Skocz do zawartości
Żarówa

Centrum Chelsea FC

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kibicuje Chelsea? W tym roku pewnikiem podejmą walke o finał LM :Up_to_s: Liverpool, ManU - bójcie sie :E

 

Relacja LIVE z meczy: http://live.chelsealondyn.pl/

Edytowane przez Żarówa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

no nareszcie powstal temat o Chelsea :) Troche pozno ale lepiej pozniej niz wcale. Pewniakiem to sie juz nazywacie od 4 czy 5 lat jak wujek Romek was kupil i jak na razie bida :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku widać, że historia tego tematu sięgnie może 50 postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Chelsea? To forum schodzi na psy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Nie lubie was...bo zawołam bora!

A wołaj.

Co on nam zrobi? Regulaminu nie łamiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie was...bo zawołam bora!

 

Bez kitu, Śmietnik zaczyna się rozprzestrzeniać :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi proszę, drogi fanie CFC.

- Co Ci się najbardziej podoba w grze The Blues?

- Od kiedy im kibicujesz i co miało na to wpływ?

- Jak myślisz, dlaczego Zola podjął pracę w WHU?

- Jakie inne kluby angielskie Cię interesują? Którym gardzisz (:P), które szanujesz, czemu?

- Jakich piłkarzy CFC lubisz najbardziej? Za co? Kto jest Twoim zdaniem najsłabszym ogniwem i kogo byś wymienił na "lepszy odpowiednik" na danej pozycji? I na kogo jak już?

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi proszę, drogi fanie CFC.

- Co Ci się najbardziej podoba w grze The Blues?

- Od kiedy im kibicujesz i co miało na to wpływ?

- Jak myślisz, dlaczego Zola podjął pracę w WHU?

- Jakie inne kluby angielskie Cię interesują? Którym gardzisz (:P), które szanujesz, czemu?

- Jakich piłkarzy CFC lubisz najbardziej? Za co? Kto jest Twoim zdaniem najsłabszym ogniwem i kogo byś wymienił na "lepszy odpowiednik" na danej pozycji? I na kogo jak już?

 

Wikipedia i jedziemy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi proszę, drogi fanie CFC.

- Co Ci się najbardziej podoba w grze The Blues?

- Od kiedy im kibicujesz i co miało na to wpływ?

- Jak myślisz, dlaczego Zola podjął pracę w WHU?

- Jakie inne kluby angielskie Cię interesują? Którym gardzisz (:P), które szanujesz, czemu?

- Jakich piłkarzy CFC lubisz najbardziej? Za co? Kto jest Twoim zdaniem najsłabszym ogniwem i kogo byś wymienił na "lepszy odpowiednik" na danej pozycji? I na kogo jak już?

 

Pozdro :)

 

1. Podoba mi się to, że jest nieprzewidywalna :E

2. Kibicuję im od paru lat, wpłyty były różne (nie, żadnego "bo kolega", "bo som fajni")

3. Nie wiem ;) Nie lubie pytań "jak myślisz", bo są bez sensu :E Może chciał o sobie przypomnieć, może ktoś sobie o nim przypomniał, a może mu dali dobrą kase... nie wiem :E

4. Żadnym klubem nie gardzę.

5. Lamparta bo lubie dzikie koty bo mi teściową zjadły. A tak serio - Lubię Anelkę, bo chłopak jest ciekawy :E Ładnie sie popisał na meczu z Sunderlandem (to sie odmienia? :E). Ogólnie dobrze gra i czuję się przepytywany :E A nie wymieniłbym nikogo - niech chłopaki sie zżyją i zgrają z sobą. Bo gra zespołowa jest kluczem, a nie ałri na pszodzie i daway...

 

Wikipedia i jedziemy :E

 

Pozostawie to bez komentarza. Przecież na wikipedii nic nie ma! :E

Edytowane przez Zarowaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi proszę, drogi fanie CFC.

- Co Ci się najbardziej podoba w grze The Blues?

- Od kiedy im kibicujesz i co miało na to wpływ?

