Skocz do zawartości
Cödename

Alan Wake -Oficjalny Temat

Rekomendowane odpowiedzi

No i ile można powtarzać że PC to nie jest platforma do grania ;)

 

No w dzisiejszych czasach to PC'ty utrzymuja sie glownie z MMO i sieciowych FPS'ow niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ile można powtarzać że PC to nie jest platforma do grania

Moze i nie, kupilbym nawet dzis Xboxa ( mialem i sprzedalem ^^ ) gdybym mogl do niego podlaczyc klawe i myszke :S Na padzie dobrze mi sie gra tylko w samochodowki czy tez roznego rodzaju gry sportowe ;E.....

Edytowane przez PwnT^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ile można powtarzać że PC to nie jest platforma do grania ;)

 

Dla mnie konsole to niegrywalna platforma bo może z 10% gier dostępnych na nie jest w stanie wciągnąc mnie na dłużej.

A co do Alana to myśle,że na 90% wyjdzie na PC bo pierwotnie był pisany tylko na pc i napewno mają już wiele gotowego kodu w wersji na PC a to straszenie,że na PC nie będzie to może tylko po to aby zwiększyć sprzedaż konsol. Wogóle jeszcze nic o tej grze nie można poiedzieć bo ostatnio w większości przypadków te wszytskie najbardziej szumnie zapowiadane gry okazują się być dużo poniżej oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejzałem filmik z gameplaya i powiem,że wyglada to całkiem nieźle ale jakos nie zrobiło to na mnie jakiegoś szczególnie wielkiego wrażenia. Może i otoczka fabularna będzie dobra ale sama gra zapowiada się na typowy shooter bez większych innowacji. Dużo bardziej klimatyczny wydaje mi się np Dead Space i jest wiele innych gier w które znacznie chętniej bym zagrał np Dead Space 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejzałem filmik z gameplaya i powiem,że wyglada to całkiem nieźle ale jakos nie zrobiło to na mnie jakiegoś szczególnie wielkiego wrażenia. Może i otoczka fabularna będzie dobra ale sama gra zapowiada się na typowy shooter bez większych innowacji. Dużo bardziej klimatyczny wydaje mi się np Dead Space i jest wiele innych gier w które znacznie chętniej bym zagrał np Dead Space 2.

 

Powalilo cie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w dzisiejszych czasach to PC'ty utrzymuja sie glownie z MMO i sieciowych FPS'ow niestety.

No i temu zaprzeczyć się nie da WoW na X0 bądz Ps3= koniec PC :E

 

Moze i nie, kupilbym nawet dzis Xboxa ( mialem i sprzedalem ^^ ) gdybym mogl do niego podlaczyc klawe i myszke :S Na padzie dobrze mi sie gra tylko w samochodowki czy tez roznego rodzaju gry sportowe ;E.....

Da się podłaczyć klawę i myszkę ale poza szybkimi FPsami i kilkoma RTSami to raczej się nie przydaje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i ile można powtarzać że PC to nie jest platforma do grania ;)

Lolz, jakoś ja na PC gram od 9 lat i gra mi się wygodnie i bezproblemowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lolz, jakoś ja na PC gram od 9 lat i gra mi się wygodnie i bezproblemowo :)

Nie chce wszczynać wojny Konsole vs PC ale czy grałeś kiedyś na konsoli dłużej niż 15 min? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC moim zdaniem jest takim uniwersalnym urządzeniem i do grania i do innych rzeczy a konsole raczej są przeznaczone do grania.

ja grałem w parę tytułów na ps3 i muszę stwierdzić że trudo się przystosować do pada ale po jakimś czasie użytkowania można się przyzwyczaić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem półtora miecha ps3 , dla mnie granie na padzie to katorga i pewnie dlatego stopień trudności na konsoli dużo niższy ;) .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, i niech ktoś mi powie, że konsolowe sterowanie nie ssie. Przecież tym bohaterem nawet normalnie obrócić się nie można, bo to trwa 3 sekundy. Masakra :E

 

Ale graficznie prezentuje się dobrze, jest klimatycznie, ciemno, i lubie takie sosnowe lasy. Coś jak Blair Witch? (nie oglądałem, jedynie grałem w jakąś tam część) i właśnie tę grę mi przypomina Alan Wake. Nie wiem tylko czym bohater tych zombiakow zabijał. Jakies pomarańczowe rozbryzgi przy strzelaniu, flary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha, i niech ktoś mi powie, że konsolowe sterowanie nie ssie. Przecież tym bohaterem nawet normalnie obrócić się nie można, bo to trwa 3 sekundy. Masakra

Oojojoj... Zaraz wbije tu masa konsolowcow i wyzwie Cie od nobow :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oojojoj... Zaraz wbije tu masa konsolowcow i wyzwie Cie od nobow :E

 

Pewnie tak, ale jestem przygotowany - uzbroiłem się w młotek i nie zawacham się go użyć. :P

Edytowane przez OverRide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem półtora miecha ps3 , dla mnie granie na padzie od Ps3 to katorga i pewnie dlatego stopień trudności na konsoli dużo niższy ;) .

