Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karla

Uprowadzona

Rekomendowane odpowiedzi

ZWIASTUN

 

jak tylko zobaczyłam zwiastun doszłam do wniosku że muszę obejrzeć ten film :)

tak tak mam syndrom córeczki tatusia ;)

 

49b805f1f1c57e8.jpg

 

Połączenie rewelacyjnej gry Liama Neesona i genialnego pomysłu na scenariusz Luca Bessona.

Ktoś porywa ci córkę, dzieli cię od niej ocean, a jedyny ślad to ostatnia rozmowa telefoniczna. Co robisz? Jeżeli przez całe życie szkolono cię w zabijaniu, to odpowiedź może być tylko jedna.

Luc Besson znany z kultowych tytułów takich jak Leon Zawodowiec, Nikita czy Piąty Element, przedstawia widzowi pomysł fenomenalny w swej prostocie. Zgodnie ze scenariuszem francuskiego mistrza akcji, nie ma tu miejsca na czczą gadaninę i niepotrzebne rozwlekanie fabuły. Ten film jest dynamiczny jak seria z automatu i precyzyjny jak snajperski karabin.

 

Film zdecydowanie przykuwa uwagę widza, wszystko dzieje się bardzo szybko :) ostatnio brakowało takich filmów :)

 

zdecydowanie polecam

9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie film do bani, szkoda czasu. nędzna historyjka z absurdalnym scenariuszem i głupimi postaciami. film tchnie sztampą, jest bez pomysłu. nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

w natloku chłamu ten film wcale nie wydaje sie byc taki beznadziejny. Ja ogladnalem i daje mu 6/10. Nadaje sie do ogladniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądnąłem i mi się podobał :) akcja jest, pomysł nie został spaprany i na końcu ...... właśnie :). Po oglądnięciu miałem wrażenie, że to taki Jason Bourne 20-30 lat później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś jest w tym filmie :) człowiek wychodzi z kina i jest pozytywnie nastawiony :)

 

oczywiście są i tacy którzy wolą kolejnych zoombi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest az taki zly, naciagany + historia opowiedziana bez wiekszego polotu...z braku laku, moze sie nawet w miare podobac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladało sie fajnie , taka bajka dla zabicia czasu 7/10 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8/10, Warto oglądnąć, warto iść do kina. Od razu skojarzył mi się Death Sentence z Bacomem, jednak Taken jest o wiele lepszy.

Mimo że fabuła przewidywalna i trochę oklepana, to dzięki wielu smaczkom czy ciekawym cytatom w scenariuszy film nabrał świeżości.

No i w roli upradzonej córki Shannon z Losta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny film, ode mnie 9,5/10, nie daje 10, bo troszkę za gładko wszystko mu szło ;)

 

...ale od czasu pierwszej części Speeda, nie oglądałem żadnego kina akcji przez cały film z taką miną :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świetny film, ode mnie 9,5/10, nie daje 10, bo troszkę za gładko wszystko mu szło ;)

 

...ale od czasu pierwszej części Speeda, nie oglądałem żadnego kina akcji przez cały film z taką miną :o

 

Rzeczywiście za gładko mu to wszystko szło.

 

Film akcji? Obejrzyj Running Scared - szczena opada na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet666

Oglądałem z dziewczyną i ani mnie, ani jej się nie podobał. Po 30 minutach w sumie miałem dość patrzenia jak ten super-rambo-duper agent pierze wszystkich jak jakiś karate-kid po ryjach. Oczywiście nie było innej możliwości na zakończenie tej szmiry, więc odwalono typowy amerykański happy end. Niestety, daję 3/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem go wczoraj w empiku w przecenie za 24zl Oglądalem go drugi raz, za pierwszym bylem w kinie. Bardzo dobry film. Lubie klasyczne kino, bez jakis super mocy, bohaterów gładziochów pinknisiów i muzyki hiphopowej. Lubie taki stary styl kina akcji. Dla mnie klasyk 9/10 Polecam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie genialny film. Wszystko z sensem, miejscami moze trochę naciagany.

Oglądałem już 2 razy. 9/10. Świetne kino. I jeszcze ta scena, mistrzostwo: http://www.youtube.com/watch?v=5Y_Wu36wIEM Za kazdym razem ciarki przechodzą. "Good luck"

 

 

Film akcji? Obejrzyj Running Scared - szczena opada na 100%

Akcja moze i jest, ale bez sensu. Film dla mnie kupa. Crank I 10razy lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry też był moment :

 

"2 dni temu rozmawiałem z Tobą przez telefon... i powiedziałem że Cię znajde" to też było dobre :) Ogólnie film dobrze przemyślany chyba jeden najlepszych filmów z których oglądałem dotychczas. 9+/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film mi sie takze podobal :o w szczegolnosci scena rozmowy ojca z corka przez telefon :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o w szczegolnosci scena rozmowy ojca z corka przez telefon :o

To to w ogóle mega :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO też rewelacyjny film... jak już akcja rozkręca się kolo 20 minuty to nie ustaje do końca. Nie da się nudzić przy tym filmie. Daję również 9,5/10 bo ideału nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tutaj pare dobrych scen, kto nie widzial filmu niech nie ogląda :P

 

a tutaj soundtrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film to prawdziwy kozak, caly czas trzyma w napieciu. Jeden z najlepszych filmow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film oglądałem jakieś 2 miesiące temu i wywarł na mnie ogromne wrażenie, ze względu na pokazanie "podziemia prostytucji". Jak dla mnie mocne 9/10 i chyba kupię na DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...