Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rizz'e

Recenzja Sennheiser HD 201

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli można, to odkopię temat, bo (przypadkiem) stałem się posiadaczem omawianych tutaj słuchawek.

Na gwazdkę dostałem od brata jakieś podróżne thomsony obite jeansem. Spodziewałem się tragedii - zdziwiłem się. Słuchawki za jakieś 60 zł grały świetnie. Niestety przestał łączyć kabel - jako że były na gwarancji - brat oddał je do sklepu. Sęk w tym, że nie mieli już ich na stanie i wymienili je na te Sennheisery. Słuchawki nieco droższe, low-endowy model, lecz ponoć dobrej firmy. I co? W porównaniu do tych tanich Thomsonów - dziadowski plastik, basów nie ma w ogóle, a uszy usmażone. I te nadruki, które po prostu muszą się zetrzeć po paru miesiącach. Nie polecam :)

EDIT: Żeby było jasne - tragedii nie ma, ale są producenci, którzy nie wymagają 800 zł za słuchawki, których "da radę" posłuchać.

EDIT2: Dobra, przywykłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te HD201 są słabe. Zawiodłem się na nich. Puste, anemiczne granie bez werwy. Słaboooo, a na dodatek ciche.

 

Dokladnie, syf. Pierwsze lepsze losowe sluchawki beda duzo lepsze. Sa praktycznie ostatnia deska ratunku, mam nadzieje ze 5 roznych par sluchawek sie nie popsuje zebym nie musial sie meczyc z ta slaba produkcja.. blado wypadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie słuchawki możecie polecić w przedziale cenowym w którym są HD 201?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie słuchawki możecie polecić w przedziale cenowym w którym są HD 201?

 

Spójrz na polecane słuchawki... IMO nawet Fatality od Creative z których się przesiadłem na HD201 są nieporównywalnie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że te słuchawki są na rynku od 2008 roku. Ja sam je kupiłem w 2011 roku i do tej pory chodzą idealnie a używane są bardzo często. Dałem za nie wtedy coś około 60 zł i jestem bardzo zadowolony z zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...