Skocz do zawartości
Colicab

Pyyyszne, pyszne KFC

Rekomendowane odpowiedzi

Burgerownie zazwyczaj są w centrum, nie ma gdzie stanąć autem i często nie po drodze.

Ja jak mam czas to zatrzymuje się w zajazdach czy pizzeriach. Jak nie mam czasu to KFC czy McD, z podjazdem pod okienko.

 

No tak, bo komunikacja miejska i własne nogi nie istnieją, trzeba wozić dupę autem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

No tak, bo komunikacja miejska i własne nogi nie istnieją, trzeba wozić dupę autem.

Są miasta w których komunikacja miejska to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

No tak, bo komunikacja miejska i własne nogi nie istnieją, trzeba wozić dupę autem.

:rotfl:

 

 

Ale durny post.

Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz nic. Serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Wam sabotować topicu, niech każdy je co chce, ale jestem szczerze ciekaw jak w czasach, gdy wszelkiej maści burgerownie w dużych miastach wysypują jak grzyby po deszczu można jeść burgery w miejscach pokroju McDonalda? Przecież po spróbowaniu raz burgera w dobrej burgerowni człowiek sie zastanawia jak kiedykolwiek mógł wcześniej jeść ten syf w Macu. Zwłaszcza jakość mięsa jest nieporównywalna.

 

Nie macie ich pod ręką czy naprawdę uważacie, że Mac/KFC/Burger King jest lepszy?

 

Marketing. Ludzie wolą coś co jest powszechnie znane i lubiane. O małych knajpach nie trąbki się w kółko i mają często lokalizację bardziej na piątkowy/sobotni wieczór niż gdzieś przy trasie gdzie ludzie jedzą od poniedziałku do piątku śniadanie, obiad i kolacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa. Jadac z pracy do domu mijam subwaya, McDonalda i przejeżdżam kolo 2 galeri handlowych, gdzie jest masa sieciowych knajp. Prościej jest mi zajechać na przydrożny parking McDonalda i wciągnąć big maca z frytami i napojem za 10zl niż pchać się w miasto. Oczywiście ze wole Moa Burgera nic Maca, ale chodzi o dostępność knajpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

 

Ale durny post.

Nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz nic. Serio.

 

Dlaczego? Właśnie przez to, że wszędzie jeździcie autami to wolicie stanąć w McDonaldsie czy KFC i wspierać obcy kapitał, a centra miast, gdzie zlokalizowane są lepsze lokale zaczynają wymierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego? Właśnie przez to, że wszędzie jeździcie autami to wolicie stanąć w McDonaldsie czy KFC i wspierać obcy kapitał, a centra miast, gdzie zlokalizowane są lepsze lokale zaczynają wymierać.

 

Liczy się konsumpcja i zysk, a nie rozczulanie się nad upadającymi małymi przedsiębiorcami. Chociaż McD zaczyna odnotowywać ogólnoświatowe straty czy przynajmniej nie tak duże zyski jak zakładali, że będą mieć. Nie ukrywam, że cieszy mnie taki obrót sprawy.

 

http://biznes.newsweek.pl/mcdonald-s-przegrywa-z-moda-na-zdrowa-zywnosc,artykuly,361781,1.html

Edytowane przez resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Dlaczego? Właśnie przez to, że wszędzie jeździcie autami to wolicie stanąć w McDonaldsie czy KFC i wspierać obcy kapitał, a centra miast, gdzie zlokalizowane są lepsze lokale zaczynają wymierać.

Ale ty pierdoły opowiadasz.

 

Gdyby były lepsze to by nie wymierały. Jak mam ochotę na pizze z centrum to sobie ją załatwiam.

 

Ale jak nie mam czasu, gdzieś jadę to wybiorę coś z okienkiem, albo przy drodze.

Stawianie burgerowni z centrum jako substytutu mcdrive to dowód braku pomyślunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości KFC i McD porobili te oddzielne okna do zamawiania i odbierania jedzenia. W teorii obsługują większą ilość klientów, w praktyce jak jest duża kolejka po odbiór zamówienia to jedzenie nie jest gorące. Ci na kuchni się spieszą, przez co jedzenie jest niedogrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W McDonaldzie od 7 do 8 rano do końca tygodnia dają jakiegoś mcmuffina. Jak za darmo to nawet dobre :E taki cheeseburger o poranku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Nie, żebym śniadaniowego menu nienawidził.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Muffinki są tragiczne, z oferty śniadaniowej ostatnio zasmakował (pierwszy raz jadłem ofertę ścniadniową) McWrapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Big King (BurgerKing) jest większy i tańszy od Big Maca, jadłem, i jest całkiem niezły.

 

bk.jpg

Edytowane przez ghostdog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Właśnie przez to, że wszędzie jeździcie autami to wolicie stanąć w McDonaldsie czy KFC i wspierać obcy kapitał, a centra miast, gdzie zlokalizowane są lepsze lokale zaczynają wymierać.

I jak ta Twoja komunikacja dziala jak rano masz być w Katowicach, w południe w Opolu, a wieczorem w Jeleniej Górze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie. Codzinnie za to jeżdzę z północy Krakowa na południe i odwrtonie. Samochodem oszczędzam godzine-półtora godziny dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

^^

Codziennie tak wszędzie jeździcie po całej Polsce?

Swoim samochodem średnio w miesiącu 2 tys. km, do pracy 35 km (dojazd autobusem ok. 2-2,5h, 3 linie).

 

Do tego służbowo co najmniej 1,5 tys. km miesięcznie, a jak się trafi to i 5 tys. w miesiącu. Jak ma to sens i mogę to jadę pociągiem (głównie Warszawa).

 

Powodzenia w jeżdżeniu autobusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos polecic (moze byc nawet na PW) bardzo dobrego kebaba w Krakowie badz Bielsku Bialej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie Podchorążych 3, kebab Tanti. A jak chcesz się dużo nażreć, ale syfu, to kebab u szwagra,pl kossaka, karmelicka, lea, i chyba na ul kupa (tamte rejony). Chociaż u szwagra jest straszny syf, to warto od czasu do czasu spróbować. W każdym razie każdy lepszy od takiego sprzedawanego w okolicach Rynku (w granicach 1 obwodnicy).

Edytowane przez kamassss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Wszystko naokoło pozamykane, to jednorazowo sobie pozwoliłem na maka. Ta pikantna kanapka drwala jest nawet niezła, ale nie jest warta tej ceny. Za tę cenę dostanę większe i bardziej soczysta burgery w niesieciowej smażalni.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Wszystko naokoło pozamykane, to jednorazowo sobie pozwoliłem na maka. Ta pikantna kanapka drwala jest nawet niezła, ale nie jest warta tej ceny. Za tę cenę dostanę większe i bardziej soczysta burgery w niesieciowej smażalni.

Prawda.

 

Ale... burger + ten placek serowy to świetne połączenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Swoją drogą. Za tę cenę w mcd dostałem też gratisowo sraczki.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dlugich namowach, zabieram dzisiaj chrzesniaka do kfc. Ja w tego typu miejscach nie bywam, bo staram sie raczej jesc zdrowo, ale skoro juz tam bede to moze sie na cos skusze. Problem w tym, ze w ogole nie ogarniam tematu wspolczesnych fastfoodow/zestawow. Tu pytanie do Was - co dobrego (w sensie "smacznego") mozecie polecic w kfc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...