Skocz do zawartości
qb3k

Monitory i telewizory do 360tki

Rekomendowane odpowiedzi

Ale skopałeś kolego :( Kupujesz zewnętrzy monitor i do tego dekoder sygnału cyfrowego z HDMI czy inne pierdoły i nie dość, że wychodzi Cię to taniej to dostaniesz monitor z lepszą matrycą :D

 

Monitor plus takie wynalazki w grę nie wchodziło oraz tylko kupno w sklepie nie żadne Allegro i sklepy internetowe. Może i skopałem wybór, ale co prawda ja nie kierowałem do końca wyborem... 23 Cale by nie zmieściło się pod półką gdzie mam TV dlatego równo musiało być te 22 cale. No cóż zobaczymy TV dopiero będzie w Piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, to teraz napiszę jasno ;)

Potrzebuję jakiegoś telewizora, na którym mógłbym odpalić slimka, oraz podłączyć szajsostradę od TP (eurozłącze).

Nie mam specjalnych wymagań. Aktualnie gram na LCD'ku firmy Samsung (Syncmaster 741 MP) ( :E ).

Najlepiej, żebym zmieścił się w 1000zł.

Skoro gram na tym syfie, to nie potrzebuję jakiś luksusów - cieszę się z tego, co mam :) (co nie zmienia faktu, że obraz wyblakły, kolorowy pasek idzie w połowie ekranu i jest rozmazany)

Pozdrawiam serdecznie,

Cannabisman

Edytowane przez cannabisman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż więcej kasy, kupić coś co się spieprzy po 2 dniach to żaden wyczyn, ale błagam dozbieraj trochę więcej kasy :D No chyba że szajsostrada ma HDMi to zawsze monitor możesz wybrać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 1200zł będzie całkiem ok. Narzekał na pewno nie będziesz tym bardziej, że HD Ready jest optymalne przy dzisiejszej generacji konsol.

Możesz sprawdzić także: http://www.agito.pl/telewizor-lg-32-lcd-32lk450-405-452880.html

Jakieś dwa tygodnie temu zamawiałem takie coś koledze. Jakość jak na LCD całkiem fajna, a obsługuje także rozdzielczość Full HD więc jest nieco bardziej przyszłościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy jest sens kupić 360 teraz jak posiadam tylko telewizor crt , ile bym musiał wydać na jakiś monitor która ma przyzwoity obraz ? full hd ?

Edytowane przez Bassfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podlaczalem slimke do CRT tv dla mnie obraz byl dosc kiepski... podlaczylem do LG http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/3205359 i jest zajebiscie o niebo lepiej HD itp..., ale np dla mojej matki "roznicy" nie ma... i jej sie gra lepiej na crt...

 

Moim zdaniem oplaca sie kupic do CRT kiedys tylko takie TV byly... teraz nagle sie nie oplaca? jak by sie nie oplacalo to by nie bylo mozliwosci podlaczenia pod taki ekran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrom allegro przeraził tak mojego kompa, że aż je wyłączyłem bo ten grat z którego pisze aż się prawie zawiesił :).

A telewizora jak nie było tak nie ma.

Do rzeczy:

 

~40', HD, USB, sporym ułatwieniem byłby dostęp do chociażby lokalnego media serwera, internet sobie mogę odpuścić bo surfowanie po nim z pilota i tak jest katorgą, najwyżej komputer podepnę jak będzie taka potrzeba :). No i wiadomo, że im taniej, tym lepiej. Nie mam żadnych preferencji co do typu podświetlenia, to nie monitor, że mam się tym przejmować mocno, ale fajnie by było, żeby nie był jakiś prądożerny ;p.

 

TV do Xbox'a i seriali, ale tuner też mi się może kiedyś przydać ;p

Edytowane przez Xenor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem przypadkowo x-boxa w dobrej cenie i potrzebuje tv pod niego. Cena to maxymalnie 380 Euro(1600 zł). Interesowało by mnie aby Tv posiadał


  •  
  • 32 cale(azali tylko i wyłącznie),
  • Dało się go na ścianie zamontować,
  • miał 100 Hz(chyba że jest to zbędne do gry)
  • oraz Full HD(choć jak przeczytałem w temacie przy tym rozmiarze full hd jest zbędne, ale z drugiej strony ppi im wyższe tym lepsze, right?).

