Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bendyz

Cichy Radeon hd4870

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EvilKillaruna
Hm, wiesz, ja takim łosiem nie jestem. Komp świat kupuję tylko ze względu na newsy. A co ty myślałeś Killaruna?

Nie wiesz co myślałem ale sam sobie już dopowiedziałeś, więc najwyraźniej wiesz lepiej ode mnie samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, jak masz chłodzenie wodne to Ati 4870, jak nie to nie wiem ;e. Miałem 4870, musialem miec fanfix na 40% bo 80C to troche za duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co czekać? Accelero S1 pasi i chłodzi idealnie. Do tego jest tanie jak barszcz. Ja założyłem i jestem mega zadowolony. Jedynie radiator na sekcję zasilania został przeze mnie przerobiony: obcięte dwa żeberka, wywiercona i nagwintowana dziurka + obcięcie końcówki aby się mieścił. A jak ktoś nie chce się tak bawić jak ja, to kupić za 10zł radiatorki zalmana i założyć na sekcję zasilania. Banał, pracy na 30 minut. Do tego z radzia 4870 chłodzenie schodzi banalnie: odkręcenie śrubek to żaden kłopot, a sam radiator nie jest przyklejony klejem tylko przyciśnięty na pastę, wystarczy to tylko zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja się wtrącę :P

co myślicie o HIS R4870 IceQ Turbo? wiadomo kiedy ma być?

 

Nie będzie wcale. System chłodzenia IceQ jest zarezerwowany przez HISa wyłacznie dla kart z serii 4500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...