Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vega

Sonda: Wokół Traktatu lizbońskiego gorąco, na zewnątrz gorąco

Sonda  

153 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz dotychczasową działalność obecnego Prezydenta RP?

    • Bardzo dobrze
      10
    • Dobrze, choć dostrzegam i złe strony
      19
    • Ani dobrze, ani źle / Nie mam zdania
      16
    • Źle, choć dostrzegam i dobre strony
      36
    • Bardzo źle
      72
  2. 2. Efekty działalności którego z dotychczasowych Prezydentów III RP oceniasz najlepiej?

    • Lecha Kaczyńskiego
      27
    • Aleksandra Kwaśniewskiego
      90
    • Lecha Wałęsę
      27
    • Wojciecha Jaruzelskiego
      9
  3. 3. Czy rozumiesz, o co chodzi obecnemu Prezydentowi, w sprawie Traktatu lizbońskiego?

    • Tak, bez wątpliwości
      37
    • Po części tak, po części nie / Nie mam zdania
      25
    • Nie, nie mam pojęcia
      91
  4. 4. Kto według Ciebie jest sprawcą całego zamieszania wokół Traktatu lizbońskiego?

    • Wyłącznie Prezydent i Jego otoczenie
      65
    • Wyłącznie Rząd i jego otoczenie
      18
    • Żadna ze stron święta nie jest (obie strony, w jakiejś mierze do niego doprowadziły)
      47
    • Nikt z wyżej wymienionych, bo to przede wszystkim media nadmuchują aferę
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze żaden z tych błaznów prócz wałęsy nie zasługuje na szacunek szczególnie kwachu czy tam jaruzelski. Kaczka to już wogóle ewenement bo jest całkowicie nijaki.

 

A co do traktatu. Kurcze kiedyś na świecie to panstwo decydowało czy ma zaakceptować jakiś dekret, traktat. Teraz decyduje o tym jakaś ponadrządowa organizacja. "Unia Europejska" to jak dla mnie kolejne zsrr, tyle że tym razem bez przemocy żeby bardziej ludzi zmanipulowac. I im się to dobrze udaje. My mamy prezydenta który sprzeciwia się traktatowi tylko dla zasady by psuć działania rządu. Sam rząd to banda marionetek prounijnych więc w sumie ten kraj jest z góry skazany na przegraną w tej sprawie. Troche śmieszne że po traktacie z maastricht tym razem nadchodzi kolejny który już ma "na dobre" przypieczętować istnienie "Panstwa europejskiego".

Ja po prostu nie mogę pojąć w jaki sposób ludzie nie zauważają tego co uniia robi. Każdy baran po przeczytaniu nawet witkacego już by był antyunijny biorąc pod uwagę poczynania parlementu europejskiego i komisji. Ostatnio przykładowo absurdalne zakazy tworzenia organizacji "skrajnie prawicowych" albo badanie opinii publicznej i stwierdzanie że każde czasopismo eurosceptyczne to tak naprawdę rasistowska i ksenofobiczna propaganda :D. 11 osób już w unii siedzi za wolność słowa, bo mieli "kontrowersyjne poglądy zagrażające społeczeństwu". Państwo policyjne i nic więcej.

 

Traktat na 100% przejdzie i nikt tutaj nic nie zmieni bo mamy beznadziejny rząd w tym prezydenta. Oczywiście gratulacje dla wybitnego kwacha za "wprowadzenie nas do nowego zsrr" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...