobic liste osob(liderów) i podac ich gg.Wtedy kontakt byłby na pewno lepszy niz przez jakies PM.Nie kazdy przeciez siedzi ciagle na PCL.

 

 

 

Turniej totalnie zastygł,nikt nic nie gra.Zero odzewu.Brak jakichkolwiek postow ze strony tworcy ligi(nie sadze ze tam gdzie jestes nie masz dostepu do internetu?)

 

 

Pozdro

jak jestes taki cwany, madry to sproboj sam to zorganizowac. Kontakt byl PM bo nie bede od ludzi wyciagac gadu.

 

A nie moja wina ze z poczatku tyle osob deklarowalo granie a teraz dupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakis serwer do grania (mial byc?) to sie bedzie gralo. Chyba nie wejdziemy na jakies FFA i poprosimy o opuszczenie bo chcemy mecz zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak jestes taki cwany, madry to sproboj sam to zorganizowac. Kontakt byl PM bo nie bede od ludzi wyciagac gadu.

 

A nie moja wina ze z poczatku tyle osob deklarowalo granie a teraz dupa

A czy ja napisałem ze zrobilbym to lepiej? ;o Czytaj uwaznie.Po prostu mowie ze ty tego tez nie umiesz robic.

 

 

A co do wyciagania gg od ludzi to jeden wielki ROTFL,co to za wymowka?GG podaje sie wszedzie.To nie telefon kom ze nie daje sie nieznajomym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miał być serwer... Ja już nie gram na serwie przez new game... Możecie sobie wsiąść w/o od nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...