Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mazur PL

[Przeniesiony]Jak powiedzieć dziewczynie ,że ja się "Kocha" ...

Rekomendowane odpowiedzi

Włóż kombinezon uciskowy, bo pękniesz z dumy :D

 

 

Oj tam, należy mi się trochę śmiechu po ostatnich przeżyciach z kobietami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Agnes reaguje szybko w "książkach" , Krootki w "Motoryzacji" ... Vega żadko bywa... tylko Tommo wszechobecny :P czy ot, znów Ci coś nie pasuje ?

No to "żadko" mi bardzo nie pasuje. :E

Daj człowiekowi w spokoju mecz obejrzeć, co? Nie pasuje Ci temat to zaraportuj, nikt duchem świętym nie jest, żeby wiedzieć, że ktoś właśnie pisze bzdury.

 

Oj tam, należy mi się trochę śmiechu po ostatnich przeżyciach z kobietami :E

Ostatnich? Każde przeżycie śmiechu warte :) Just keep smiling :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnich? Każde przeżycie śmiechu warte :) Just keep smiling :)

 

Czy ja wiem, nie często traktuje się mnie jak zabawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, nie często traktuje się mnie jak zabawkę.

Ciekawe nowe doświadczenie. Zabawkami bawią się małe dziewczynki, pamiętaj o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to "żadko" mi bardzo nie pasuje. :E

 

ojjj Głupim ja ... ale to juz mówiłem od dawna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe nowe doświadczenie. Zabawkami bawią się małe dziewczynki, pamiętaj o tym :)

 

Co z tego, że małe jak takie śliczne. I może mówić, że to tak nie jest ale innego wyjaśnienia nie widzę. I cholerka, tak się składa że jest ode mnie z roku, więc autorowi tematu radzę poważnie przemyśleć znajomość z kimś z klasy ( :E ) Nie każdy umie się zachować na poziomie kiedy coś nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy rade, napisze jej na kartce ze ja kochasz i daj jej na lekcji. Goraca noc po szkole zapewniona :E (jezeli wiesz o co mi chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, że małe jak takie śliczne. I może mówić, że to tak nie jest ale innego wyjaśnienia nie widzę. I cholerka, tak się składa że jest ode mnie z roku, więc autorowi tematu radzę poważnie przemyśleć znajomość z kimś z klasy ( :E ) Nie każdy umie się zachować na poziomie kiedy coś nie wyjdzie.

Oj, nie każdy, nie każdy.

ŚLiczne? PO jakimś czasie się przekonasz, że im śliczniejsze, tym bardziej puste w środku, ale czasem zdarzają się wyjątki. A wiek nie ma nic do rzeczy. Czasem jest dobrze równolatkom, a czasem wręcz przeciwnie. Kwestia charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mamy rade, napisze jej na kartce ze ja kochasz i daj jej na lekcji. Goraca noc po szkole zapewniona :E (jezeli wiesz o co mi chodzi)

Chodzi ci o :sex::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio, to nie mysl ze dziewczyna zacznie z toba chodzic jak jej powiesz, ze ja kochasz...

 

PS. Przypomnialy mi sie stare czasy w gimnazjum :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mamy rade, napisze jej na kartce ze ja kochasz i daj jej na lekcji. Goraca noc po szkole zapewniona :E (jezeli wiesz o co mi chodzi)

W zimie? Daj spokój...No chyba, ze ma jakieś kaloryfery inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czego nie mam rozumieć :hmm: "Kochać" ??? O to chodzi ... Oświadczam wam ,że wiem co to znaczy :lol2:

 

Powiem Ci, że mam 16 lat i sam nie jestem w tych sprawach w ogóle doświadczony. Wiele razy mówiłem sobie, że zakochałem się w jakiejś dziewczynie, a za kilkadziesiąt dni okazywało się, że to tylko chwilowe. I tak też jest w Twoim przypadku - to mogę Ci akurat zagwarantować na 99.9% ;)

 

 

 

Jezusie ... Ludziska mówię wam ,że wiem na pewno ,że ją KOCHAM tylko jak to okazać np. Zrobić walentynkę powiedzieć prosto w oczy ...

