Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sonic81

Ile najszybciej jechaliście samochodem?

Rekomendowane odpowiedzi

Chwalcie się, a ja ustale kto jest najgłupszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
160 km/h (wiecej nie chcial pojechac :E)--- Fiat Doblo z towarem na pace :P hehe

 

Droga kolo Polkowic (na Zielona Góra)

Taa, ja tamtędy codziennie przechodzę, gdy idę do/ze szkoły...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedes CLK. Jako pasażer, uciekaliśmy przed cygnami, którzy mieli niecne zamiary wobec nas i samochodu kumpla - co oznajmili swoim zachowaniem na stacji benzynowej. Przestałem patrzeć na licznik przy 210 km/h. Pabianice. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 Km/h autobusem do szkoły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130 km/h Oplem Omegą 3.0 MV6,tylko 211 km :E Wtedy jechałem sam bez prawka na mazurskiej w Elblągu :cool:.A jako pasażer to jechałem 200 km/h ale nie pamiętam już gdzie to było,chyba na E7 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
165 km/h - Sejczak 1.1 ( ale było trochę z górki).

 

Trochę z górki ? Chyba pionowo :E

 

Ja najszybciej jechałem 190km/h VW Vento 1.8 - Na gazie idzie szybciej, bo nie odetnie benzyny na zbyt dużych obrotach. Trasa Chojnice - Kamień Kr. (krajówka nr. 25)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako passenger - 210km/h Peugeot 205gti

jako kierowca - 130km/h Renault 19 i jeszcze 110km/h - renault 5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

160 Km/h Renault 19 1.8 -jako kierowca, odwozilem kumpla po imprezie o 4 rano.

205 Km/h kilka godzin wczesniej BMW 5 2.5 na tym samym odcinku, jako pasazer. (Siedzialem na tylnej kanapie i nawet nie wiedzialem, ze tak szybko jedziemy, ale dziewczyna kierowcy zaczela krzyczec zeby zwolnil bo 205Km/h to za duzo ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 km/h fiatem 126P przerobionym na buggy, po lesie, w nocy i świtłami nieco mocniejszymi od latarki.

A samochodem zwykłym nie szaleję po drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
110km/h Polonez Caro 1,6

Trasa na Szałe (jesli ktos kojarzy :P )

Kojarze gdzie:D

Ja Fiat Tempra 110km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nissan Primera 1.6 180km/h na wiadukcie Al. Włókniarzy w Łodzi, 210km/h Audi A4 2.5 TDI na tzw Petit Ring-u w Brukseli. Człowiek im młodszy tym głupszy. Na szczęscie juz mi przeszło. Jak jeździć to z głową ludzie ><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lato "porzyczaliśmy" z bratem samochód od rodziców i jeździliśmy sobie z kolegami, max prędkość 150km/h, w zakrętach 120, brat nie ma prawka.

 

Samochód VW polo classic 1.4 80km

 

Ja sam dopiero uczę się jeździć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wisisz mi browca :exclam::P Gdzie i kiedy jest w poscie wyzej :D

no to mi tez wisi browarka => trasa autostrada z Frankfurtu do Marburga w Niemczech dzien to byl 17 sierpnia 2006 rok :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wysokie prędkości tylko jako pasażer ;) Brak prawka :(

 

POLSKA:

Focus RS (2006 :E ) (2,5 turbo), E7 (Płońsk-Wawa)

Jazda z ojcem, tam są takie ładne odcinki dwupasmowe i praktycznie zawsze można do 250km/h spokojnie docisnąć.

 

NIEMCY:

BMW M5-max tuning (2000) (~310km/h) (5.0--ponad 500KM :E ) jedna z niemieckich autostrad.

Jazda z kuzynek...jako pasażer :(, w takich autach wogóle się tego nie czuje... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierowca: licznikowe 320km/h a zmierzone na dolaczonym komputerze to 316km/h

pasazer: licznikowe 350km/h a zmierzone 342km/h

porsche gt3 po niezlum tuningu , grecja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
220 km/h - kraśnik-lublin, golf II 1.8 gti rozwiercony do 2.2 i zrobiony na gaz (qmpel prowadzil, ja bylem pasazerem)

Prawie półlitra rozwierciliście? :o

 

Chwalcie się, a ja ustale kto jest najgłupszy.

Aaale Cię dawno nie widziałem! :o

 

W lato "porzyczaliśmy" z bratem samochód od rodziców i jeździliśmy sobie z kolegami, max prędkość 150km/h, w zakrętach 120, brat nie ma prawka.

Chyba troche lipna prowokacja? ;)

 

 

Ja w sumie jakoś 60-70kmh jechałem na jakiejś zamkniętej drodze... a przy 40kmh wymijałem się z maluchem :E Ale miałem w galotach... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznikowe 210km/h Renault Megane 1.6 16V :P Jako kierowca na A4 (do Zakopca jechałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~160 km/h w audi 80 :E ( jako pasażer ) ojciec byl kierowca a co do miejsca to nie wiem... jechalem do rodziny i nie znam wszystkich miejscowosci po drodze :) ja sam jechalem 40 km/h na rowerze :E ( nie z górki ) nie mam prawka a tak srednio to moj ojciec jezdzi poza miastem 100-120 km/h ( nie na autostradach ) troche z niego pirat drogowy ale co tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kierowca 180km/h --->Opel Combo 1.7DTI Autostrada A4 Niemcy

Jako pasażer 260km/h--->Porsche 911 :D Autostrada A4 Niemcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W większość te skriny robione w przerywnikach filmowych a w prawdziwym gameplayu ta gra już tak cudnie nie wygląda 🥲
    • Odnośnie hałasu: Kupiłem na próbę "odnawiany" (refurbished) dysk enterprise Toshiba z serii MD i... spodziewałem się, że będzie gorzej. Ja osobiście do PC bym czegoś takiego nie włożył (od prawie 10 lat mam tylko dyski SSD), ale w NASie pracującym w tym samym pomieszczeniu, ale ok. 4m od moich uszu nie sprawia to problemów. Na pewno nie jest to tragedia w stylu opisów, że "takie dyski można używać jedynie w serwerowni albo w piwnicy".
    • Widzę że trafiło na operatora drona i jak już napisane że czegoś nie wolno to emocje biorą górę... - pilota Emocje to biorą u mnie górę jak widzę jak ktoś lata totalnie bez głowy i poszanowania innych - a takich jest 90% użytkowników dronów. Co do licencji to ok, użyłem niewłaściwego określenia, (...) myślałem, że to ogarniesz. - skoro mnie łapiesz za słówka, to cóż: taste your own medicine Nie, nie pisałeś i wiem o strefach, ale podałem po prostu dosadny przykład by zobrazować jak wygląda Twoje myślenie w tym temacie, że jak coś nie jest wprost zakazane to jest dozwolone. Nie, to tak nie działa, bo to co robisz musi być wykonywane z poszanowaniem praw innych osób czy Ci się to podoba czy nie. - widocznie nie wiesz jak działa moje myślenie w tym temacie. Latam z poszanowaniem prawa i prywatności. Jeżeli podczas nalotu, ktoś do mnie podejdzie i poprosi o nie publikowanie wizerunku, to postaram się mu wytłumaczyć, że charakterystyka mojej pracy nie polega na nagrywaniu wizerunku. Jeżeli to nie poskutkuje to pewnie skończy się na policji i sądzie. Ale ochrona i poszanowanie prywatności nie zabrania mi wykonywania swojej pracy. I zaklinanie przez was rzeczywistości tego nie zmieni. To co jest przerażające w dronowaniu to nieświadomość ludzi. Kupuje sobie jeden z drugim drona. Lata i dopiero po jakimś czasie dociera do niego, że są jakieś przepisy regulujące loty. a cała dyskusja zaczęła się od tego, że ja to napisałem, ale uwaga! w odniesieniu do nagrania z drona jakie pokazała TV Republika z przeszukania domu Ziobry, gdzie: - a jak by kręcili z chodnika kamerą to byłoby ok?
    • To też nie jest tak, że gra jest słaba, bo nie jest. To nadal dobra, a w niektórych aspektach bardzo dobra gra. Zadań pobocznych ogólnie jest niewiele w porównaniu z innymi Sandboxami i moim zdaniem dobrze, są zadanie, słabe, średnie i dobre. Jestem w 10 rozdziale i póki co nie spotkałem zadania pobocznego, które zapadałoby mi na tyle w pamięć, że mógłbym je nazwać bardzo dobrym. Ot, takie typowe jrpg-owe poboczniaki, jeżeli ktoś oczekuje tego typu zadań to się nie zawiedzie. Mimo wszystko podobało mi się zadanie z Johnnym (nawet pomimo zbieractwa, które trzeba było dla niego zrobić).  Fabuła główna jest spoko, jeżeli człowiek się głównie na niej skupia to naprawdę da się zaangażować "emocjonalnie", problem w tym, że jest jednak sporo rozpraszaczy i sama fabuła jest rozciągnięta względem oryginału. Już nie będę pisał o zmianach, które w niej nastąpiły, bo to każdy sobie oceni osobiście (każdy, który grał w oryginał oczywiście). Fajne też są relacje między bohaterami, ich komentarze i rozmowy, a tak jak już ktoś pisał, zdecydowanie relacja Tifa-Aearith (i to jak to wpływa na Clouda) robi tu robotę.  Ja zdecydowałem, że po 10 rozdziale skupiam się już praktycznie tylko na głównej fabule, 57 godzin za mną, myślę, że dobije do 70.
    • Do kupienia u jednego sprzedawcy jak wejdziesz w nowy teren po wyjściu z bazy jak popchniesz fabułe to siedzi na poludniu. Normalnie Gromoszczęki czy inne dziadostwa strąca bez problemu, tego brakowało bo ten łuk startowy to szrot jakich mało. PS. Do jego kupna jest wymagany worek nadymiacza więc jak już takie spotkamy to nie rozwalamy mu baku na plecach bo rozsadzi worek i nici z zakupu -trzeba ubić tak aby nie eksplodował wtedy wyleci na 100%
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...