Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

above181

Propozycje wspólnego grania ONLINE !

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ciężko zmobilizować grupę polaków do grania zakładam wątek w którym piszemy propozycje wspólnego grania przez sieć.

Ja proponuje partyjkę w MGO 4vs4 bo to najlepsza opcja np. TDM, CTF i parę innych. Mogę być hostem.

 

Kto by się pisał i kiedy Wam pasuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament 3 - kto by pogral?

 

@above181 ja bym bardzo chetnie zagral ale poki co to nie mam mgs'a :/

 

Ps. Jak co to w multi z gta moge sobie z toba pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo powiem Ci ze początkowo MGO mnie ostro denerwowało bo co przy celowałem to dostałem heada i koniec zabawy i tak było podczas zabawy M14 czy AK47 odkąd używam snajperki SVD i jestem mobilnym snajperem (nie siedze w kącie a biegam) zajmuje prawię zawsze 3 miejsce czasami nawet 1 i od tej pory gra mi się świetnie ponadto możliwość grania taktycznego różne komendy czy gesty no wypas ;)

 

Na MGO pewnie CrashPL dołączy bo ostatnio my grali 1vs1 ;D i baty dostał hihi nie no żartuje było na równi ;)

 

ps: Xain pisz above181 z małej literki ;)

ps2: na dniach dostane GTA4 także kolejna gierka do multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę swoje PS3! -_-

1. Czekasz na kuriera ?

2. Czekasz na kasę by kupić ps3 ?

3. Chciałbyś już mieć ps3 na chacie, ale brak Ci środków?

4. PS3 jest w serwisie i ostro tęsknisz ?

 

Poprawna odpowiedz = dostanie PS3 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Czekasz na kuriera ?

2. Czekasz na kasę by kupić ps3 ?

3. Chciałbyś już mieć ps3 na chacie, ale brak Ci środków?

4. PS3 jest w serwisie i ostro tęsknisz ?

 

Poprawna odpowiedz = dostanie PS3 ;D

Czekam na powrót do Polski i dopełnienie funduszy (400zł mi brakuje na bundlepack z GTA IV - jest jakiś bundle w Polsce z MGO? czy trzeba osobno kupić? Bo GTA IV mnie szczerze już nie interesuje, a w BF:BC i MGO bym sobie zagrał :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam na powrót do Polski i dopełnienie funduszy (400zł mi brakuje na bundlepack z GTA IV - jest jakiś bundle w Polsce z MGO? czy trzeba osobno kupić? Bo GTA IV mnie szczerze już nie interesuje, a w BF:BC i MGO bym sobie zagrał :D)

Z MGS nie widzialem chociaz poszukaj na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z MGS nie widzialem chociaz poszukaj na allegro.

A MGO jest razem z MGS4? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A MGO jest razem z MGS4? :hmm:

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może demko BF ? każdy może mieć bo jest za free i nie będzie problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To może demko BF ? każdy może mieć bo jest za free i nie będzie problemu :)

Dobry pomysl, problem w tym ze serwera nie jestesmy w stanie postawic na haslo (ani tez wogole :E ) wiec moze byc problem z iloscia slotow no i jakis dzieciak neo moze nam gre uprzykrzac :(

 

PS. w kazdym razie moje psnid macie ponizej wiec dodawajta do znajomych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety serwery w BF'ie demo są zamknięte bo od dwóch dni próbuje się połączyć i nic nie znaduję żadnej gry RANKINGOWEJ, ani też nie RANKINGOWEJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety serwery w BF'ie demo są zamknięte bo od dwóch dni próbuje się połączyć i nic nie znaduję żadnej gry RANKINGOWEJ, ani też nie RANKINGOWEJ.

Hmm to moze pogramy w Lost Planet demko? nadal je mozna sciagnac, dziala komunikacja glosowa i mozna postawic wlasny serwer, ewentualnie mozemy tez w Enemy Territory Quake Wars demo zagrac.

 

Co wy na to?

