Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rizz'e

Recenzja Sennheiser HD 201

Rekomendowane odpowiedzi

Gość r2d3

Jeżeli Tobie odpowiada to coż mogę więcej dodać. Wiedz, że masz także mniejszy zakres niskich częstotliwości, przez co nie odsłuchasz niektórych kawałków tak dobrze.

 

Jednak zdania nie zmienię, że Fatality są lepsze.

Zrozum, że co z tego, że jest bas, jak zalewa on wszystkie inne dźwięki. Takie słuchawki to do csa, nic więcej.

Mam hd 201 i grają bardzo dokładnie, nie lubię kiedy jest dużo basu.

I nie osłabiaj mnie z tekstami, że na senkach nie odsłucham piosenek dokładnie. Rzuć jakimś linkiem ,gdzie fatalitki są polecane jako słuchawki do muzy...

Fatalitki= dobre w csie

Sennheiser= nie są w niczym wybitne, ale w sam raz do wszystkiego.

 

Jeśli ktoś lubi łupanie, słucha "łupającej" muzy to ok, fatalitki mogą się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że co z tego, że jest bas, jak zalewa on wszystkie inne dźwięki. Takie słuchawki to do csa, nic więcej.

Mam hd 201 i grają bardzo dokładnie, nie lubię kiedy jest dużo basu.

I nie osłabiaj mnie z tekstami, że na senkach nie odsłucham piosenek dokładnie. Rzuć jakimś linkiem ,gdzie fatalitki są polecane jako słuchawki do muzy...

Fatalitki= dobre w csie

Sennheiser= nie są w niczym wybitne, ale w sam raz do wszystkiego.

 

Jeśli ktoś lubi łupanie, słucha "łupającej" muzy to ok, fatalitki mogą się podobać.

Nic dodać , nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, że co z tego, że jest bas, jak zalewa on wszystkie inne dźwięki. Takie słuchawki to do csa, nic więcej.

Mam hd 201 i grają bardzo dokładnie, nie lubię kiedy jest dużo basu.

I nie osłabiaj mnie z tekstami, że na senkach nie odsłucham piosenek dokładnie. Rzuć jakimś linkiem ,gdzie fatalitki są polecane jako słuchawki do muzy...

Fatalitki= dobre w csie

Sennheiser= nie są w niczym wybitne, ale w sam raz do wszystkiego.

 

Jeśli ktoś lubi łupanie, słucha "łupającej" muzy to ok, fatalitki mogą się podobać.

 

Co Wy macie z tym bassem? Jego wcale nie jest tam dużo!! Jeżeli tam jest sporo bassu to co dopiero w Sony MDR-XB700??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi ostre łupanie to życzę jemu uszom powodzenia.

Tak się składa ,że miałem te i te słuchawki przez tydzień.Pomijając tandetne wykonanie (to co skoro mają znaczek FATAL1Ty)to jakość dźwięku jest co najwyżej średnia.

Jedyne co tam jest to wszędobylski bas.

Ja muzyki elektronicznej nie wyobrażam sobie bez bassu.

 

 

dla mnie te hd201 rownież są tandetne. I fatal1ty grają lepiej ! tam chociaż się da wyregulować bass zeby nie "dudnił" a w tych nic się z tym bassem nie da zrobić. Produkt przereklamowany i tyle, a swojego zdania nie zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HP195 - uzywam po dzis dzien, w kat. cenowej ponizej 50zl jest miażdzone wszystko, doszlo do tego ze kiedys kupilem sobie nowe chcac zamienic uszkodzone HP195 - kupilem HP1900 i to byly 3 kroki wstecz.

 

Na te HD201 jest promocja - 70zl - jako tako sie oplaca ale HP195 byly w cenie 30zl i to 10 lat temu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Mam właśnie Sennheiser HD 201. Pytanie do administratora. Czy masz kartę zintegrowaną czy osobno musiałeś kupic ? Bo na integrze to ja słabo słysze kroki nadchodzące w CSie. A u cb jak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za recenzję,bo pomogla mi w doborze sluchawek.Obecnie posiadam juz Sennheisery HD 201 i jestem w pelni zadowolony.Swietnie grają,za te pieniadze naprawde się opłaca.

 

@Szajbson

Ja uzywam tych sluchawek tez do gry w counter-strike 1.6,mam do tego karte dzwiekowa Creative Sound Blaster Live i dobrze slysze kroki przeciwników.Ewentualnie mozesz napisac do mnie na PW to Ci dam moj nick steam to tam pogadamy i Ci co nie co powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy do Ipoda Touch też się będą nadawały??? czy są raczej tylko przeznaczone do gier ? i ogólnie pc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do muzyku jak najbardziej, w tym do Ipoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze do jakiej muzyki, przy cięższych brzmieniach lub wymagających dużo basu te senki się niestety nie sprawdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno i to samo.