Tydzień temu poprosiła mnie o odprowadzenie pod dom wiec tak zrobiłem ... Na zakończenie ni skąd ni zowąd pocałowała mnie w polik wiec myślę ,że ona też mnie kocha ale też nie wie jak to przekazać ...

 

Szukam rad a nie pouczania -Orzech- ...

 

No co Ty? :o To podejrzana sprawa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tak na serio, to nie mysl ze dziewczyna zacznie z toba chodzic jak jej powiesz, ze ja kochasz...

 

PS. Przypomnialy mi sie stare czasy w gimnazjum :E

 

 

A co ma zrobić chodzić za nim, pewnie, że rzuci się w jego objęcia i już zawsze będą razem, do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

1. mówi, że ją kochca

2. chodzą ze sobą, świntuszą itd.

3. zaręczyny.

4. ślub, wesele, dzieli i inne takie.

 

a to wszystko przed kolacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mnie w takim razie "kocha" jakies 20 lasek z klasy :lol2:

 

No tak.

 

Ale w 6 klasie podstawówki dziewczyna pocałuje chłopaka w policzek i już gość nie wie, co powiedzieć ;)

 

 

Hmmm, jeśli opcja podejścia i powiedzenia wprost tego co chcesz jej przekazać odpada to może spróbuj tego:

 

Znajdź ciche i spokojne pomieszczenie, rozbierz się do majtek, usiądź po turecku i zacznij intensywnie myśleć o czerwonej trawie na której siedzi wróbel. Po około 5 godzinach owa niewiasta dowie się że ją kochasz i wtedy będziecie już zawsze razem.

 

:hahaha:

 

Nie no, nie mogę :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie każdy, nie każdy.

ŚLiczne? PO jakimś czasie się przekonasz, że im śliczniejsze, tym bardziej puste w środku, ale czasem zdarzają się wyjątki. A wiek nie ma nic do rzeczy. Czasem jest dobrze równolatkom, a czasem wręcz przeciwnie. Kwestia charakteru.

 

Mówiąc o tym samym roku nie mam na myśli wieku, zmieniłem studia i jestem o rok starszy. Chodzi raczej właśnie o postawę po ewentualnym zakończeniu relacji. Chociaż jak usłyszałem od niej, o to jak widzą to inni :/ W dupie mam jak widzą to inni. Czy wiek nie ma nic do rzeczy? Nie wiem, zależy jaka jest różnica. Najgorsze jest to, że poza tym że śliczna to świetnie mi się z nią gada i spędza czas.

 

Ale tak na serio, to nie mysl ze dziewczyna zacznie z toba chodzic jak jej powiesz, ze ja kochasz...

 

PS. Przypomnialy mi sie stare czasy w gimnazjum :E

 

Ona też musi tego chcieć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc o tym samym roku nie mam na myśli wieku, zmieniłem studia i jestem o rok starszy. Chodzi raczej właśnie o postawę po ewentualnym zakończeniu relacji. Chociaż jak usłyszałem od niej, o to jak widzą to inni :/ W dupie mam jak widzą to inni. Czy wiek nie ma nic do rzeczy? Nie wiem, zależy jaka jest różnica. Najgorsze jest to, że poza tym że śliczna to świetnie mi się z nią gada i spędza czas.

Toś utopiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to mamy rade, napisze jej na kartce ze ja kochasz i daj jej na lekcji. Goraca noc po szkole zapewniona smilies/szczerbaty.gif (jezeli wiesz o co mi chodzi)

no ok ladnie pieknie ale co jak samolocik poleci za daleko i trafi do rąk najlepszego przyjaciela ?

on jest dopiero w 6 klasie :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toś utopiony :)

 

Nie pocieszyłaś mnie. Ale cóż, wypali się, nie wiem kiedy ale w końcu się wypali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobiłem przez ten czas liścik ( Bardzo ładniutki ). Wezmę kupie czerwoną kopertę ,zapakuje ,popsikam perfumkiem i na lekcji wrzucę jej do plecaka :banan::dajekwiatka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pocieszyłaś mnie. Ale cóż, wypali się, nie wiem kiedy ale w końcu się wypali.

