Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

above181

God of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay świetny, tylko dlaczego do cholery Kratos atakuje na końcu tytana?! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157
Gameplay świetny, tylko dlaczego do cholery Kratos atakuje na końcu tytana?! :o

 

 

Właśnie po to by się nad tym zastanawiać. Oni już od tego ludzi mają ;) Ej, to możecie mi powiedzieć w jakich cenach można kupić ps3 ? 1400 zł za konsolę z 80 GB i gta4 , gt5 prologue to dużo ? I nie wiem jak z monitorem . Tak pytam z ciekawości. Czy da się zejść z ceny za konsolę .

 

Co do gamaplayu , god prezentuję się jak dla mnie na 4 -

Komicznie wyglądało jak wzlatywał ku górze, mogliby zrobić licznik, ile metrów przelatuje ;) Długo , ale to cały god.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom gameplay miodny . A sygnaturki zmieniam bo mi je kasują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do gamaplayu , god prezentuję się jak dla mnie na 4 -

Komicznie wyglądało jak wzlatywał ku górze, mogliby zrobić licznik, ile metrów przelatuje ;) Długo , ale to cały god.

 

Skrzydła Ikara + gorące powietrze, ja tu nie widzę nic komicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie po to by się nad tym zastanawiać. Oni już od tego ludzi mają ;) Ej, to możecie mi powiedzieć w jakich cenach można kupić ps3 ? 1400 zł za konsolę z 80 GB i gta4 , gt5 prologue to dużo ? I nie wiem jak z monitorem . Tak pytam z ciekawości. Czy da się zejść z ceny za konsolę .

 

"Gołą" konsolkę dostaniesz w cenie około 1300 zł. Na allegro zapewne taniej. Myślę, że za 1400 zł można by się skusić, choć warto jednak jeszcze trochę poszukać przed ostatecznym zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157
Skrzydła Ikara + gorące powietrze, ja tu nie widzę nic komicznego.

]

 

Chodziło mi o długość, ale z perspektywy oglądania a nie grania. Walka Kratosa z Ikarem ?? po której zdobywa artefakt też wygląda dla mnie śmiesznie, ale to moje odczucia. Boże. Nie trzeba być takim poważnym w każdej kwestii. Ja się wyluzowuje przy grach, nie wiem jak ty?

 

 

B3rCik

 

Dzięki . Ktoś mi mówił że była promocja i ps3 było sprzedawane za 900 zł. Raczej nie znajdę nigdzie nówki za 1000-1200 zł ? Używki są tańsze ? W przypadku stacjonarki to chyba nie ma różnicy w używanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
]

 

Chodziło mi o długość, ale z perspektywy oglądania a nie grania. Walka Kratosa z Ikarem ?? po której zdobywa artefakt też wygląda dla mnie śmiesznie, ale to moje odczucia. Boże. Nie trzeba być takim poważnym w każdej kwestii. Ja się wyluzowuje przy grach, nie wiem jak ty?

 

Gdybyś był wyluzowany to nie zwracałbyś uwagi na takie pierdoły, hmm? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gameplay świetny, tylko dlaczego do cholery Kratos atakuje na końcu tytana?! :o

Bo Kratos to największy "mader faker" w grach wideo :E

 

Właśnie po to by się nad tym zastanawiać. Oni już od tego ludzi mają ;) Ej, to możecie mi powiedzieć w jakich cenach można kupić ps3 ? 1400 zł za konsolę z 80 GB i gta4 , gt5 prologue to dużo ? I nie wiem jak z monitorem . Tak pytam z ciekawości. Czy da się zejść z ceny za konsolę .

Nowe konsole to wydatek jak ktoś powiedział 1300-1400zł.A konsola nowa?Jakiś tańszy TV HD to można za 1400-1500zł kupić.A jak monitor to musi mieć HDCP i przynajmniej gniazdo DVI.Można kupić za jakieś 700-800zł(zależy jeszcze ile cali).

Co do gamaplayu , god prezentuję się jak dla mnie na 4 -

Komicznie wyglądało jak wzlatywał ku górze, mogliby zrobić licznik, ile metrów przelatuje ;) Długo , ale to cały god.

Czepiasz się,tyle Ci powiem :E:P To tylko wycinek kodu,więc do premiery jeszcze wiele się zmieni.Ja mam nadzieje,że ciała i części wrogów będą jakoś inaczej znikać z planszy.Widzieliście,jak Kratos odciął ogon "temu czemuś"?Po upadku na ziemie po prostu znikł,jak zaczarowany.Chciałbym,aby dopracowali właśnie takie szczegóły.

 

 

Dzięki . Ktoś mi mówił że była promocja i ps3 było sprzedawane za 900 zł. Raczej nie znajdę nigdzie nówki za 1000-1200 zł ? Używki są tańsze ? W przypadku stacjonarki to chyba nie ma różnicy w używanej.

1000-1200 to raczej nie.Używka oczywiście tańsza(zależy jeszcze co ma w zestawie,np.gra,drugi pad itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo Kratos to największy "mader faker" w grach wideo :E

 

Tak, ale fabularnie to się kupy nie trzyma, może najadł się grzybków i powiedział "nie będzie niczego" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157

Wyluzowany to oznacza że nie może cię rozśmieszyć długi lot, jakby się nie kończył ? Mnie to na prawdę śmieszy, jakoś , kiedy wreszcie doleci ? :E

I to że mnie śmieszy to pierdoła ? W ogóle cię nie rozumiem....

