Skocz do zawartości
Karla

Galeria pań z PClabu :D

Rekomendowane odpowiedzi

Bez takich nadinterpretacji ;)

Po prostu nie spotkałem jeszcze nikogo, kto by chciał się w jakimśtam stopniu poznać więzi na linii matka-dziecko. Wcześniej dobrze to wyjaśniłeś, dlatego nie mam zamiaru się podśmiewać, co innego, gdybyś powiedział wprost, że chcesz zostać mamą :E

Jeszcze bardziej wprost? :E

 

A ja bym chciał żeby Fantazja nastrzelała więcej fotek, bo jest cudna. A ona tak skromnie-skąpo tylko jedno zdjęcie i sru ;(

 

Kleo ma w sobie coś drapieżnego. Wydaje się przez to ciekawą osobą ;)

 

A z moonraker to chyba można konie kraść :D

:) Dziewczyny pewnie są zajęte realem i nie myślą o jakimś tam forum. Szkoda. Wiele tracimy. Ale wypada to uszanować :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonraker kojarze, że czasem coś napisze. Ale dwie pierwsze panie ani widu ani słychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał żeby Fantazja nastrzelała więcej fotek, bo jest cudna. A ona tak skromnie-skąpo tylko jedno zdjęcie i sru ;(

Galeria miała służyć temu, żeby się pokazać, a nie robić sobie fotkę.pl ;)

Spam niestety zalał wątek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my chcemy byście pokazały się bardziej, bo nie dowidzimy :E

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie nasz problem ;)

 

Dla internetowych podglądaczy są odpowiednie strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, a jak ktoś chciał się umówić? Bo widzę spory ruch w temacie. Portal randkowy pclab :] brzmi PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galeria miała służyć temu, żeby się pokazać, a nie robić sobie fotkę.pl ;)

Spam niestety zalał wątek...

Spokojnie Fantazja. Temat da się oczyścić albo założyć nowy i przenieść część treści.

Całe to "spamowanie" to chyba taki desperacki akt wynikając z braku czucia obecności kobiet na forum. (trochę się pod tym podpisuję) :P

A że oczywiście zaraz pobudził do działania erotomanów gawędziarzy... hmm skutek uboczny? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiet, to tutaj chyba nawet 1% nie ma :(

 

a fajnie jakby jakaś miła pani doradzała np w doborze sprzętu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Fantazja. Temat da się oczyścić albo założyć nowy i przenieść część treści.

Całe to "spamowanie" to chyba taki desperacki akt wynikając z braku czucia obecności kobiet na forum. (trochę się pod tym podpisuję) :P

A że oczywiście zaraz pobudził do działania erotomanów gawędziarzy... hmm skutek uboczny? :|

Że niby ja jestem erotomanem gawędziarzem? To już pięknej dziewczyny nie można pochwalić? :P No tak to pclab - tutaj chwalenie jest passe. Najlepiej jechać po ludziach, wyśmiewać, sprowadzać do pionu. Welcome to pclab ;p

 

Kobiet, to tutaj chyba nawet 1% nie ma :(

 

a fajnie jakby jakaś miła pani doradzała np w doborze sprzętu :E

Liczy się jakość a nie ilość :P Tutaj jest mało kobiet, ale jak już się jakaś znajdzie... ;p

 

A my chcemy byście pokazały się bardziej, bo nie dowidzimy :E

Mów za siebie. Ja bym pooglądał więcej fotek z samą promienną i subtelną twarzą Fantazji ;)

 

To już nie nasz problem ;)

 

Dla internetowych podglądaczy są odpowiednie strony :)

Na "tych" internetowych stronach są silikony, a nie takie naturalne śliczności jak Ty ;)

Edytowane przez Destroy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby ja jestem erotomanem gawędziarzem? To już pięknej dziewczyny nie można pochwalić? :P No tak to pclab - tutaj chwalenie jest passe. Najlepiej jechać po ludziach, wyśmiewać, sprowadzać do pionu. Welcome to pclab ;p

Hmm takie stare powiedzenie "uderz w stół..." :E;)

Spoko spoko tak tylko napisałem. Nie wiem co za passe to coś jak trendi i dżezi pewnie albo inne cul. Fuj!

 

Ty już zresztą tak się nie wypłakuj bo nie przypominam sobie jednego zdania o Tobie czy do Ciebie w moim wykonaniu żebyś miał powody do płaczu. ;-)

 

Liczy się jakość a nie ilość :P Tutaj jest mało kobiet, ale jak już się jakaś znajdzie... ;p

To jest właśnie smutne. Ta ilość. Kiedy brak kobiet to brak możliwości odkrycia tych najbardziej wartościowych. Można byle co nazwać kobietą. Niczego nie sugeruję i nie atakuję jedynie głośno myślę. W przypadku PCL to mi się wydaje że to takie wytrwałe są z nami. Co winno w jakiś sposób traktować o ich wartości. Bowiem te... inne" zawsze wybiorą czat albo jakieś randki pe-el czy coś.