 

Ps. Jak co to ja moge stawiac serwa bo moj net bez problemu da rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety serwery w BF'ie demo są zamknięte bo od dwóch dni próbuje się połączyć i nic nie znaduję żadnej gry RANKINGOWEJ, ani też nie RANKINGOWEJ.

Właśnie ja tez probowałem wbić i nie dawałem rady, czy ktoś na necie widział jakieś info na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mogę pograć w GTA 4 i CoD 4 ;) Moje PSNid w sigu. :) Niestety nie powiem Wam kiedy jestem, bo z tym bywa różnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm to moze pogramy w Lost Planet demko? nadal je mozna sciagnac, dziala komunikacja glosowa i mozna postawic wlasny serwer, ewentualnie mozemy tez w Enemy Territory Quake Wars demo zagrac.

 

Co wy na to?

 

Ps. Jak co to ja moge stawiac serwa bo moj net bez problemu da rade.

 

Lost Planet drętwe, a ET niestety multi jest czasowy coś ok. godziny grania i tyle :( A co powiecie na Motorstorm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Ja sie moge pisac na : BF:BD (ful wersja- niestety nie pogram z tymi co maja demko.....)

oraz gta IV

Moj nick : Monte-PL

 

PS: na dniach dojdzie MGS4 wiec tez mozemy pograc na necie :)

Pozdro

 

Witam :)

Ja sie moge pisac na : BF:BC (ful wersja- niestety nie pogram z tymi co maja demko.....)

oraz gta IV

Moj nick : Monte-PL

 

PS: na dniach dojdzie MGS4 wiec tez mozemy pograc na necie :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna pograc w GTA IV albo MGO, obie gry ma chyba kazdy, obsluguja hs i mozna zapraszac przyjaciol :)

Kto sie pisze na jedno i/lub drugie? Ja tak :) Jak sie zbierze ponad 4 osoby to mozna grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna pograc w GTA IV albo MGO, obie gry ma chyba kazdy, obsluguja hs i mozna zapraszac przyjaciol :)

Kto sie pisze na jedno i/lub drugie? Ja tak :) Jak sie zbierze ponad 4 osoby to mozna grac.

Ja się piszę na gta 4 bo niestety MGO nie mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna pograc w GTA IV albo MGO, obie gry ma chyba kazdy, obsluguja hs i mozna zapraszac przyjaciol :)

Kto sie pisze na jedno i/lub drugie? Ja tak :) Jak sie zbierze ponad 4 osoby to mozna grac.

Ja mogę pograć w MGO

Jaki Twój ID ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj id: Deadeyye

no to mamy po jednym chetnym na kazda gre, czekamy na kolejnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna pograc w GTA IV albo MGO, obie gry ma chyba kazdy, obsluguja hs i mozna zapraszac przyjaciol :)

Kto sie pisze na jedno i/lub drugie? Ja tak :) Jak sie zbierze ponad 4 osoby to mozna grac.

Ja chetnie w GTA 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś tutaj w Gran Turismo 5 Prologue albo MotorStorm?

 

id: robson15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, umówimy sie moze na jakis gdzien na gta4? W jakich godzinach Wam pasuje? mi odpowiada raczej tak od wczesnego ranka do 15 pozniej niestety mam problemy z dostepem do tv :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra ktoś tutaj w Gran Turismo 5 Prologue albo MotorStorm?

 

id: robson15

W GT5: P tak, ale tam jeszcze nie mozna dolaczac do przyjaciol tylko gra sie z losowymi ludzmi, wiec raczej razem nie pogramy :P Chyba ze na zasadzie odpalenia gry w tym samym momencie na tej samej trasie.

 

To co, umówimy sie moze na jakis gdzien na gta4? W jakich godzinach Wam pasuje? mi odpowiada raczej tak od wczesnego ranka do 15 pozniej niestety mam problemy z dostepem do tv :/

Hah, ja okolo 12 wstaje ale moze byc. To jutro 13? Ktokolwiek zapraszam, szczegolnie jak ktos ma headset. Gramy oczywiscie z przypadkowymi ludzmi bo w 2ch raczej dretwo :P choc tez mozna chwile zagrac duela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...