Skocz do zawartości
Nesti

Uncharted Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam save game z okolic 18 rozdziału pierwszej części Uncharted. Ma ktoś? Konsola wywaliła błąd i uszkodziła jedynego sejwa jakiego miałem. Wersja z kolekcji Drake oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki numer nie przejdzie, bo save'y na PS4 są przypisane do konta zdaje się. Czyli nawet jak od kogoś sejwa skopiujesz, to gra z Twojego konta go nie zobaczy - musiałbyś grać z poziomu konta tego kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

Czy U1, U2, U3 wersje Remastered, czy też Kolekcja Drake'a na PS4 Pro są w 2160p60?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolekcja Nathana Drake'a z tego co pamiętam nie dostała łatki pod Pro i natywnie działa w 1080p.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Chyba, że zrobisz sobie upscaling ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mark Wahlberg jako Sully to dla mnie jakieś nieporozumienie 😂 Mogli wybrać kogoś starszego, żeby nie sprawiał wrażenia starszego kumpla Drake’a. Początkowo myślałem, że jakiś postarzający make-up mu zrobią, ale jak widać nic takiego się nie stało.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynam dziś przygodę z Uncharted kolekcja

Gierka chodzi w 1080p 60 fps na ps5 czy 4k 60 fps ?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde gra była tak dobra że przeszedłem na 2 razy w 2 dni , teraz biorę się za 2 część

• Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, voltq napisał:

Kurde gra była tak dobra że przeszedłem na 2 razy w 2 dni , teraz biorę się za 2 część

Jak to się mawia - "stare, ale jare" 😉. Uncharted 2 jest lepsze praktycznie pod każdym względem i robi jeszcze lepsze wrażenie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę się w końcu za to zabrać, mam boxa, potem doszła cyfra jak rozdawali w plusie, mam też 4 z dodatkiem, teraz nadrabiam GoW i ogrywam nowego Horizona, GoW na 1080p wygląda jakby ktoś zapodał wyostrzanie, tak ostry obraz i do tego działa w 60fps.
Uncharted to jedna z lepszych gierek na konsolę Sony, chyba mogę to nazwać "męski Tomb Raider"? Fajne zagadki, akcja, grałem trochu w jedynkę, ale nie skończyłem, ja kto czasem u mnie bywa z grami.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, azgan napisał:

Jak to się mawia - "stare, ale jare" 😉. Uncharted 2 jest lepsze praktycznie pod każdym względem i robi jeszcze lepsze wrażenie.

Ukończyłem już połowę Uncharted 2 pośród złodzieji myślę że jutro już będę trójkę zaczynał tak mi się ten tytuł spodobał , mam jednak wrażenie że 2 część jest prostsza pomimo tego że gram na tym samym poziomie trudności wymagającym

Edytowane przez voltq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trójka jest najsłabsza ale nadal przyjemna ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, voltq napisał:

Ukończyłem już połowę Uncharted 2 pośród złodzieji myślę że jutro już będę trójkę zaczynał tak mi się ten tytuł spodobał , mam jednak wrażenie że 2 część jest prostsza pomimo tego że gram na tym samym poziomie trudności wymagającym

Mi się druga część bardzo podobała. Ogólnie chyba przejście pierwszych trzech części swego czasu zajęło mi niewiele ponad tydzień, nie są to długie gry, za to cały czas trzymają gracza "pod akcją". Uwielbiam wszystko części :) jak skończę Ghost of Tsushima to odpalę czwartą część i dodatek m, tym razem na ps5, no chyba, że wcześniej wyjdzie na pc :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Trójka jest najsłabsza ale nadal przyjemna ;) 

Właśnie skończyłem ogrywanie 2 świetna bardziej rozbudowana od 1  , zabieram się za 3 teraz , jak produkt jest wysokiej jakości a mam wolny czas to potrafi mnie wciągnąć że ogrywam jednym ciągiem

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi