Forum PCLab.pl: Reprezentacja Polski - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (392 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Reprezentacja Polski Irlandia 2:3 Polska Oceń temat: ***-- 9 Głosów

#1 Użytkownik jest niedostępny   omgwtf 

• Twoja stara
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 08 Lipiec 2008 - 23:14

SKŁAD:

Najnowszy skład (Irlandia - Polska) prezentuje się następująco:

Łukasz Fabiański - Marcin Wasilewski, Bartosz Bosacki, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak, Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Łukasz Garguła, Jacek Krzynówek, Rafał Boguski, Paweł Brożek.

WYNIKI TYLKO NASZEJ REPREZENTACJI!

Towarzyskie:
* Polska 0:1 Ukraina (20.08.08r)
* Irlandia 2:3 Polska (20.11.08r)

Eliminacje do Mistrzostw Świata 2010 RPA:
Dodaj obrazek

* Polska 1:1 Słowenia (6.09.08r)
* Polska 2:0 San Marino (10.09.08r)
* Polska 2:1 Czechy (11.10.08r)
* Polska 1:2 Słowacja (15.10.08r)

Ten post był edytowany przez omgwtf dnia: 24 Listopad 2008 - 21:23

#2 Użytkownik jest niedostępny   mi33 

• Problem?
  • PipPipPipPip

Napisany 09 Lipiec 2008 - 01:03

No właśnie, szkoda gadać :P

#3 Użytkownik jest niedostępny   omgwtf 

• Twoja stara
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Lipiec 2008 - 08:56

O, Żurawski się w szmatławcach chwalił, że chciałby grać na Mundialu :E A redaktorek trochę niepoinformowany, bo Maciuś zadał mu pytanie, czy widział 34 letniego napastnika na Mundialu. Redaktorek powiedział że nie. A Larsson? :E I to w pierwszej 11 grał, wikia potwierdza http://pl.wikipedia..../Henrik_Larsson

Ciekawe czy Bąk będzie grał na mundialu :E

Ten post był edytowany przez omgwtf dnia: 09 Lipiec 2008 - 08:57

#4 Użytkownik jest niedostępny   Wenzel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 09 Lipiec 2008 - 09:06

Znając życie to napewno. Myślę jednak że na początkowe mecze eliminacyjne będzie grał w pierwszej 11. Potem jakbyśmy awansowali do MŚ to nie dostałby powołania(tak jak było z Kłosem czy Frankiem). Ja osobiście dawno bym go skreślił jego era mineła już dawno.

A nie wiecie co dzieje się z Frankowskim? Nadal gra w USA?

Ten post był edytowany przez Wenzel dnia: 09 Lipiec 2008 - 09:07

#5 Użytkownik jest niedostępny   materek 

• Inbetweener
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Lipiec 2008 - 11:34

Zobacz postomgwtf, o 9 Lipiec 2008, 08:56, napisał(a):

O, Żurawski się w szmatławcach chwalił, że chciałby grać na Mundialu :E A redaktorek trochę niepoinformowany, bo Maciuś zadał mu pytanie, czy widział 34 letniego napastnika na Mundialu. Redaktorek powiedział że nie. A Larsson? :E I to w pierwszej 11 grał, wikia potwierdza http://pl.wikipedia..../Henrik_Larsson

Nie ma co obrażać Larssona porównaniami do Żurawskiego - mam tu na myśli przebieg kariery i umiejętności w jej szczytowym momencie, to pierwsza sprawa. Druga jest taka, że wystawiając szwedzkiego weterana w pierwszym składzie na Euro liczono właśnie na doświadczenie, instynkt itd. I się przeliczono - wieku i zdrowia nie da się oszukać, Larsson grał po prostu marnie.

A Żurawskiego nie chcę już nigdy widzieć w kadrze, ani na żadnym Mundialu, ani w eliminacjach do niego. Na ilu jeszcze wielkich imprezach musi kompletnie zawieść, żeby dał nam wreszcie spokój...

#6 Użytkownik jest niedostępny   erty234 

• Wyznawca Calcio
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Lipiec 2008 - 11:40

Zobacz postWenzel, o 9 Lipiec 2008, 10:06, napisał(a):

Znając życie to napewno. Myślę jednak że na początkowe mecze eliminacyjne będzie grał w pierwszej 11. Potem jakbyśmy awansowali do MŚ to nie dostałby powołania(tak jak było z Kłosem czy Frankiem). Ja osobiście dawno bym go skreślił jego era mineła już dawno.