Mów za siebie. Ja bym pooglądał więcej fotek z samą promienną i subtelną twarzą Fantazji ;)

Zawsze z chęcią oglądam fotki autorstwa Kolegów Userów. Chętnie też popatrzę na fotki Naszych PCLabowych Pań. Subtelną i promienną prawisz? No popatrzę i poszukam :) Wszak piękno to istota istnienia.

Na "tych" internetowych stronach są silikony, a nie takie naturalne śliczności jak Ty ;)

No czegoś im na tych stronach w większości brakuje. Chyba właśnie kobiecości. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bowiem te... inne" zawsze wybiorą czat albo jakieś randki pe-el czy coś.

Myślę, że wybór tych "innych" jest dużo bardziej skoplikowany niż randki czy czaty :P

Czy wy też często zastanawiacie się, co też wasze znajome bądź przyjaciółki porabiają w necie poza męczeniem "fejsbunia"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie też popatrzę na fotki Naszych PCLabowych Pań. Subtelną i promienną prawisz? No popatrzę i poszukam :) Wszak piękno to istota istnienia.

Fantazja jest zaraz w pierwszym poście. A potem już jej ni mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wybór tych "innych" jest dużo bardziej skoplikowany niż randki czy czaty :P

Czy wy też często zastanawiacie się, co też wasze znajome bądź przyjaciółki porabiają w necie poza męczeniem "fejsbunia"? ;)

Najgorszym nie jest zastanawianie się. Najgorszym jest czy przypadkiem nie sprawdzić :lol2:;-)

 

Sam nie mam znajomych. Ostatnio czysta pustelnia. Mam jedną wieloletnią przyjaciółkę od serca i czasami sobie z Nią po nawijam twarzą w twarz.

Porządna dziewczyna i zawsze trafia na gości od jednego numerka. Sam się nie zabiorę" bo nie mogę zresztą nawet gdybym co to bym się czuł jak z siostrą :P

Kto chętny dawać na PM Pamiętajcie jednak że porządna dziewczyna*, niemal siostra* a zemsta będzie straszliwa w przypadku zdecydowanego skrzywdzenia jej :E

 

Średni wzrost ja wiem jakieś 168 może mniej, wiek 30 lat. Bioderka i pupa raczej z tych południowych. jedynaczka. Nie gruba. Podkreśliłem że jedynaczka? To bardzo istotne w zasadzie.

---

Masz słuszność Misek. Choć utarło się że ładne kobiety chodzą po dyskotekach a te brzydkie siedzą w necie. Co w mojej ocenie przepotężną bzdurą. Wystarczy popatrzeć na te włączone kamerki :P Ile to pięknych acz skromnych pań mamy podłączonych do net'a :| heh (chodzi mi o te co nie wiedzą że nadają)

Kobieca sól tej Ziemi, najsmaczniejsze kąski, najbardziej warte każdego wschodu i zachodu Słońca gdzieś w tych zakamarkach się marnują a być może jedynie dojrzewają? Oby dobry sadownik je odnalazł bo inaczej to będziemy mieli do czynienia z jawnym marnotrawstwem. :(

 

Ech!!! :(

 

Fantazja jest zaraz w pierwszym poście. A potem już jej ni mo

Spoko, spoko Destroy'u już wiemy żeś fanem Fantazji. :) (no to idę popatrzeć na zdjątka)

 

EDIT: Urocza buzia. Ale jak trzeba to pewnie i po mordzie da radę || dać. :P (ogólnie fotka dobrej jakości)

 

EDIT: Poprawiam miało być fotka a nie foka. Nie chciałem Cię obrazić, określić w ten sposób Fantazja. Proszę o Wybaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mam znajomych. Ostatnio czysta pustelnia.

Ja Cie lubię :E

Edytowane przez Anannke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantazja jest zaraz w pierwszym poście. A potem już jej ni mo

Drugie zdjęcie jest u mnie w profilu, jak na forum to wystarczy :P

Jak się jakoś szczególnie zmienię to uaktualnię. Czyli za jakieś 20 lat (po pierwszej zmarszczce) ;)

 

 

EDIT: Urocza buzia. Ale jak trzeba to pewnie i po mordzie da radę || dać. :P (ogólnie foka dobrej jakości)

Hehe, foka mówisz, to już foczka brzmi lepiej, chociaż komplement specyficzny ;)

Tak, czepiam się literówek, bo lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie mam znajomych. Ostatnio czysta pustelnia. Mam jedną wieloletnią przyjaciółkę od serca i czasami sobie z Nią po nawijam twarzą w twarz.