- Jak myślisz, dlaczego Zola podjął pracę w WHU?

- Jakie inne kluby angielskie Cię interesują? Którym gardzisz (:P), które szanujesz, czemu?

- Jakich piłkarzy CFC lubisz najbardziej? Za co? Kto jest Twoim zdaniem najsłabszym ogniwem i kogo byś wymienił na "lepszy odpowiednik" na danej pozycji? I na kogo jak już?

 

Pozdro :)

 

1. Styl gry , duża wymienność podań

2.Ja od 2002, co wyżej wymieniłem spodobał mi się ich styl gry, Chelsea nie ma miejsca na popisy indiwidualne, to przedewszystkim drużyna, nie ma jakiś gwizdeczek typu CR7, od którcyh zależą losu meczu, na zwycięstwo zawsze pracuje cały zespół, widać to szczeóglnie teraz, bez teoretycznie 3 najlepszych zawodników (Drogba,Essien, J.Cole), potrafią wygrywać 5:0, mają świetnie się rozumieją na boisku , rzadko kiedy są sprzeczki

3. Nie mam pojęcia :Up_to_s:

4.Większość angielskich klubów mnie interesuje, szanuje wysztkie, a nie lubie:

Liverpool`u (za gole które zawsze strzela w końcówkach :mad: )

a te które lubie w szczególności;

Newcastle

Portsmouth

Tottenham

5. Najbardziej lubię Drogbę(za waleczność i wysiłek jaki wkłada w grę,nieprzeciętne umiejętności) Lamparda (uniwersalny człowiek :cool: )John Terry (jeden z najlepszych obrońców, świetny kapitan)J.Belletti (za jego kapitalne strzały z dystansu)

 

aha i chciałem coś sprostować, wielu uważa że od czasów Abramowicza uwża że Chelsea odrazu zaczeła kupować wielkie gwizdy, gdy do The Blues przyszedł Drogba, Joe Cole to nie były wielkie gwiazdy, tylko zawdonicy dobrze prosperujący na przyszłość, dopiero w Chelsea stali gwiazdami, to nie przez pieniądzie Abramowicza Chelsea jest teraz wielkim klubem, to dzięki pracy Jose Mourinho piłkarze stworzyli tak świetny zespół, myślicie że Drogba czy Joe Cole czy inne "Gwiazdy" od razu tak pięknie grali ?? Nic bradziej mylnego, wszystko zasługa sztabu szkoleniowego i trenera, czyli nic co jest mocno związane z pieniędzmi, Chelsea nie wydaje o wiele więcej na transfery niż inne kluby

Edytowane przez V.D.K™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Kibicuję im od paru lat, wpłyty były różne (nie, żadnego "bo kolega", "bo som fajni")

Bo Abram?

 

aha i chciałem coś sprostować, wielu uważa że od czasów Abramowicza uwża że Chelsea odrazu zaczeła kupować wielkie gwizdy, gdy do The Blues przyszedł Drogba, Joe Cole to nie były wielkie gwiazdy, tylko zawdonicy dobrze prosperujący na przyszłość, dopiero w Chelsea stali gwiazdami, to nie przez pieniądzie Abramowicza Chelsea jest teraz wielkim klubem, to dzięki pracy Jose Mourinho piłkarze stworzyli tak świetny zespół, myślicie że Drogba czy Joe Cole czy inne "Gwiazdy" od razu tak pięknie grali ?? Nic bradziej mylnego, wszystko zasługa sztabu szkoleniowego i trenera, czyli nic co jest mocno związane z pieniędzmi, Chelsea nie wydaje o wiele więcej na transfery niż inne kluby

No pewnie. Czekali 50 ponad lat na mistrza i wyczekali Abramovica. Zbieg okoliczności? I tak nie przekonasz nikogo że Chelsea to klub z tradycjami, historią. Chyba że jest ktoś taki :> ? To pieniądze... Teraz nam robi się druga Chelsea --> MC

Edytowane przez AbdulZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo Abram?