Albo coś się zmieni. Zawsze może być tak albo inaczej :) Just believe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ok ladnie pieknie ale co jak samolocik poleci za daleko i trafi do rąk najlepszego przyjaciela ?

on jest dopiero w 6 klasie :[

 

No to będą się kochać inaczej :E Ale trzeba dobrze celować, żeby tego uniknąć :D

 

Dobra zrobiłem przez ten czas liścik ( Bardzo ładniutki ). Wezmę kupie czerwoną kopertę ,zapakuje ,popsikam perfumkiem i na lekcji wrzucę jej do plecaka :banan::dajekwiatka:

 

daj fotkę tego listu :)

 

Albo coś się zmieni. Zawsze może być tak albo inaczej :) Just believe.

 

 

Czas pokaże :) Ale tej spontaniczności już nic nie przywróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam tekst :

 

 

Myślami wciąż wracam do Ciebie , codziennie nie daje mi to spokoju, codziennie budzę się z tą samą myślą ... że Kocham Ciebie. To skomplikowane uczucie przyszło tak nagle, tak szybko, to uczucie targnęło moją duszą. Mówi się, że Miłość spada z nienacka, jak grom z jasnego Nieba, jednak dla mnie to było coś więcej, to Ty i tylko Ty , bo to Ty jesteś moją jedyną Miłością, tak bardzo Cię kocham. Nigdy nie zapomnę o Tobie, nie przestanę o Tobie myśleć, będę Cię Kochać mocno, aż zabraknie mi tchu.

I LOVE YOU !!! :banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra zrobiłem przez ten czas liścik ( Bardzo ładniutki ). Wezmę kupie czerwoną kopertę ,zapakuje ,popsikam perfumkiem i na lekcji wrzucę jej do plecaka :banan::dajekwiatka:

Świetny pomysł!

Ach dzieciństwo, i te utopijne wizje wspaniałej, głębokiej i odwzajemnionej miłości, aż do końca życia. Marzenie posiadania dzieci, ładnego domu, psa, dobrej pracy itd. Przejdzie Ci z czasem :P.

 

Dam tekst :

 

 

Myślami wciąż wracam do Ciebie , codziennie nie daje mi to spokoju, codziennie budzę się z tą samą myślą ... że Kocham Ciebie. To skomplikowane uczucie przyszło tak nagle, tak szybko, to uczucie targnęło moją duszą. Mówi się, że Miłość spada z nienacka, jak grom z jasnego Nieba, jednak dla mnie to było coś więcej, to Ty i tylko Ty , bo to Ty jesteś moją jedyną Miłością, tak bardzo Cię kocham. Nigdy nie zapomnę o Tobie, nie przestanę o Tobie myśleć, będę Cię Kochać mocno, aż zabraknie mi tchu.

I LOVE YOU !!! :banan:

Nie ma co, ja bym na to poleciał :). Szczególnie na tego banana po ajlawju :P. Zamiast I LOVE YOU!!! napisałbym KoFfUnIaM cIeM!!!!111oneone. Teraz taki zwrot jest bardziej modny, i wyraża więcej uczuć (jest bardziej emo). Poza tym to zdrobnienie słowa koffam spowoduje, że Twojej lubej zadrży serce :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam tekst :

 

 

Myślami wciąż wracam do Ciebie , codziennie nie daje mi to spokoju, codziennie budzę się z tą samą myślą ... że Kocham Ciebie. To skomplikowane uczucie przyszło tak nagle, tak szybko, to uczucie targnęło moją duszą. Mówi się, że Miłość spada z nienacka, jak grom z jasnego Nieba, jednak dla mnie to było coś więcej, to Ty i tylko Ty , bo to Ty jesteś moją jedyną Miłością, tak bardzo Cię kocham. Nigdy nie zapomnę o Tobie, nie przestanę o Tobie myśleć, będę Cię Kochać mocno, aż zabraknie mi tchu.

I LOVE YOU !!! :banan:

Patrz, nawet ja umarłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...