Porządna dziewczyna i zawsze trafia na gości od jednego numerka. Sam się nie zabiorę" bo nie mogę zresztą nawet gdybym co to bym się czuł jak z siostrą :P

Kto chętny dawać na PM Pamiętajcie jednak że porządna dziewczyna*, niemal siostra* a zemsta będzie straszliwa w przypadku zdecydowanego skrzywdzenia jej :E

Piłeś coś podczas pisania, czy noc dała się we znaki? :Up_to_s:

 

Jeszcze do dosyć niedawna miałem dwie takie znajomości. Dziewczyny obce, ale po pewnym czasie prawie jak siostry. Z jednej strony cieszę się, że się to skończyło, a z drugiej chciałbym żeby trwało dalej. Mimo wszystko postaram się nie doprowadzić do takich relacji z kimkolwiek z płci przeciwnej w najbliższej przyszłości.

 

...

Ty masz 25 lat :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 25 lat :o

Nie wiesz, że kobieta ma tyle na ile wygląda? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie lubię :E

Heh wzajemnie! :D Choć nie do końca odnajduję o co chodzi :P

Boże! Jak coś (tak tylko podkreślam) jestem hetero Annake :P:*

 

Hehe, foka mówisz, to już foczka brzmi lepiej, chociaż komplement specyficzny ;)

Tak, czepiam się literówek, bo lubię :)

Najmocniej Cię przepraszam oczywiści chodziło o zdjęci/fotkę. :( Nigdy nie nazywałem i nie mam zamiaru żadnej kobiety nazywać "foczką".

Dobrze, dobrze. Jak najbardziej się czepiaj. To bardzo wskazane w moim przypadku. Potrafię tragiczne błędy popełniać :| (poprawię BTW)

<ukłon> :dajekwiatka:

 

Piłeś coś podczas pisania, czy noc dała się we znaki? :Up_to_s:

Ciągle coś popijam choć jak sądzę nie za często to o czym myślisz ;-)

Najczęściej skrajne zmęczenie w nowym roku mam co robić. Dodajmy też że nie każdy mnie uważa za normalnego. Coś może w tym być. :D

 

Jeszcze do dosyć niedawna miałem dwie takie znajomości. Dziewczyny obce, ale po pewnym czasie prawie jak siostry. Z jednej strony cieszę się, że się to skończyło, a z drugiej chciałbym żeby trwało dalej. Mimo wszystko postaram się nie doprowadzić do takich relacji z kimkolwiek z płci przeciwnej w najbliższej przyszłości.

Byle by takich znajomości nie mylić z takimi samczymi/seksualnymi i jest fajnie. Wiem że kochanka może być przyjaciółką ale seks może IMO niepotrzebnie skomplikować wzajemne relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz 25 lat :o

Nooo... czas kłaść się do trumny? :E

 

 

Najmocniej Cię przepraszam oczywiści chodziło o zdjęci/fotkę. :( Nigdy nie nazywałem i nie mam zamiaru żadnej kobiety nazywać "foczką".Dobrze, dobrze. Jak najbardziej się czepiaj. To bardzo wskazane w moim przypadku. Potrafię tragiczne błędy popełniać :| (poprawię BTW) <ukłon> :dajekwiatka:

B166ER, wyluzuj, żartowałam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo... czas kłaść się do trumny? :E

Jeśli chcesz to nie mam nic przeciwko :P

Moje zaskoczenie wynikało z tego, że najzwyczajniej w świecie na fotce wyglądasz dużo dojrzalej i - jak dla mnie - nieadekwatnie do wieku :)

 

Byle by takich znajomości nie mylić z takimi samczymi/seksualnymi i jest fajnie. Wiem że kochanka może być przyjaciółką ale seks może IMO niepotrzebnie skomplikować wzajemne relacje.

Osoby o samczej mentalności raczej nie mają takich znajomości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc :) dziewczyny kiedy pokazecie aktualne zdjecia ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc :) dziewczyny kiedy pokazecie aktualne zdjecia ? :)

 

Popieram zaproponowaną' słuszną koncepcję.

 

Odbudujmy temat. Słowa te zaś kieruję w stronę Pań które zechciały odpowiedzieć na ruch w tym temacie nieoficjalnie nazwany "brakiem obecności pań na forum".

 

Gdyby Panie zechciały uczynić nam tą radość to samców proszę o spokój i kulturalne zachowanie. Litości nie będzie a kara za płoszenie ostatnich przejawów kobiecości z forum będzie straszliwa choć nie zawsze odczuwalna w real time.

 

Zachęcam czytelniczki naszego forum które przypadkiem być może trafiają do nas i czytają dajcie znamiona swej obecności. Bez Was świat jest nie do końca kompletny.

 

Nie ważne żeś mężatka nie ważne czy uznajesz się za piękną. Dołącz do nas! Nawet jeśli nie chcesz publikować swoich zdjęć to choć napisz. Dla równowagi! Dla współistnienia. My Was potrzebujemy i VV. :) <kłania się>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Wam przepis na naleśniki, jak wrzucicie fotki, no i będę grzeczny :E

 

Wrzućcie cuś

 

z6219192X.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...