Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Glorn

Action bar

Rekomendowane odpowiedzi

OK dzieki bardzo ... Prosba tylko jeszcze jakby mi ktos powiedzial jak sie nazywa addon KEMOTIXA ten ktory daje mu ten fajny portret i HP/MANA/ENERGY bar ... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK dzieki bardzo ... Prosba tylko jeszcze jakby mi ktos powiedzial jak sie nazywa addon KEMOTIXA ten ktory daje mu ten fajny portret i HP/MANA/ENERGY bar ... pozdro

Ja wiem, że ciężko się szuka, ale już to pisałem w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtas tylko nie holy palek ;) Zakala Srebrnej reki i Woli Uthera ;)

 

Prawdziwy Palladyn to Retribution (Ten ktorego znamy z Poprzednich Warcraftow)

 

Tak wiem to nie RP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtas tylko nie holy palek ;) Zakala Srebrnej reki i Woli Uthera ;)

 

Prawdziwy Palladyn to Retribution (Ten ktorego znamy z Poprzednich Warcraftow)

 

Tak wiem to nie RP ;)

 

Hah witam tak wyszlo ,,, na potrzzeby guildii ... na offspeca mam retri pve i pvp i tak do polowy zrobionego prota...

Poki co retri nie jest zbyt lubiany w guldiach co jest bledem bo potrafi dobry dps zrobic... u nas aktualnie tylko jeden jest dopuszczany do raidow...

Ponoc duzo ma sie zmienic w WOLTK jak sie obejzy filmiki na youtubie o retri pallu w dodatku ktory jest w itemach z BC to juz widac ze bedzie robic sieczke... niedlugo sie troche o tym wszystkim przekonamy: lookajcie xD http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...77159&sid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hah witam tak wyszlo ,,, na potrzzeby guildii ... na offspeca mam retri pve i pvp i tak do polowy zrobionego prota...

Poki co retri nie jest zbyt lubiany w guldiach co jest bledem bo potrafi dobry dps zrobic... u nas aktualnie tylko jeden jest dopuszczany do raidow...

Ponoc duzo ma sie zmienic w WOLTK jak sie obejzy filmiki na youtubie o retri pallu w dodatku ktory jest w itemach z BC to juz widac ze bedzie robic sieczke... niedlugo sie troche o tym wszystkim przekonamy: lookajcie xD http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...77159&sid=1

Bo, nie wiem czy wiesz, tylko jeden w raidzie jest potrzebny. Więcej to po prostu strata DPS, bo nie okłamujmy się, retri dps nie wygląda różowo. Jeden w raidzie jest bardzo przydatny - Crusader Strike, niektóre skille Improved z talentów i w ten sposób buffuje on dps reszty raidu.

 

Dobrze jest mieć trochę pojęcia jak to wszystko działa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo, nie wiem czy wiesz, tylko jeden w raidzie jest potrzebny. Więcej to po prostu strata DPS, bo nie okłamujmy się, retri dps nie wygląda różowo. Jeden w raidzie jest bardzo przydatny - Crusader Strike, niektóre skille Improved z talentów i w ten sposób buffuje on dps reszty raidu.

 

Dobrze jest mieć trochę pojęcia jak to wszystko działa. ;)

 

 

No ok a ja nadal bede sie upieral ze wyskillowany retri dalby rade pokazac swoje http://pl.youtube.com/watch?v=UyooXkH6mT8 przyklad ... jedna z najlepszych guildii a retri pierwszy w dpsie ... gram od w ta gre od jej powstania i wiem ze retri potrafi lecz jest chyba najbardziej uzaleznionym od itemow dpsem .... a do tego trzeba naprawde miec skilla... wiadomo ... zawsze lepiej wziasc np locka czy kogos takiego niz retri palla ale ja chcialem tylko powiedziec ze retri teez potrafi xD A realia dobrze znam. Pozdroo ... w koncu udalo mi sie wykonac podobne do Waszego UI ale kurde juz 4 dzien sie przyzwyczajam :)UI%20jpg.JPG

 

 

 

kurcze koles u mnie w guildii mial zamiast tego prostokata szarego taki bardzo fajny delikatny wzor jakby piorun oddzielajacy BARy od ekrany gry ... ekeftownie i skromnei to wygladalo ... wie ktos jak to osiagnac ?? xD pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze koles u mnie w guildii mial zamiast tego prostokata szarego taki bardzo fajny delikatny wzor jakby piorun oddzielajacy BARy od ekrany gry ... ekeftownie i skromnei to wygladalo ... wie ktos jak to osiagnac ?? xD pozdro

To się też robi eePanelsami, musisz mieć tylko odpowiednie tekstury.