 

Z moich poszukiwań znalazłem takie tv:


  •  
  • PHILIPS 4000-Serie 32PFL4007H/12,
  • SAMSUNG Series 5 UE32EH5000,
  • Sony Bravia KDL-32EX340 LED-TV

 

Który byłby najlepszy? Bo cenowo są dość podobne.

Edytowane przez DominiqueLV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę się rozczarowałem Samsungiem UE32EH5000 po tym jak miałem doświadczenia z Toshibą o podobnych parametrach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zapytam. Poszukuję 40-42 cali jak najmniejszym kosztem z full hd i 100hz (oczywiście jeśli jest zbędne do gry to nie musi).

Znalazłem takie coś:

LG 42LS3400

 

Nie przejadę się na tym?

Edytowane przez Keyser_Soze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo polecam Toshibę. Samsung się do niej nie umywa. Wiem, bo mam obydwa TV. Starszy LCD ma lepsze skalowanie.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram po HDMI na LG E2370V i nie narzekam. Audio po wyjściu jack 3,5mm podłączone pod Logitech Z-2300 i jestem zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić telewizor do pokoju w przedziale do 1400 zł. Zalezy mi by na tą cene dostać najbardziej atrakcyjny sprzęt. I otóż udało mi sie znalazlem TV LG 37LE4500

 

ma on 37 cali czyli w sam raz, będzie on wykorzystywany do ogladania filmow z pendraiva w HD, sportu i grania na xboxie i o to moje pytanie czy obraz w tym tv bedzie dość dobry?? czas reakcji to zaskakujace 3ms lecz czestotliwosc odswierzania to tylko 50HZ i tu nasuwa sie pytanie jaki wybrać?? chce zeby plynnie wszystko chodzilo i np piłka nozna w HD jak i najnowsze gry na xboxa. Znalazlem jeszcze oferty z 100Hz ale za to 8ms. KTORY WYBRAĆ? CO JEST WAZNIEJSZE?? z gory dziekuje i prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie, czy ktoś nie ma oryginalnego kabla VGA do X360? W sumie może tez być podróbka byle obraz był ładny i czysty :) Jakby coś to na info na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim !

W Polsce gram na xboxie na dużym telewizorze philipsa, prawie zerowy input lag, bardzo go sobie cenię.

Jako, że studiuję w UK, postanowiłem kupić monitor do grania.

Zaciekawiłem się dwoma, mianowicie :

 

ASUS VE247H

http://www.i-store-online.com/product_info.php?currency=GBP&info=p56057_asus-ve247h---led-monitor---23-6----1920-x-1080-fullhd---300-cd-m---.html

 

Był to monitor MLG na rok 2011.

 

 

BenQ RL2455HM

http://www.saverstore.com/product/20379536/7725665/RL2455HM-24-LED-1ms-response-time-1920x1080-VGA-DVI-2xHDMI--Speakers-Black

 

Monitor MLG na rok 2013.

 

 

 

Oba monitory mają refresh rate na poziomie nieco ponad 60hz, to mnie martwi.Wyczytałem na kilku forach, że niski input lag nic nie znaczy skoro nie mam przynajmniej tych 120hz. Który monitor wybrać ?Budżet mam raczej ograniczony, prosiłbym o sugestie, ewentualnie linki do brytyjskich stron, z których to mogę zamówić.

 

Wielkie dzięki z góry, pozdrawiam.Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Myślę, że trafiłem w dobry dział.

 

Posiadam monitor Samsung Syncmaster S22B300, monitor ma wejście VGA (RGB), DVI i DC (zasilanie), otóż mam pytanie, czy mogę podłączyć pod monitor Xboxa 360? Czy jednak będzie wymagany kabel VGA-HDMI, czy jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Ci potrzebny kabel DVI-HDMI bądź jeżeli masz jakiś wolny kabel hdmi to przejściówka dvi-hdmi załatwi sprawę.

W skrócie to: http://allegro.pl/tv11-kabel-dvi-hdmi-dvi-hdmi-m-m-2m-2-m-full-hd-i3818638595.html lub to: http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-dvi-hdmi-gold-24-5-dual-link-i3794840430.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o super, dzięki :). Kabel hdmi mam, to tylko przejściówka będzie potrzebna, fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...