Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

giez

Dr Pepper

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie barwa, w smaku też widać podobieństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, moze juz dawno temu pilem DrPeppera, ale...

Cola smakuje jak... Cola. Natomiast DrPepper ma dla mnie blizej nieokreslony smak. Marcepan z czyms polaczony. Nie wiem jak mozna go z Cola pomylic, ale to przeciez tylko moje zdanie :red:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam coli nie czulem :E

 

Cienki ziomuś jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostępny na pewno jest w żabkach i freshmarketach w butelkach 1 litr i puszkach, w almie można kupić butelki 1,5 litra

 

co do smaku to nie powinniśmy go porównywać do coca coli owszem jest podobne ale jednak ostateczny smak jest zupełnie inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś gdzie można dostać teraz dr peppera w większych butelkach? Tylko puszki 330ml po 3zł :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Piotrze i Pawle widziałem litrowe chyba, w Delikatesach Centrum swego czasu kupowałem po 1.64zł 1L ale już takiej ceny nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Auchanach to mają. I w puszkach i w litrowych butelkach tam widziałem. W Tesco chyba też mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu w Auchanie we Wrocławiu widziałem nawet w butelkach 1,5 litra. Ale po ile były nie zwróciłem uwagi. Czasem też widuję te napoje w Biedronce, ale nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są normalnie w Auchan butelki 1,5 litra, a tak to w Żabce/Fresh Markecie są zazwyczaj te 1 litrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z dr pepper jest taki że jeżeli ktoś pił to w USA to niestety w Polsce tego samego smaku nie doświadczy. Europejski jest rozlewany w Niemczech i niestety trochę różni się smakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z dr pepper jest taki że jeżeli ktoś pił to w USA to niestety w Polsce tego samego smaku nie doświadczy. Europejski jest rozlewany w Niemczech i niestety trochę różni się smakiem.

niestety różni się bardzo, a nie tylko trochę. W 2002 byłem w UK i piłem tam Peppera i smakuje on zupełnie inaczej niż ten polski. Jak znajoma mieszkająca w UK na stałe przyjeżdża czasem do Polski, to zawsze ją proszę o przywiezienie chociaż jednej butelki 2L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...