Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stnkk

Spore

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, gdyby gra została na etapie pływania i tam się rozrastał nasz stworek to gra byłaby naprawdę niezła (ta graficzka pod wodą to cudeńko - tyle Wam powiem). Niestety, od leveli, w których jest RTS'em ta gra to pomyłka. Szkoda, bo zapowiadała się naprawdę nieźle :(

Słyszałem odmienne opinie. Podobno pierwsze etapy są nudne, a prawdziwe smaczki pojawiają się w momencie rozwoju cywilizacji i zwiedzania galaktyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem odmienne opinie. Podobno pierwsze etapy są nudne, a prawdziwe smaczki pojawiają się w momencie rozwoju cywilizacji i zwiedzania galaktyk.

 

To raczej zależy czy ktoś lubi zręcznościówki, gry simopodobne, RTS'y czy też SpaceSimy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś calutki dzień i prawdę mówiąc ciężko mi się jasno o tej grze wypowiedzieć... Wiekszosc elementów rozgrywki, jak choćby kierowanie plemieniem jest wyjątkowo fajnie rozwiązane, ale moment civilization-podobny, jak i podbijanie kosmosu wali trochę nudą :P Szczerze, to polatam sobie jeszcze troche tym statkiem i gra pójdzie na półkę. Jakoś drugi raz przez to wszystko mi sie przechodzic nie chce :P Odnosze wrażenie jakby każdy z 5 "rozdziałów" gry był małą, niezobowiązującą mini-gierką, co nie bardzo mi się podoba, bo praktycznie rzecz biorąc żadna z nich nie ma wpływy na kolejny etap rozwoju. Tak mi sie przynajmniej wydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, gdyby gra została na etapie pływania i tam się rozrastał nasz stworek to gra byłaby naprawdę niezła (ta graficzka pod wodą to cudeńko - tyle Wam powiem). Niestety, od leveli, w których jest RTS'em ta gra to pomyłka. Szkoda, bo zapowiadała się naprawdę nieźle :(

 

Popieram. Dopóki nie zamieniło się to w RTS'a gra była fajna, szczególnie pierwszy etap. Później porażka straszna, praktycznie klasyczny rts.

W RTS'y już się nagrałem, więc w Spore grał więcej nie będę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncowy "szczyt" cywilizacji zalezy juz od pierwszego etapu. To jak bedziemy rozwiojac nasza komorke ma wplyw jak bedziemy grac w ostatnim etapie rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sorry, ale Simsy 3 beda napewno ciekawsze. Cala gra to pare minigier, mniej lub bardziej rozbudowanych i ta cala "ewolucja" to pic na wode fotomontaz. Zadnych nowosci tam nie moge dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale Simsy 3 beda napewno ciekawsze. Cala gra to pare minigier, mniej lub bardziej rozbudowanych i ta cala "ewolucja" to pic na wode fotomontaz. Zadnych nowosci tam nie moge dostrzec.

 

W pełni popieram, ogólnie to czuje się jakbym oglądał odyseje kosmiczną 2001. To całe prelude z małpami etc :P Tak jakby wszystko co dzieje się przed Space-Simem było niepotrzebnym dodatkiem. Sam Space-Sim jest zresztą straasznie nudny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdmuchali ten tytul tak.... ze tak naprawde o tym co mam na dysku szkoda gadac...

 

4/10 - ponizej średniaka (stosujac skale gdzie "dwojki" i "trojki" maja prawo bytu :Up_to_s: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bym i kupił ale nie za 170zł.(powiedzmy że liczyłem na ok 130) Taka cena to po prostu proszenie się o piractwo na gigantyczna skalę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... to moje przewidywania co do tego tytułu się sprawdziły, jak patrze po komentarzach... gra na raz, potem nie zapewnia żadnej większej rozrywki... szkoda, że nie dali multi, bo to by chyba dodało więcej frajdy... kupie jak będzie na półkach po 20zl :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no... to moje przewidywania co do tego tytułu się sprawdziły, jak patrze po komentarzach... gra na raz, potem nie zapewnia żadnej większej rozrywki... szkoda, że nie dali multi, bo to by chyba dodało więcej frajdy... kupie jak będzie na półkach po 20zl :E

radze wstrzymac sie ze skreslaniem tytulu.. poki co wypowiadaly sie osoby.. jak by to okreslic.. lubiace banalne gry:>

 

duzo czytalem o tej produkcji, to zdecydowanie cos bardziej ambitnego niz zwykla gra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radze wstrzymac sie ze skreslaniem tytulu.. poki co wypowiadaly sie osoby.. jak by to okreslic.. lubiace banalne gry:>

 

duzo czytalem o tej produkcji, to zdecydowanie cos bardziej ambitnego niz zwykla gra..