A nie wiecie co dzieje się z Frankowskim? Nadal gra w USA?

Franuś gra w MLS... ogony niestety.

#7 Użytkownik jest niedostępny   omgwtf 

• Twoja stara
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Lipiec 2008 - 15:07

Toż on już ponad 34 lata ma, dobrze mówię? Już dawno powinien stać się biznesmenem jakimś albo asystentem w sztabie któregoś z klubów :P

#8 Użytkownik jest niedostępny   Skalo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Lipiec 2008 - 15:11

Zobacz postomgwtf, o 9 Lipiec 2008, 08:56, napisał(a):

Taa, niech jeszcze Latę i Bońka wezmą :E To idzie młodość przecież, wydaje mi się, że do MŚ Bąka może zastąpić Kokoszka, bo chłopak ma talent, a o zastępstwo dla Żurawia, szczególnie w obecnej formie, nie powinno być trudno.

#9 Użytkownik jest niedostępny   omgwtf 

• Twoja stara
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Lipiec 2008 - 18:43

Powinni tego Jelenia i Brożków spróbować. Powinni więcej towarzyskich meczy z mocniejszymi zespołami robić (Chorwacja, Niemcy, Rosja, Czechy, Szwecja) i, jak mówiłem, tych z zagranicy powołać.

#10 Użytkownik jest niedostępny   Wenzel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2008 - 09:59

Ciekawo jak będzie z tym Obarniakiem czy zagra w naszej repie. :hmm:

#11 Użytkownik jest niedostępny   erty234 

• Wyznawca Calcio
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2008 - 11:07

Zobacz postWenzel, o 10 Lipiec 2008, 09:59, napisał(a):

Ciekawo jak będzie z tym Obarniakiem czy zagra w naszej repie. :hmm:

Niezły jest. Myślę, że by się przydał, byłby może dobrym następcą Magica. :Up_to_s: A może nie 'może', a na pewno? :P
Dziś przeczytałem na Interii, że Dawid Janczyk być może zagra w najbliższym meczu od początku za sprawą wyrzucenia z I drużyny Vagnera Love. I dobrze, niech Dawid pokaże swoją wartość i zadomowi się w pierwszym składzie CSKA, a potem reprezentacji. :D

#12 Użytkownik jest niedostępny   Skalo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2008 - 11:19

Noo, Janczyk nieprzeciętny talent ma, ale co z tego, skoro jak na razie grzeje ławę.Szkoda, moim zdaniem powinien jeszcze zostać w Legii na chociaż sezon, a później rozejrzeć się za zagranicznym klubem.Szczerze mówiąc wątpię też, że CSKA spodziewało się, że Janczyk będzie grał w każdym meczu tak jak na mistrzostwach.Więc po co go kupowali.Zagrał słabo w pierwszym meczu i ława na miliard następnych.Według mnie powinien się stamtąd wyrwać gdzieś, gdzie będzie grał regularnie, chociażby z powrotem do Polski.Chłopak ma wielki talent i może już niedługo stać się podporą naszej reprezentacji, ale do tego trzeba grać.Chociaż, Krzynówek nie grał cały sezon i na ME pojechał :E

btw. gra tam jeszcze w CSKA ten Jo?Kolejny konkurent do ataku [:|]

Ten post był edytowany przez Skalo dnia: 10 Lipiec 2008 - 11:22

#13 Użytkownik jest niedostępny   erty234 

• Wyznawca Calcio
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2008 - 12:24

Zobacz postSkalo, o 10 Lipiec 2008, 11:19, napisał(a):

Noo, Janczyk nieprzeciętny talent ma, ale co z tego, skoro jak na razie grzeje ławę.Szkoda, moim zdaniem powinien jeszcze zostać w Legii na chociaż sezon, a później rozejrzeć się za zagranicznym klubem.Szczerze mówiąc wątpię też, że CSKA spodziewało się, że Janczyk będzie grał w każdym meczu tak jak na mistrzostwach.Więc po co go kupowali.Zagrał słabo w pierwszym meczu i ława na miliard następnych.Według mnie powinien się stamtąd wyrwać gdzieś, gdzie będzie grał regularnie, chociażby z powrotem do Polski.Chłopak ma wielki talent i może już niedługo stać się podporą naszej reprezentacji, ale do tego trzeba grać.Chociaż, Krzynówek nie grał cały sezon i na ME pojechał :E

btw. gra tam jeszcze w CSKA ten Jo?Kolejny konkurent do ataku [:|]