 

Swoją drogą w cenie HD201 można kupić kilka modeli słuchawek które są od Sennków lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przez długi czas w cenie do 100 zł tylko Sennki były dobrym wyborem - wyrobili sobie przez ten czas dobrą opinię.

 

A kupowanie HD201 to muzyki z mocnym basem to... może nie dokończę, bo raport poleci :E Te słuchawki są tak długo na rynku, że nawet ja kupując je 3 lata temu doskonale wiedziałem, że się do takiej muzyki nie nadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgadzam. Dla mnie bas w tych słuchawkach jest świetny. Nie przytłaczający ale mięsisty. Katowałem je przy muzyce metalowej, rockowej, elektronice (wszelkiej maści, od trance po dubstep), jazz, reggae. Dźwięk jest wyrazisty i naturalny. Bas nie nakłada się na siebie. I nie dudni przede wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgadzam. Dla mnie bas w tych słuchawkach jest świetny. Nie przytłaczający ale mięsisty. Katowałem je przy muzyce metalowej, rockowej, elektronice (wszelkiej maści, od trance po dubstep), jazz, reggae. Dźwięk jest wyrazisty i naturalny. Bas nie nakłada się na siebie. I nie dudni przede wszystkim.

Ja po roku używania ich (głównie mocniejszy rock, i dubstep) powiem że te słuchawki są idealne do takich klimatów jak rock i podobne. Bass się wyrobił bo dopiero od jakiegoś miesiąca lub dwóch czuję takie mocniejsze walnięcie niż zawsze ale szału nie ma. Mi nie zależy, ktoś szuka bassu niech wybierze HD202

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYKOP !

Nie wiem czy ktos z Was tego próbował, ja osobiście tak (tyle, że zalepiałem taśmą izolacyjną) i jest zdecydowanie lepiej. Są głośniejsze, wreszcie słychać fajny basik (w electro jego brak mi przeszkadzał). Polecam spróbować: http://www.head-fi.org/t/579623/sennheiser-hd201-bluetack-mod-to-made-headphones-louder-and-better

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bry kupiłem dzisiaj to ustrojstwo, wahałem się między SL HD681 jeszcze ale przegrały, bo są półotwarte.

 

Pytanie - warto szukać jakieś taniej karty do HD201, czy nic więcej niż integra nie jest potrzebna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry kupiłem dzisiaj to ustrojstwo, wahałem się między SL HD681 jeszcze ale przegrały, bo są półotwarte.

 

Pytanie - warto szukać jakieś taniej karty do HD201, czy nic więcej niż integra nie jest potrzebna?

Jak masz na zbyciu 5 dyszek to możesz kupić sound blastera. Nie zmarnują się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

OK, no to się zaopatrzę, tylko najpierw się osłucham z integry, żebym poczuł ewentualną różnicę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddam swoje na recabling więc nawet na integrze różnica będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Heh,to jak oddasz i przyjdą to daj znać, jak się sprawują po recablingu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na początku grudnia. Słuchawki i tak fajnie grają więc po recablingu powinno byc lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I co, oddałeś do recablingu słuchawki ;)?

 

Moje ucho nie jest jakoś tam specjalnie wybredne ale jedyne co to mi się rzuca to pierdzący bass i mogło by go być jak dla mnie minimalnie więcej (dosłownie trochę)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te HD201 są słabe. Zawiodłem się na nich. Puste, anemiczne granie bez werwy. Słaboooo, a na dodatek ciche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham na nich właściwie wszystkiego na telefonie z dogranym beats audio. Słychać tą różnicę i ten bas, który dają beatsy, ale ogólne wrażenie jest średnie. Wcześniej miałem mniejsze Philipsy SHH9500, które za swoją cenę ok 30 zł grają świetnie, ale po Sennheiserach spodziewłem się sporego przeskoku. Takiego nie doświadczyłem. Powiem tak: w cenie ok 80 zł (za tyle można je teraz kupić) to bardzo dobry wybór, ale ogólnie rzecz biorąc cudów nie ma. Nisko schodzące gitary w nu-metalu nie dudnią, ale czasami można usłyszeć pewne harczenie. Bardziej natomiast podoba mi się np. trance, gdzię i wokal i muzyka są dość dynamiczne i da się odczuć bas, który z drugiej strony nie przytłacza wyższych pasm (a z takimi opiniami też się spotkałem). Nawet pomimo beatsów podbijających basy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...