 

Gra jest super klimatyczna, ale jakby się tak zastanowić.... Nie, w czasie grania nie myślimy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyluzowany to oznacza że nie może cię rozśmieszyć długi lot, jakby się nie kończył ? Mnie to na prawdę śmieszy, jakoś , kiedy wreszcie doleci ? :E

I to że mnie śmieszy to pierdoła ? W ogóle cię nie rozumiem....

 

Gra jest super klimatyczna, ale jakby się tak zastanowić.... Nie, w czasie grania nie myślimy... :P

 

Leci, leci, leci, bo on na Olimp wali, no :E GOW to nie jest realistyczna gra, jeżeli ten lot cię bawi to znaczy że to w tobie jest za mało luzu, nie we mnie (co usiłujesz mi wmówić ;)). To element gameplayu, odpoczynek od nawalanki (Jaffe stara się jak najbardziej urozmaicać swoje gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157
Leci, leci, leci, bo on na Olimp wali, no :E GOW to nie jest realistyczna gra, jeżeli ten lot cię bawi to znaczy że to w tobie jest za mało luzu, nie we mnie (co usiłujesz mi wmówić ;)). To element gameplayu, odpoczynek od nawalanki (Jaffe stara się jak najbardziej urozmaicać swoje gry).

 

 

 

No , super żeśmy się dogadali chłopie. Takie odczucie mam, i mnie ono bawi. Koniec offtopu. Nie próbuję ci nic wmówić, to nie w moim stylu. Obrałbym to w inny sposób. We mnie mało luzu.... Hmmm.... To by kumple wybuchnęli śmiechem....

Już cię lubię,.... za to że masz geforca 8800 GS. Moja ulubiona karta, którą testowałem . Fajna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No , super żeśmy się dogadali chłopie. Takie odczucie mam, i mnie ono bawi. Koniec offtopu. Nie próbuję ci nic wmówić, to nie w moim stylu. Obrałbym to w inny sposób. We mnie mało luzu.... Hmmm.... To by kumple wybuchnęli śmiechem....

 

Dyskusję rzeczywiście trzeba zakończyć bo do niczego dobrego nie doprowadzi, "pis en low" ;)

 

Już cię lubię,.... za to że masz geforca 8800 GS. Moja ulubiona karta, którą testowałem . Fajna .

 

Na szczęście udało mi się ją kupić jeszcze przed kryzysem za grosze (250 zł, początek 2008), karciocha bardzo fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157

Tak, teraz do kupienia jeszcze w cenie 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157

Wybaczcie że posto pod postem, ale inaczej nie dało rady. Nurtuję mnie pewna rzecz, czy Kratos w tym 13 minutowym filmiku czasami nie zabił Heliosa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie że posto pod postem, ale inaczej nie dało rady. Nurtuję mnie pewna rzecz, czy Kratos w tym 13 minutowym filmiku czasami nie zabił Heliosa ?

 

Tak się stało właśnie :) Mnie najbardziej zastanawia dlaczego zaatakował tytana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157

No to Kratos zarobił u mnie dużego minusa . W jaki sposób udało mu się nieśmertelnika zgładzić ? Fudżi wytłumacz :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to Kratos zarobił u mnie dużego minusa . W jaki sposób udało mu się nieśmertelnika zgładzić ? Fudżi wytłumacz :cool:

 

 

W jedynce załatwił Aresa, w dwójce Atenę i prawię Zeusa, to zły maderfaker jest ;)

 

Bogowie w GOW raczej nie są nieśmiertelni, tyle że w jedynce Kratos użył miecza Bogów (tak a oko 100 metrowe ostrze :E), w 2 miecza Olimpu (tu możesz zobaczyć co potrafi: http://www.youtube.com/watch?v=3fEFd_BiXQg) ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157

Nie są nieśmiertelni. Dobre sobie. Dzięki fudżi. Zaraz lookne. Zeusa widziałem tylko nie widziałem jak tą Atenę.

 

Mnie się wydaję że albo zrobią grę na całość i wtedy 4 już nie będzie, albo zrobią gre z niedosytem a inne pomysły zobaczymy w następnej częśći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157

Znalazłem wolną chwilkę i mi się przypomniało. Czemu po zabiciu Heliosa nadal jest widno ? :P

To znaczy czemu mrok nie przyćmił wszystkiego ja na psp ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Gamescom opublikowano nowe screeny.Piękne :)

 

z6941744X.jpg

z6941743X.jpg

z6941741X.jpg

z6941739X.jpg

z6941738X.jpg

 

Ta gra zarządzi w 2010 roku.Mówie wam :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne screeny, miejmy nadzieję, że w ruchu gra będzie się prezentować równie dobrze. Swoją drogą chyba pora sobie odświeżyć dwie poprzednie części na PS2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, screeny bardzo ładne. Btw. w jakiej rozdzielczości będzie hulał GoW 3, 720p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...