No właśnie sęk w tym, że Jo już jest w Manchesterze City. Teraz odpada Vagner Love i gitarra :P

#14 Użytkownik jest niedostępny   Skalo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2008 - 12:37

Aaa to przepraszam ;) Teraz Janczyk ma szansę, pytanie czy ją wykorzysta?Jeżeli tak, pewnie zostanie, jeśli nie, pewnie out z klubu albo ława. :]

#15 Użytkownik jest niedostępny   Eustachy8 

• Ekspert ds Konserwacji Powierzchni Płaskich
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2008 - 12:45

reprezentacje w moim miasteczku bedzie "Dzierżoniów" bo ma mecze we wrocku. Pogadamy se z Leo co z ta reprezentacja :P

#16 Użytkownik jest niedostępny   Wenzel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Lipiec 2008 - 08:00

Oby Janczykowi się udało.

A co do tego Love to jak było z tym wyrzuceniem? Wywalili go z klubu definitywnie czy tylko wsadzili do rezerw bo jak to drugie to może być kłopot dla Dawida.

#17 Użytkownik jest niedostępny   omgwtf 

• Twoja stara
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Lipiec 2008 - 08:04

Mnie martwi jeszcze jeden aspekt. To, że nasi gracze na zagraniczne kluby są... za słabi. Smolarek, Krzynówek, no większość siedzi na ławce. Teraz Dudka to Auxerre się pcha, pewnie będzie siedział... Smolarek pewnie nawet w tej Touluzie całej będzie siedział. Całe szczęście, że Van Der Sar ma 37 lat, Kuszczak się czai ;) i Fabiański, oby grali w pierwszym składzie wielkich klubów. Przynajmniej za nich nie bedziemy sie wstydzić

#18 Użytkownik jest niedostępny   Skalo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Lipiec 2008 - 11:22

Pozwolisz, że podziele twojego posta na kawałki ;)

Zobacz postomgwtf, o 11 Lipiec 2008, 08:04, napisał(a):

Mnie martwi jeszcze jeden aspekt. To, że nasi gracze na zagraniczne kluby są... za słabi.

Nooo, poza Borucem to nie widzę nikogo.

Smolarek, Krzynówek, no większość siedzi na ławce. Teraz Dudka to Auxerre się pcha, pewnie będzie siedział... Smolarek pewnie nawet w tej Touluzie całej będzie siedział.

Dudka zwietrzył szansę i myśli, że coś z tego będzie.Ja już teraz mogę mu powiedzieć:gówno z tego będzie, a raczej ława, jak mówiłeś.Większość Polaków tak kończy za granicą, a nic nie wskazuje na to, żeby z Dudką miało być inaczej.Widziałem pare jego meczy i nie zachwycił mnie, szczerze mówiąc, nie wiem co skłoniło działaczy Auxerre do kupienia Polaka.Smolarek jeszcze może dać sobie radę, bo z reguły w tych słabszych klubach z zachodu wystarczy zasłużyć się w paru meczach żeby grać do końca sezonu. :]

Całe szczęście, że Van Der Sar ma 37 lat, Kuszczak się czai ;) i Fabiański, oby grali w pierwszym składzie wielkich klubów. Przynajmniej za nich nie bedziemy sie wstydzić

Co do Fabiańskiego się zgodzę, ma duży talent, jest młody i w ogóle.Ale zdaje mi się, że Kuszczakowi się niestety nie uda przebić do pierwszej '11'. :( Szkoda mi go, ale taka jest prawda, jak dla mnie to jest za słaby na taki klub jak ManU.Wiem, mogę się mylić, i obym się mylił, ale wielce możliwe jest, i sądzę, że tak będzie, że Manchester po odejściu van Der Sara kupią po prostu kogoś nowego.Wtedy Tomcio się wkurzy, zwinie manatki do jakiegoś słabszego klubu i tam będzie odgrywał ważniejszą rolę.Może to byłby lepszy scenariusz?

#19 Użytkownik jest niedostępny   omgwtf 

• Twoja stara
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Lipiec 2008 - 12:52

Masz rację, Kuszczak jest zbyt pewny siebie jednak.

#20 Użytkownik jest niedostępny   Wenzel 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 11 Lipiec 2008 - 21:42

Słyszałem że Hernani chce grać w naszej reprezentacji co sądzicie?

• (392 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »