Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bassfreak

ulubiona pizza

Rekomendowane odpowiedzi

-oscypek

 

Fakt pyszny jest zapiekany ale jako dodatku do pizzy jeszcze nie spotkałem ... Za to pizza z frytkami owszem, widziałem....jednak bałem się :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Carbonara z Tino. Boczek, cebula, pieczarki, ser i to wszystko "pływające" w sosie beszamelowym... Mmm :)

O tak :thumbup: ewentualnie pizza serowa na śmietanie + salami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było wcześniej czasem takiego tematu? :E Ja chyba najbardziej lubię zwykła margaritę, przyzwyczajenie z Włoch. Ale nie pogardzę boczkiem, szynką, kurczakiem, cebulą, oliwkami. Mmm głodny się zrobiłem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą pizzę można zjeść w Kętrzynie - w Coise Cafe :]

 

moja ulubiona:

 

- ser, ser

- sos czosnkowy

 

:P

Sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać, poza tym to dział kulinaria, więc co tam. Z Kętrzynem najbardziej mi się kojarzy majonez - kiedyś jak wracałem ze szkoły wpakowałem się do autobusu PKS Kętrzyn i kierowca włączył piosenkę o Majonezie Kętrzyńskim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą pizzę można zjeść w Kętrzynie - w Coise Cafe :]

Muszę powiedzieć, że ostatnio parę razy się zawiodłem... ale, jak wiadomo, kiedyś było lepiej :E Chociaż, w Gdańsku równie dobrą jadłem tylko w Parmie na Brzeźnie.

 

Ale zapiekanki nadal przepyszne! :glodny:

Sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać, poza tym to dział kulinaria, więc co tam. Z Kętrzynem najbardziej mi się kojarzy majonez - kiedyś jak wracałem ze szkoły wpakowałem się do autobusu PKS Kętrzyn i kierowca włączył piosenkę o Majonezie Kętrzyńskim :P

Jak zabraknie mi Majonezu Kętrzyńskiego, to czarna rozpacz :cry: Winiary, Hellmann'sy i inne wynalazki nawet startu nie mają.

 

A pizzę preferuję z klasycznymi dodatkami, czyli szynka/salami, pieczarki, kukurydza, czosnek i konkretniejsza garść ziół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać, poza tym to dział kulinaria, więc co tam. Z Kętrzynem najbardziej mi się kojarzy majonez - kiedyś jak wracałem ze szkoły wpakowałem się do autobusu PKS Kętrzyn i kierowca włączył piosenkę o Majonezie Kętrzyńskim :P

 

Nie ma lepszego w całej Polsce :glodny:

 

 

Muszę powiedzieć, że ostatnio parę razy się zawiodłem... ale, jak wiadomo, kiedyś było lepiej :E Chociaż, w Gdańsku równie dobrą jadłem tylko w Parmie na Brzeźnie.

 

Ale zapiekanki nadal przepyszne! :glodny:

 

Jak zabraknie mi Majonezu Kętrzyńskiego, to czarna rozpacz :cry: Winiary, Hellmann'sy i inne wynalazki nawet startu nie mają.

 

A pizzę preferuję z klasycznymi dodatkami, czyli szynka/salami, pieczarki, kukurydza, czosnek i konkretniejsza garść ziół.

 

Z Kętrzyna jestes? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma lepszego w całej Polsce :glodny:

 

Z Kętrzyna jestes? :>

Ano jestem ;) I jak widać też jestem uzależniony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jakaś ostra :P

W zasadzie, to zjem pizzę z różnymi konfiguracjami dodatków. Czego w pizzy nie lubię, to nadmiaru cebuli (troszkę może być, ale bez przesady).

 

BTW. Ostatnio zdarzyło mi się parokrotnie zjeść we włoskiej restauracji tzw. pizzę białą z warzywami. Tzn. pizza bez sosu pomidorowego, z mozarellą, rucolą, świeżymi pomidorami i kilkoma innymi warzywami, posypana parmezanem. Niebo w gębie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ser, sos, oregano, salami, pieczarki, kukurydza. + Coca lub Nestea :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Czego w pizzy nie lubię, to nadmiaru cebuli (troszkę może być, ale bez przesady).

Z cebulą jest tak, że w niektórych przepisach wpasowuje się idealnie, ale jak jej będzie za dużo to wprowadza znurzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boczek+cebula=pyszna pizza.Lub pizza z salami to moje 2 ulubione warianty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano jestem ;) I jak widać też jestem uzależniony :D

Powiedzcie co to za pizzeria? Bo może się niedługo do Kętrzyna wybiorę, bo daleko nie mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dobrą pizze musze jechać "aż" 15 km,

bo u mnie na miejscu to albo ciasto przypalone, albo za słone, o dodatkach nie wspomnę.

A ulubiona, to musi być ser (:E), jakieś grzybki halucynki, jakieś mięcho, trochę cebulki i sosik.

za to nie trawię za ananasa, oliwki i (frutti di mare)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybredny kolego od majonezów,kielecki jest dobry :P a te winiary i helmansy to nie jes majonez tylko jakaś maziaja ozdobna :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
wybredny kolego od majonezów,kielecki jest dobry :P a te winiary i helmansy to nie jes majonez tylko jakaś maziaja ozdobna :]

Najlepszy i tak jest fruktus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capriciosa z dagrasso z sosem czosnkowym - tania, duża i dobra ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie co to za pizzeria? Bo może się niedługo do Kętrzyna wybiorę, bo daleko nie mam :P

Pizza, piwo, fajny klimacik, szybka i miła obsługa, bilard, dobrzy znajomi i można siedzieć do rana (tzn. dopóki nie zamkną :P) Kiedyś było mało miejsca, ale teraz są trzy kondygnacje + ogródek więc każdy znajdzie sobie miejsce.

 

A jak trafić? Wsiadasz do tramwaju... :E

wybredny kolego od majonezów,kielecki jest dobry :P a te winiary i helmansy to nie jes majonez tylko jakaś maziaja ozdobna :]

Może spróbuję. Na razie mam zapas najulubieńszego :D

Najlepszy i tak jest fruktus.

Wątpię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Wątpię :P

A ja nie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest pizza Mafioso z Da Grasso.

 

Za ich stroną: ser, salami, czosnek, papryczka jalapeno, sos Louisiana tabasco.

Tak pali, że na samą myśl o niej łzy mi stają w oczach jak przy jedzeniu czegoś wyjątkowo ostrego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie każda - byle włoska. Znaczy się bez żadnych składników typu ananans i innych udziwnień. I do tego jakieś wino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...