 

 

No pewnie. Czekali 50 ponad lat na mistrza i wyczekali Abramovica. Zbieg okoliczności? I tak nie przekonasz nikogo że Chelsea to klub z tradycjami, historią. To pieniądze...

Pieniądze Ambramowicza to 10 % skucesu Chelsea :Up_to_s: wiem że nikogo nie przekonam, bo większość ludzi na tym foum trudno do czegoś przekonać , nawet gdy mówi się prawdę , jak w tym przypadku :)

 

EDIT:

 

To pieniądze... Teraz nam robi się druga Chelsea --> MC

 

w tym przypadku jest inaczej,MC kupuje odrazu największe gwiazdy (Robinho,propozycja dal Buffona :lol2: , CR7), a nie jak w przypadku Chelsea, piłkarzy ambitnych i z przyszłością, to zasadnicza różnica :cool:

Edytowane przez V.D.K™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze Ambramowicza to 10 % skucesu Chelsea :Up_to_s: wiem że nikogo nie przekonam, bo większość ludzi na tym foum trudno do czegoś przekonać , nawet gdy mówi się prawdę , jak w tym przypadku :)

Ja uważam że 90% to Abramovic, a te 10% to wkład pracy trenerskiej Mourinho i sztabu oraz zbieranie doświadczenia czego efektem był wasz pierwszy w historii finał LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie są pieniądze to jest gra.

 

A Barcelona, Real czy Liverpool to niby nie kupują , nie wydają milionów euro na zawodników ?

Wychowankami grają i tak zapisali się w historii ? No proszę Was ...

 

Teraz niemal każdy klub ma bogatego właściciela, a i ten cały Abram przy Arabach może skulić ogon co najwyżej.

Daleko nie trzeba szukać - Man City.

 

Moim zdaniem będzie lepiej jak powstaną centra konkretnych lig, niż pojedynczych klubów. Sam mam klub, za który trzymam kciuki ale nie będę zakładał tematu bo zapewne połowa pierwszy raz usłyszy nazwę i ogólnie mija to się z celem, a mimo wszystko klub zasłużony. Chodzi o Nottingham Forest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestancie są pieniądze to jest gra.

 

A Barcelona, Real czy Liverpool to niby nie kupują , nie wydają milionów euro na zawodników ?

Ale Barca, Real, Liv to historia nie powstała przez szmal. W Chelsea historia zaczęła się od 2005r.

Edytowane przez AbdulZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że 90% to Abramovic, a te 10% to wkład pracy trenerskiej Mourinho i sztabu oraz zbieranie doświadczenia czego efektem był wasz pierwszy w historii finał LM.

 

z tego by wynikało że gdy Smolarek dostawał 150 tys funtów tygodniowo, jego poziom odrazu wzrośnie na poziom CR7 :lol2:sorry nawet lepszy będzie

Edytowane przez V.D.K™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze Ambramowicza to 10 % skucesu Chelsea :Up_to_s: wiem że nikogo nie przekonam, bo większość ludzi na tym foum trudno do czegoś przekonać , nawet gdy mówi się prawdę , jak w tym przypadku :)

Stary. 10%? Nie.

Mourinho - 50% sukcesu. A co do przyjścia Drogby i Joe Cole'a, to chyba nie do końca:

Petr Čech - 2004 (był już gwiazdą)

Ricardo Carvalho - 2004 (był już gwiazdą)

Ashley Cole Ashley - 2006 (był już gwiazdą)

Paulo Ferreira - 2004 (był już gwiazdą)

Didier Drogba - 2004 (był wielkim talentem o który biły się kluby)

Joe Cole - 2003 (no tu akurat właściwie wychowanek. Też z WHU jak Lampard ale niebiesko-sercowy)

Wayne Bridge - 2003 (był już gwiazdą - przynajmniej wszyscy się nim podniecali, potem ucichło)

 

EDIT: SQU - jestem ciekaw jak śledzisz ich mecze? A widocznie nie obrażając musisz być jakimś starszym kibicem, bo oni swoje lata świetności mają 3 dekady w plecy :D

Edytowane przez Dethar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego by wynikało że gdy Smolarek dostawał 150 tys funtów tygodniowo, jego poziom odrazu wzrośnie na poziom CR7 :lol2:sorry nawet lepszy będzie

Może przesadziłem ale wiekszośc należy do Abramovica, jakies 60%-65%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary. 10%? Nie.

