Skocz do zawartości
Żarówa

Centrum Chelsea FC

Rekomendowane odpowiedzi

1. Konsekwencja, zespołowość, realizacja taktyki.

2. Od 1995 - przyjście Gullita z Sampdorii.

3. Bo na niebieskich ma jeszcze zbyt małe doświadczenie, Zola przyjdzie w momencie ustąpienia Big Phila - wspomnicie moje słowa.

4. Nikim nie gardzę, nie lubię MU.

5. John Terry - za całokształt twórczości, Drogba - za jego czołgowatość, najsłabszym ogniwem przez długi czas był Winston Bogarde - na szczęście już chyba dał sobie spokój z graniem, obecnie nie widzę słabych ogniw. Może tylko dziwi mnie fakt że mają 3 takich samych zawodników na kluczową pozycję w drużynie (Lampard, Ballack, Deco).

 

Mocno wierzę że w tym sezonie Terry nie przestrzeli kluczowego strzału :)

Oh oh, moja ankieta jaka popularna :) Dziękuję za takiego kibica. :thumbup:

Wiele wnosisz do tematu ;) Jeśli nie lubisz Chelsea to nie wchodź tutaj i nie marudź.

No pięknie powiedziane. Mr. ProszęNieŚmiecićChoćSamNieWnoszęNicDoTematuITakNabiłem7kPostów Cormac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary. 10%? Nie.

Mourinho - 50% sukcesu. A co do przyjścia Drogby i Joe Cole'a, to chyba nie do końca:

Petr Čech - 2004 (był już gwiazdą)

Ricardo Carvalho - 2004 (był już gwiazdą)

Ashley Cole Ashley - 2006 (był już gwiazdą)

Paulo Ferreira - 2004 (był już gwiazdą)

Didier Drogba - 2004 (był wielkim talentem o który biły się kluby)

Joe Cole - 2003 (no tu akurat właściwie wychowanek. Też z WHU jak Lampard ale niebiesko-sercowy)

Wayne Bridge - 2003 (był już gwiazdą - przynajmniej wszyscy się nim podniecali, potem ucichło)

 

EDIT: SQU - jestem ciekaw jak śledzisz ich mecze? A widocznie nie obrażając musisz być jakimś starszym kibicem, bo oni swoje lata świetności mają 3 dekady w plecy :D

 

A widzisz, zacząłem się ekipą Nott's interesować jak byli w 2 lidze potem spadali, awansowali i tak do dziś średnio im idzie. A wszystko zaczęło się w podstawówce przeglądając niezapomniane źródło informacji jakim była telegazeta spodobała mi się nazwa klubu :) Może dlatego że byłem pod wpływem serialu Robin Hood ;-) (Choć trzeba dodać bo może nie każdy wie, ale nazwa nie pochodzi od słynnego lasku tymniemniej podobieństwo w nazewnictwie jest ;-) ). Daleko mi do starszego kibica :-). A i zasadnicza kwestia. Moje interesowanie się klubem z poza kraju ogranicza się do śledzenia wyników, transferów ogólnie co w klubie słychać. Fajnie też raz na jakiś czas poprowadzić ekipę z Nottingham do Mistrzostwa w Footbal Manager :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiele wnosisz do tematu ;) Jeśli nie lubisz Chelsea to nie wchodź tutaj i nie marudź.

 

Jak coś Ci się nie podoba, to wyślij na mnie raport. Myślę, że jakoś sobie z tym poradzę ;)

 

 

No pięknie powiedziane. Mr. ProszęNieŚmiecićChoćSamNieWnoszęNicDoTematuITakNabiłem7kPostów Cormac ;)

 

Cóż, mój staż na tym forum jest trochę większy od Twojego, więc myślę, że nie Tobie oceniać, jak napiałem 7 tysięcy postów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż, mój staż na tym forum jest trochę większy od Twojego, więc myślę, że nie Tobie oceniać, jak napiałem 7 tysięcy postów ;)

Twój starz na forum ma się nijak do jakości Twoich postów i ich sensowi w danym temacie. Głównie trollowanie i opisywanie jak to głupio się kłócimy albo ten i tamten nie ma racji. Rzadko kiedy coś sensownego w danym temacie od siebie. Takie fakty ;)

 

Jutro mecz z AS Roma. Będzie ciekawie

Wiesz, moim zdaniem nie będzie nic ciekawego w meczu z zespołem kompletnie bez formy. Dostali u siebie z Cluj, przegrali dość zdecydowanie z Juve. Są w dołku, a CFC ciska na lewo i prawo po 5:0. Wynik może być tylko jeden, niestety :P

 

Ale 7:1 nie powtórzycie! Ha! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twój starz na forum ma się nijak do jakości Twoich postów i ich sensowi w danym temacie. Głównie trollowanie i opisywanie jak to głupio się kłócimy albo ten i tamten nie ma racji. Rzadko kiedy coś sensownego w danym temacie od siebie. Takie fakty ;)

 

Powtarzam raz jeszcze: nie Tobie to oceniać.

 

A mówiąc, że ja trolluję w tematach kompletnie się kompromitujesz przed wieloma starszymi stażem użytkownikami, którzy się ze mną z pewnością zgodzą.

 

A jak chcesz dalej ciągnąć, to zapraszam na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, moim zdaniem nie będzie nic ciekawego w meczu z zespołem kompletnie bez formy. Dostali u siebie z Cluj, przegrali dość zdecydowanie z Juve. Są w dołku, a CFC ciska na lewo i prawo po 5:0. Wynik może być tylko jeden, niestety :P

 

Ale 7:1 nie powtórzycie! Ha! :D

 

Dlatego pisze, że będzie ciekawie ;)

Wie ktoś gdzie mozna znaleźć mecz na żywo tak jak w telewizji (streaming), prócz SopCasta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

na justin.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea wygra 1:0. Badz bedzie remis. To moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam że wrzucą im co najmniej trójkę.

tak samo obstawiam :Up_to_s:

Edytowane przez V.D.K™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3:1 dla Chelsea ;)

 

3:1 albo 2:1 albo 2:0...

Za 10 minut się zaczyna, chipsy w dłoń i do telewizorów marsz! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

Roma wygrywa 1 : 0 :thumbup: :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

no do wyniku Man United jeszcze tylko 7 bramek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

nic sie nie stalo , Chelesa nic sie nie stalo :P Vucinic!!! :)

 

Anorthosis 3-2 Inter Milan :o dajesz Sosin dajesz ^^

Edytowane przez wislak23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

3:0 eeee tam nadrobia co nie Zarowaaa ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:0 no proszę jak ironia, Roma nie gra lepiej niż Basel z Barcą a wygrywa 3:0 :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wislak23

Terry na 3:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roma 3 - 1 Chelsea

34' Panucci 1:0

48' Vucinic 2:0

58' Vucinic 3:0

75' Terry 3:1

 

Roma pokazała wielką klasę. Piekielnie trudną rzeczą jest podniesienie się po tak słabym okresie. I to w jakim meczu? Tak potrafią tylko najlepsze drużyny i myślę, że Roma się do nich zalicza. Wspaniały sukces Włochów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scolari musi poprawic gre ze znacznie lepszymi zespolami... Narazie radzi sobie swietnie ze slabymi. Brawo ROMA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...