Z tym dodanym pogrubionym tekstem mogę zgodzić się w 100% :E

A co do poziomu trudnosci to fakt jest łatwiej ale wole to niż się denerwować :P

Ale żeby nie było 100% OT to zakładam że nawet jeśli Remedy planuje po cichaczu jakiegos porta z X0 to na wczesniej niż rok półtora po premierze konsolowej bym nie liczył ;)

Edytowane przez Codename

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha, i niech ktoś mi powie, że konsolowe sterowanie nie ssie. Przecież tym bohaterem nawet normalnie obrócić się nie można, bo to trwa 3 sekundy. Masakra :E

 

Wiesz normalny człowiek nie odwraca się zwykle z prędkością 75 fps'ów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy gameplay. Troche lepiej, niz ostatnio, sie prezentuje. Od polowy jest to samo miejsce, co na wczesniejszym filmiku pokazywali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy gameplay. Troche lepiej, niz ostatnio, sie prezentuje. Od polowy jest to samo miejsce, co na wczesniejszym filmiku pokazywali.

 

Dla mnie jest klimatycznie :D tylko ciekawe jak to z PC bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie teraz martwic o PC wersje. Pewnie wyjdzie, ale po prostu pozniej, niz edycja konsolowa, jak to zwykle bywa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję, ze sie pojawi :) Bo jakby nie było chyba najdluzej wyczekiwana gra i czyzby teraz miala nie wyjsc :E Filmik spodobał mi się i mam wrazenie, ze gra bedzie naprawdę dobra/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie się prezentuje.Klimat jest,to chyba najważniejsze(przynajmniej dla mnie,choć nie ma co znowu tak tego klimatu oceniać po jednym filmiku ;) ).Jest dobrze.

 

P.S.Nie wiem dlaczego,ale wyczuwam podobieństwo do Silent Hill: Shattered Memories,pewnie przez tą latarke :E

 

http://www.gametrailers.com/video/sdcc-09-silent-hill/53353

Edytowane przez kris16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gra wyglada fenomenalnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba jednak koniec złudzen co do Wake na PC

 

 

Cytat z X10

Niektóre gry bardziej pasują do intymnej atmosfery PC, a w inne lepiej się gra na kanapie przed wielkim telewizorem. Dojrzeliśmy do takiej decyzji, że najlepszym sposobem zapoznania się z Alanem Wake?iem będzie zagranie w niego na platformie X360 i skupiliśmy się na stworzeniu exclusive?a na tę konsolę. Zarówno Microsoft jak i Remedy mają długą historię tworzenia gier na PC. Ta decyzja jednak była związana z chęcią dopasowania tej konkretnej gry do właściwej platformy.

 

Temat więc już do kosza

Edytowane przez Codename

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płakać nie bede, jesli nie wyjdzie. :E Juz dawno przestałem sie interesowac Alanem (ile mozna czekac?!), a ostatnie filmiki wcale nie nastrają optymistycznie (może poza fabułą i klimatem, chociaz liczylem, ze nie bedzie zadnych pseudo-zombiaków, które "giną" [?] od światła - moim zdaniem to nieco psuje atmosfere).

 

Poza tym to, że teraz mówią "nie" wersji pecetowej, jeszcze o niczym nie przesądza. TFU też mowili nie, a jednak wyszła... Chociaż Microsoft ostatnio zmienił politykę i pecetowców ma w głebokim poszanowaniu (niewydanie Gearsów 2, Fable 2 czy wlasnie teraz brak wersji Alana Wake'a, który, zdaje sie, pierwotnie tworzony był na "blaszaki"). Pewnie to odpowiedź na exclusive'y na PS3 (Uncharted 2, Killzone 2, Heavy Rain czy God of War III). :P PS3 rosnie w sile, wiec X360 nie moze byc gorszy. :E

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mydla oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...