Skocz do zawartości
qb3k

Monitory i telewizory do 360tki

Rekomendowane odpowiedzi

Taki problem który się pojawia- Ekran wyświetla - Rozdzielczość nieobsługiwana . Co zrobić ? Podłączam kabel HDMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oświerze trochę temacik. Może ktoś posiada wiedzę na moje pytanie.

Jest jakiś telewizorek lub monitorek w HD do 600 zł? Najlepeij 21<.... Jest sens kupować coś za taką cenę czy lepiej dołożyć trochę kaski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć;) szukam co najmniej 46" za nieduże pieniądze, powiedzmy do 2200zł max. Co polecacie?

Edytowane przez reez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko jak ustawic xboxa 360 jak lezy czy stoi czy to ma znaczenie I ile czasu przecietnie gracie

 

Hej mam pytanko jak ustawic xboxa 360 jak lezy czy stoi czy to ma znaczenie I ile czasu przecietnie gracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/monitor-lg-24mp47hq-p-749589/

 

zastanawiam się nad kupnem tego monitora pod konsolę, poza tym służyłby mi do pracy jako drugi monitor. Będzie OK?

 

Jest OK chociaż jak dla mnie ten plastik obudowy jest trochę dziwny, sprawia wrażenie mało solidnego.

Ja do swojego kompa dokupiłem LS24E370DL to jest 24 cale od samsunga. Fajnie wygląda z moim białym arcadem i na biurku też prezentuje się nowocześnie.

Przypadkiem wypatrzyłem go w sferisie choć planowałem zakup w media zupełnie innego modelu.

 

@Xbox-Man360

 

Ja mam dość leciwy sprzęt i najpierw leżał w szafce rtv potem stał koło tv. W obu przypadkach nie było problemu z czytaniem płyt, graniem itd. Ważne jest tylko żebyś zapewnił mu wolną przestrzeń wokół i regularnie czyścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Podłączyłem X360 slim do monitora Benq G2250 takim kablem:

 

http://allegro.pl/kx1a-kabel-vga-xbox360-gold-plated-crv-lcd-plazma-i6695955512.html

 

i niestety mam rozmyty obraz, taki jakby rozdwojony. Próbowałem kilku różnych rozdzielczości i ciągle tak samo. Da się jakoś uzyskać normalny obraz przy podłączaniu x360? Jakich kabli, przejściówek należy użyć?

 

Czy taki kabel gwarantowałby lepszą jakość obrazu?

 

http://allegro.pl/kabel-hdmi-vga-3rca-1-8m-gold-ps3-fullhd-audio-i6685125403.html?reco_id=f8176f43-e56d-11e6-9786-02bf98e92c0c&ars_rule_id=201

Edytowane przez ResonicX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki problem który się pojawia- Ekran wyświetla - Rozdzielczość nieobsługiwana . Co zrobić ? Podłączam kabel HDMI

 

Hej, WŁAŚNIE!

 

Miałem tak na monitorze EIZO, podpinałem Vectrę kablówkę. Na starszym Dell-u normalnie działała tv. Gościu z kablówki (to było ze 3 lata temu) mówił coś, że to chyba tak, że monitor ma 59 a nie 60Hz czy nie ma jakiegoś tam telewizyjnego trybu czy coś... i teraz zastanawiam się nad konsolą, chodzę, pytam, ale nikt mnie nie kuma.

Mam ciągle ten monitor EIZO. Czy te nowe konsole też potrzebują tego jakby trybu telewizyjnego? Nie mówię o monitorze, który ma tryb tv, tylko sam w sobie monitor coś z refreshem musi mieć.

 

Czy ktoś kojarzy o co chodzi? Nie pamiętam, czy przeplot, czy 59/60Hz kwestia czy coś, ale generalnie wtedy musiałem kupić jakiś bieda monitor specjalnie pod tv : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję odpiąć ten temat i zacząć nową dyskusję na temat ustawień dla telewizorów 4K HDR dla Xbox One/Series X|S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2020 o 19:50, Nihat89 napisał:

Proponuję odpiąć ten temat i zacząć nową dyskusję na temat ustawień dla telewizorów 4K HDR dla Xbox One/Series X|S.

Popieram, powinien być taki temat . Wychodzą nowe modele telewizorów  i przydało by się móc wymieniać ustawieniami pod nową generacje konsol.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, ze oled c9 obsługuje vrr tylko od 20 do 60 hz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może ktoś pomóc?

Mam xboxa 360 i TV qe65q70batxxh, próbowałem podlaczyc przez hdmi i nie mam obrazu ani dźwięku. 4 różne kable hdmi i 4 różne wejścia sprawdzałem, włączałem też resetować ustawienia, wciskając spust i y. I nic. Ktoś wie jaka może być przyczyną? Co powinienem zrobić? Xbox działa na innym tv normalnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...