Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sziva

Razer Destructor

Rekomendowane odpowiedzi

Hej...Też właśnie dzisiaj dostałem podkładkę Razer Destructor i myszkę Razer Deatadder i mam te standardowe ślizgacze...Ty masz jakieś inne przyklejone ...Lepiej chodzi niż w tym standardowych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej...Też właśnie dzisiaj dostałem podkładkę Razer Destructor i myszkę Razer Deatadder i mam te standardowe ślizgacze...Ty masz jakieś inne przyklejone ...Lepiej chodzi niż w tym standardowych ??

 

Jeśli chodzi o sam ślizg, to wrażenia są porównywalne. Wolałam jednak podkleić myszkę dodatkowymi ślizgaczami, gdyż te standardowe są strasznie cienkie i żal mi było myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli myszka chodzi lepiej z ślizgaczami? ...A jakie masz te ślizgacze ?? ...Miałem myszkę A4tech X-750 (laser) i zostały mi dodatkowe ślizgacze po niej ...Myślisz,że będą dobre ??..Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli myszka chodzi lepiej z ślizgaczami? ...A jakie masz te ślizgacze ?? ...Miałem myszkę A4tech X-750 (laser) i zostały mi dodatkowe ślizgacze po niej ...Myślisz,że będą dobre ??..Pzdr

 

Pewnie. Ja na Twoim miejscu nie wahałabym się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jakie masz ślizgacze ? ... bo nie chciał bym zjechać podkładki źle dopasowanymi ślizgaczami ;/a czytałem ,że było już coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty jakie masz ślizgacze ? ... bo nie chciał bym zjechać podkładki źle dopasowanymi ślizgaczami ;/a czytałem ,że było już coś takiego

 

Ja mam teflonowe ślizgacze. Te, które są dokładane przez firmę A4-Tech do swoich myszek są jak najbardziej O.K. i nie powinieneś mieć z nimi kłopotów. Teflonowymi ślizgaczami nie zjedziesz Destructora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, miałaś może styczność ze Steelpadem 5L, jakbyś oceniła tą podkładkę na tle Steela bo zastanawiam się nad kupnem tego Razera, ale kosztuje swoje, a pomacać czy tez sprawdzić nie mam możliwości przed zakupem, powierzchnia po której jeździ myszka jest twarda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie... co wy widzicie w tych podkładkach?

Kiedyś też skusiłem się na takie "coś" tylko tańsze (Steelpad QcK Pro) i na myszkach X7 i MX518 nie widziałem różnicy pomiędzy tym Steelpadem a zwykłą szmacianą podkładką z Tesco za 3zł...

... a taka precyzja "myszki" czy "płynność" poruszania myszki - też się dla mnie liczy w szczególności przy grze CS Source w którego grywam już "nałogowo" od jakiś 3 lat.

 

Ale cóż, dla niektórych myśl jest jedna:

"Wydam 100zł na podkładke, 200zł na wypasioną myszkę i bede PRO w każdej grze, ahhh nie licząc tych 250zł na klawiaturę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na swoich razerkach uzywam zwyklego szmaciaka QCK i szczerze mowiac jestem zadowolony tylko ze musze dosc czesto czyscic podkladke ;) mialem okazje 'przetestowac' przez tydzien copperheada i lachesisa na DESTRUCTORze i bylem bardzo bardzo zadowolony. Jest to jedna z najlepszych podkladek na jakiej gralem. Doskonale nadaje sie do gry jak i zwyklego uzytkowania czy robieniu grafiki :) ogolnie chcialbym bardzo ta podkladke mimo iz nie mam hajsu bo rzeczywiscie... duzo kosztuje ale jest warta ceny ;) roznica jak dla mnie byla ogromna po przejsciu znowu na szmaciaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teflonowe ślizgacze. Te, które są dokładane przez firmę A4-Tech do swoich myszek są jak najbardziej O.K. i nie powinieneś mieć z nimi kłopotów. Teflonowymi ślizgaczami nie zjedziesz Destructora.

 

 

Założyłem te od A4tech'a X750,ale jest jeszcze gorzej, słabszy ślizg ....Myślisz,że ślizgacze Everglide'a będą dobre ? Koleś do opini Destructora napisał,że one właśnie zjechały mi ta podkładke ... CIekawe czy to może być prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założyłem te od A4tech'a X750,ale jest jeszcze gorzej, słabszy ślizg ....Myślisz,że ślizgacze Everglide'a będą dobre ? Koleś do opini Destructora napisał,że one właśnie zjechały mi ta podkładke ... CIekawe czy to może być prawda ?

 

Poczekaj, aż ślizgacze się ułożą i trochę wyślizgają. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy w miękki teflon uszkadza twardą metalową podkładkę. Czytałam opinie ludzi na temat Destructora na stronie Komputronika - dla mnie wydaje się być dziwne, że ktoś uważa, iż ślizgacze mogą być lub nie kompatybilne z podkładką.

 

Ja swojego Destructora używam od poniedziałku do piątku po ponad 8 godzin dziennie i nic mu nie dolega. Czasem warto przetrzeć lub umyć podkładkę - tłuszcz i pot robią swoje.

 

 

 

 

Tomz, mam podkładkę Qck Mini i ślizg na niej jest dużo gorszy niż na Destructorze - do tego Destructor jest dla mnie dużo wygodniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasem warto przetrzeć lub umyć podkładkę - tłuszcz i pot robią swoje.

 

To co Ty gotujesz na niej :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co Ty gotujesz na niej :cool:

 

Nie gotuję, bo nie umiem :)

 

 

Biologię w szkole miałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem nowej podkładki po mysz, ta recka przekonała mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sie do niej przymierzam, i mam pytanie do autora tematu..jak w tej chwili "działa/prezentuję sie" podkładka- kosztuje sporo kasy, mam nadzieję, że nie zużywa się po kilku miesiacach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na niej od 3 miesięcy (mysz to DA) i wszystko super... Czasem zdarza mi się, że jak przez przypadek leciutko uderzę myszkę to sama zjeżdża z podkładki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam qck mini (mycha sidewinder) i zastanawiam się czy ewentualna różnica w komforcie użytkowania jest warta tych pieniędzy.... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Destructora od kilku miesięcy i nie zauważyłem żeby coś się ścierało, pogorszyło...

 

Ot takie info :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam sie sprawuje ta podkladka? Przeczytalem gdzies komentarz uzytkownika, ktora napisal, ze po 3 tygodniach zamiast idealnego poslizgu ma tarke na srodku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super podkładka i super recka. :thumbup:

Trochę mnie dziwi to, że niektórzy potrafią wydać ponad 100zł na podkładke za mysz :o zwłaszcza, że za 40zł mamy też fajnego Goliathusa, ale kto co lubi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podkładka nadal chodzi jak marzenie. Od czasu do czasu myję ją ciepłą wodą z płynem do naczyń i nie ma problemu. Ślizg na środku podkładki i na rogach jest wciąż taki sam - ja przynajmniej nie jestem w stanie zauważyć różnicy. Korzystam z podkładki średnio 8 godzin dziennie wyłączając weekendy. Drugi raz też bym ją kupiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku użytkowania mogę powiedzieć, że środek leciutko się wytarł (jest bardziej śliski niż rogi), ale zupełnie to nie przeszkadza i wciąż użytkowanie jest rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam destructora od roku i podkładka wygląda i sprawuje się jak nowa do tego ślizgacze w mojej mambie są w bardzo dobrym stanie i nie muszę kupywać nowych;-)

Widzę też lubisz zmieniać mychy ja miałem DA oddałem go bratu przesiadłem się na lachesisa a ją oddałem sis i od roku siedzę na mambie i z nią mi się najlepiej pracuje i gra.

Na zimę zamierzam kupić megasome id razera i postaram się ją porównać do destructora:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Mamba nie nawidzi destruktora:/. Jeżeli kupisz mysz i podkładkę w zestawie to zobaczysz co się będzie działo. Po za tym mamba wariowała na niej czasem (raz na tydzień) więc poszła w odstawkę. Nie polecam podkładki.

Szkoda że nie miałeś podkładki QPAD bo teraz na coś z ich stajni poluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Mamba nie nawidzi destruktora:/. Jeżeli kupisz mysz i podkładkę w zestawie to zobaczysz co się będzie działo. Po za tym mamba wariowała na niej czasem (raz na tydzień) więc poszła w odstawkę. Nie polecam podkładki.

Szkoda że nie miałeś podkładki QPAD bo teraz na coś z ich stajni poluję.

 

to raczej wina Twojej Mamby ja sprawdzałem trzy myszki razera na Destructorze i każda wypadała świetnie (DeathAdder nie sprawiał problemów, lachesis chyba najbardziej ją polubił a Mamba działała bez problemów choć winę ponosi bardziej niedopracowanie myszy przez razera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...