 

Zainstaluj sobie jeszcze MinimapButtonBag to nie będziesz miał takiego syfu wokół mapy, oraz ustaw w Bartenderze FadeOut na BagBarze oraz MicroMenu Barze. Standardowo będą niewidoczne, a pojawią się jak przejedziesz po nich myszką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ok a ja nadal bede sie upieral ze wyskillowany retri dalby rade pokazac swoje http://pl.youtube.com/watch?v=UyooXkH6mT8 przyklad ... jedna z najlepszych guildii a retri pierwszy w dpsie ... gram od w ta gre od jej powstania i wiem ze retri potrafi lecz jest chyba najbardziej uzaleznionym od itemow dpsem .... a do tego trzeba naprawde miec skilla... wiadomo ... zawsze lepiej wziasc np locka czy kogos takiego niz retri palla ale ja chcialem tylko powiedziec ze retri teez potrafi xD A realia dobrze znam.

 

Jest pierwszy tylko na poczatku bo odpalil Avenging Wrath, pod koniec walki byl gdzies pod koniec pierwszej 10.

Jedna z najlepszych gildi ? Chyba w twoich snach :)

Przejrzyj sobie kilka pierwszych pozycji i zobacz gdzie jest miejsce ret paladyna WWS , to jeszcze nie WoTKL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się też robi eePanelsami, musisz mieć tylko odpowiednie tekstury.

 

Zainstaluj sobie jeszcze MinimapButtonBag to nie będziesz miał takiego syfu wokół mapy, oraz ustaw w Bartenderze FadeOut na BagBarze oraz MicroMenu Barze. Standardowo będą niewidoczne, a pojawią się jak przejedziesz po nich myszką :)

 

 

A no racja ... zastosowalem to do blessingow i innych dupereli a do tego zapomnialem xD

 

Jest pierwszy tylko na poczatku bo odpalil Avenging Wrath, pod koniec walki byl gdzies pod koniec pierwszej 10.

Jedna z najlepszych gildi ? Chyba w twoich snach :)

Przejrzyj sobie kilka pierwszych pozycji i zobacz gdzie jest miejsce ret paladyna WWS , to jeszcze nie WoTKL :)

 

 

No dobra pomarzyc nie mozna ... ;) ciekaw bylem szczerze reakcji na temat pochwalenia retri palla ... no dobra racja ... licze ze w woltk sie troche pozmienia ... w koncu palladyni to w kazdej grze ksiazce itd to elita armii xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazlem cos super :) zostawiam sobie to xD polecam xD

 

Spartan%20UI.JPG

 

jak się nazywa ten actionbar bo mi sie bardzo spodobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak się nazywa ten actionbar bo mi sie bardzo spodobał

Actionbar to pewnie zwykły bartender czy cuś... a tekstura nałożona pewnie eePanelsami.

 

PS. Nie cytuj wraz z obrazkiem :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja juz ze SpartanUI zrezygnowalem ... moze i wyglada efektownie ale jest bardzo niepraktyczny przynajmniej dla mnie :)

A taka mala uwaga ... jakby ktos mial taki problem ze przy uzywaniu SpartanUI po chwili gry nastepuje frozen kompa to jest na to bardzo prosty sposob ... nalezy ustawic by ktoras z reputacji byla wyswietlana jako experiance bar ,,, to zalatwia problem na zawsze :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje swoje ui. :)

Jak kogoś interesuje któryś z addonów jakie mam to pisać.

 

wowscrnshot120808105247ky1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#ath - to chyba jakiś stary screen? Z tego co wiem i próbowałem, to Titan Panel za cholerę nie działa. Strasznie brakuje mi tego addona : /

PS. Niezły z Ciebie clicker, żadnych key bindingsów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#ath - to chyba jakiś stary screen? Z tego co wiem i próbowałem, to Titan Panel za cholerę nie działa. Strasznie brakuje mi tego addona : /

PS. Niezły z Ciebie clicker, żadnych key bindingsów :)

 

Screen z wczoraj, titan działa i to bardzo dobrze.

 

Fakt, spelle odpalam z myszy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, spelle odpalam z myszy. :)

 

To lepiej szybko zacznij używać klawiatury ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...