Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Camil666

E8200 i kilka pytań na jego temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam E8200 i chciałem go trochę podkręcić żeby nie marnować jego potencjału. Na standardowym napięciu doszedł do 3,6Ghz. Do chwili obecnej doszedłem do 3,9Ghz, ale musiałem go troszkę dovoltować. Cały czas sprawdzałem temperatury i o dziwo cały czas były one w granicach 51-53C. Niestety przeczytałem w necie, że są problemy z czujnikami temperatury w niektórych sztukach. Jak mam sprawdzić czy mój na walnięty czujnik czy nie? Co do napięcia: która wartość napięcia jest prawidłowa, ta ustawiona w BIOSie czy ta która pokazuje CPU-Z?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do napięcia to w biosie ustawiasz napięcie X ale w wyniku vdroop-u jest ono niższe niż planowane. ogólnie cpu-z pokazuje w odczyt z czujników napiecia vcore na płycie głównej, ale odczyt z tych czujników też często różni się od prawdy... Co do temp- sprawdź temp. chłodzenia lub PCB pod CPU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Mapy są nawet w urzędzie gminy, ale mnie ciekawi dostęp do tego oficjalną ścieżką. Gdzie się składa podanie, co się wpisuje. W praktyce to słyszałem, że zwykle to się człowiek uśmiecha o przysługę do znajomego w urzędzie gminy. Ale to dane anegdotycznie z niedużej miejscowości, gdzie się wszyscy znają i jak siedzisz w branży to wiesz gdzie się trzeba uśmiechnąć. Znam też osobę co wyłudziła te dane w urzędzie telefonicznie (ale w szczytnym celu), to akurat było w Warszawie.
    • Może jeszcze po prostu na to nie wpadli. W dzisiejszym skostniałym świecie, wolą trzaskać "sprawdzone" rozwiązania, zamiast ryzykować z nowatorstwem. Tak samo kiedyś pisałem, że dziwne, że nie ma monitorów LCD panoramicznych - dzisiaj standard. Później pisałem, że przydało by się więcej niż 60Hz - dzisiaj bez problemu takowy kupisz. Tak "jak widać" BZDURYYYY Jedynie co rośnie, to rozdzielczość (na mm) "maski" filtra kolorów (z czym obecnie nie ma problemów, skoro robią aparaty do telefonów z tak małymi elementami tego typu) . Natomiast sam sensor elektrycznie wcale nie byłby bardziej skomplikowany. Przetwarzanie byłoby za to drastycznie prostsze.
    • Paradoksalnie mordercy chyba najbardziej się resocjalizują ze wszystkich innych przestępców. Wśród tej grupy prawie nigdy nie ma popełnienia 2 raz przestępstwa. Raz, że najczęściej teraz są dożywotki co oznacza w praktyce 30-40 lat wiec gościu wychodzi w wieku w którym już nie jest dzieciakiem, który popełnił zbrodnię. Dwa, że oni jednak wiedzą, że odebrali życie. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem kary śmierci, szczególnie w takim kraju jak Polska gdzie można na długie lata wsadzić za morderstwo i pedofilię niewinną osobę jak Komenda.
    • Szczęść Boże naśladował Ceratę i Pulpeta również pijąc piwo. Tyle, że Cerata akurat łoił browara, gdyż obstawiam, że u niego na jednym piwie się nie skończyło.
    • Tak, to nie aż takie proste. U mnie też wszystko leży i kwiczy. Mam niewiarygodną bekę z managementu: mimo że nie jest to wina nikogo z firmy, że nie da się nic magicznie przeskoczyć, zrobić, to dalej matołki biegają z telefonami przy uchu i robią poważne miny. Symulacja bycia istotnym w pełnej krasie  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...