 

Ze wszystkich informacji, które zebrałem na temat tej gry przez ostatni rok. To jedyną rozrywką w grze jest stwarzanie coraz to nowszych ras... wymyślanie domków, ubioru, zbroi, pojazdów i kierowanie sobie swoja rasa w kosmosie... mnie osobiście taka rozgrywka nie przyciąga na dłużej niż dwa dni, podobnie było z simsami. No chyba, że jest tam coś o czym nic do tej pory nie mówili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkich informacji, które zebrałem na temat tej gry przez ostatni rok. To jedyną rozrywką w grze jest stwarzanie coraz to nowszych ras... wymyślanie domków, ubioru, zbroi, pojazdów i kierowanie sobie swoja rasa w kosmosie... mnie osobiście taka rozgrywka nie przyciąga na dłużej niż dwa dni, podobnie było z simsami. No chyba, że jest tam coś o czym nic do tej pory nie mówili.

jesli kogos interesuje ewolucja i chcialby byc Bogiem, to gra dla niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
radze wstrzymac sie ze skreslaniem tytulu.. poki co wypowiadaly sie osoby.. jak by to okreslic.. lubiace banalne gry:>

 

duzo czytalem o tej produkcji, to zdecydowanie cos bardziej ambitnego niz zwykla gra..

 

"Lubiące banalne gry?":>

 

No proszę, proszę, wypowiedz się jeszcze :P Fajnie, że dużo poczytałeś, ale zanim zaczniesz twierdzić, co jet ambitne, co nie - zagraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na premiere ;]

zagram i swoje wrazenie tu opisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli kogos interesuje ewolucja i chcialby byc Bogiem, to gra dla niego ;)

 

Ewolucji to tam kolego nie znajdziesz, o ile sam nie będziesz postępował ściśle według jej zasad. W każdym etapie gry możesz zmienić swoją krzyżówkę słonia z papugą w kangura ze skrzydłami.

 

A bycie Bogiem to chyba lepiej rozwiązali w Black&White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekam na premiere ;]

zagram i swoje wrazenie tu opisze.

 

premiera juz byla... w sklepie juz jest do kupienia przeciez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Peter ma tenzdencje do przedobrzania. Populus byl duzo fajniejszy :P. Mial to cos, ze sie swoich wnieskaów traktowało jak bydło na rzeź :E. Ehh Zeby tak powstal Populus 4. Marzenie na rowni z Homeworldem 3. -;-. A nie sie jakimis pierdoałmi zajmują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore chyba nie jest Petera Molyneuxa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. To jest tego od SimCity :P.

NO wlasnie CimCity 5 tez by moglo byc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mówią o ewolucji - jaka ewolucja ?

Piłkę z oczami w tyłku możesz za 10 minut zamienić w pająka z 50 nogami, a za kolejne 10 minut z powrotem w piłkę z oczami w tyłku. Nic co robiłeś wcześniej nie ma kompletnie żadnego wpływu na to co zrobisz ze stworem później. Możesz go stworzyć całkiem od nowa. Tu nie ma żadnej ewolucji, znajdujesz tylko nowe elementy z lepszymi statsami, które możesz wykorzystać albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Gdyby darwin zyl, ta gra bylaby wiernym odzwierciedleniem ewolucji na Ziemii i wszyscy by byli zadowoleni.

 

Gra jest interesujaca, a swoja dlugoscia przebija wiekszosc obecnych produkcji. Przejscie etapow od komorki do ery kosmicznej zajelo mi 12 godzin i zajeoloby dluzej gdyby gra nie byla tak banalnie prosta.

 

Szkoda tylko, ze targetem sa milosnicy simsow i to oni odkryja prawdziwy skarb tej gry.

 

Moja ocena: 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o wierne odzwierciedlenie ewolucji, lecz o proste działanie przyczynowo skutkowe... gdyby Twoje decyzje jako komórka i prymitywne stworzenie miały jakikolwiek wpływ na rozwój rasy i jej 'ewolucje' to gra byłaby bardziej interesująca... tutaj mamy do czynienia z ewolucyjnym 'tjuningiem' rodem z nfsa... zarobiłeś trochę więcej forsy (dna) to wymieniasz starą gębę na nową. zupełnie inną. Albo najlepiej zupełnie przeistaczasz się w inny gatunek bo w końcu masz więcej punktów. Gra ma potencjał i na pewno wyjdą do niej dodatki, które ten potencjał jeszcze wykorzystają... ale póki co, to zawiedli wielu ludzi czekających na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...