Mourinho - 50% sukcesu. A co do przyjścia Drogby i Joe Cole'a, to chyba nie do końca:

Petr Čech - 2004 (był już gwiazdą)

Ricardo Carvalho - 2004 (był już gwiazdą)

Ashley Cole Ashley - 2006 (był już gwiazdą)

Paulo Ferreira - 2004 (był już gwiazdą)

Didier Drogba - 2004 (był wielkim talentem o który biły się kluby)

Joe Cole - 2003 (no tu akurat właściwie wychowanek. Też z WHU jak Lampard ale niebiesko-sercowy)

Wayne Bridge - 2003 (był już gwiazdą - przynajmniej wszyscy się nim podniecali, potem ucichło)

 

EDIT: SQU - jestem ciekaw jak śledzisz ich mecze? A widocznie nie obrażając musisz być jakimś starszym kibicem, bo oni swoje lata świetności mają 3 dekady w plecy :D

z tego co podałeś tylko Ashley Cole był gwiazdą, reszta to poprostu bardzo dobzi piłkarze, ale nie określiłbym ich przed przejściem do Chelsea gwiazdami... no może jeszcze ewentualnie Carvalho

 

Może przesadziłem ale wiekszośc należy do Abramovica, jakies 60%-65%

max 20%, ale jak już mówiłem niektórych ludzi nie da się przekonać, masz swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może przesadziłem ale wiekszośc należy do Abramovica, jakies 60%-65%

 

Mi się wydaje, że jednak ze 68% - 70%.

 

A tak w ogóle, to śmieszni się zaczynacie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi proszę, drogi fanie CFC.

- Co Ci się najbardziej podoba w grze The Blues?

- Od kiedy im kibicujesz i co miało na to wpływ?

- Jak myślisz, dlaczego Zola podjął pracę w WHU?

- Jakie inne kluby angielskie Cię interesują? Którym gardzisz (:P), które szanujesz, czemu?

- Jakich piłkarzy CFC lubisz najbardziej? Za co? Kto jest Twoim zdaniem najsłabszym ogniwem i kogo byś wymienił na "lepszy odpowiednik" na danej pozycji? I na kogo jak już?

 

Pozdro :)

 

No to i ja się dopiszę, może pokażemy że trochę nas jest.

 

1. Konsekwencja, zespołowość, realizacja taktyki.

2. Od 1995 - przyjście Gullita z Sampdorii.

3. Bo na niebieskich ma jeszcze zbyt małe doświadczenie, Zola przyjdzie w momencie ustąpienia Big Phila - wspomnicie moje słowa.

4. Nikim nie gardzę, nie lubię MU (aczkolwiek szanuję za osiągnięcia).

5. John Terry - za całokształt twórczości, Drogba - za jego czołgowatość, najsłabszym ogniwem przez długi czas był Winston Bogarde - na szczęście już chyba dał sobie spokój z graniem, obecnie nie widzę słabych ogniw. Może tylko dziwi mnie fakt że mają 3 takich samych zawodników na kluczową pozycję w drużynie (Lampard, Ballack, Deco).

 

Mocno wierzę że w tym sezonie Terry nie przestrzeli kluczowego strzału :)

 

 

Od samego początku widać, że historia tego tematu sięgnie może 50 postów.

 

 

No, też prawda :cool:

 

 

Bez kitu, Śmietnik zaczyna się rozprzestrzeniać :hahaha:

 

 

Wikipedia i jedziemy :E

 

 

Mi się wydaje, że jednak ze 68% - 70%.

 

A tak w ogóle, to śmieszni się zaczynacie robić.

 

Wiele wnosisz do tematu ;) Jeśli nie lubisz Chelsea to nie wchodź tutaj i nie marudź.

 

editowałem że MU szanuję

Edytowane przez macie80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...