Skocz do zawartości
Colicab

Pyyyszne, pyszne KFC

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dla odmiany poszedłem do Burger Kinga i od tego momentu 'rzucam' KFC. :E

 

Niebo a ziemia (przynajmniej u mnie). Napoje nie rozwadniane aż tak jak w KFC. Frytki smaczniejsze. Ogółem jakoś tak schludniej mi się wydało. Jedzenie nie zrobione tak na odwal (pewnie dlatego, że nie mają za dużo ruchu to i robią dokładniej, a nie jak w KFC, gdzie tam bydła tyle, że pół godziny nieraz czekać trzeba). Takim Whopperem to i można się dość najeść a nie jak tymi chuchrami Zingerami czy innym badziewiem. :E

Edytowane przez Aces Delight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dla odmiany poszedłem do Burger Kinga i od tego momentu 'rzucam' KFC. :E

 

Niebo a ziemia (przynajmniej u mnie). Napoje nie rozwadniane aż tak jak w KFC. Frytki smaczniejsze. Ogółem jakoś tak schludniej mi się wydało. Jedzenie nie zrobione tak na odwal (pewnie dlatego, że nie mają za dużo ruchu to i robią dokładniej, a nie jak w KFC, gdzie tam bydła tyle, że pół godziny nieraz czekać trzeba). Takim Whopperem Podwójnym to i można się dość najeść a nie jak tymi chuchrami Zingerami czy innym badziewiem. :E

Nie śmierdzi Ci mięso w Burdel Kingu?

Jak idę do KFC i przechodzę obok BK to od tego smrodu rzygać się chce. :mad:

Tak, jadłem tam kiedyś. Smakuje tak jak śmierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raz nalewałem i właśnie zamiast pepsi była ta woda, oznaczenie były pozamieniane, bo obok zamiast wody leciała pepsi... :E

 

KFC to mój taki mały nałóg i zaliczone mam tam chyba wszystko prócz surówek :E

Rządzą oczywiscie kubełki i chyba na skrzydełka nie ma mocnych

 

 

A co do twojego posta Hanys to wieczorem jak trafisz w KFC prócz wody w tym automacie do dolewek nic nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem przez 1,5 roku w tej firmie i uzależniłem się od Zingerów - lepszej kanapki dla mnie nie ma. Polecam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłem przez 1,5 roku w tej firmie i uzależniłem się od Zingerów - lepszej kanapki dla mnie nie ma. Polecam :]

Jasne. Codziennie patrzyłeś jak się je "przyrządza" (jakoś tak mi ta czynność nie pasuje do fast-foodów) albo nawet sam je robiłeś i jeszcze je jadłeś i się od nich uzależniłeś?

Lepiej opowiedz, dlaczego extra majonez był gratis na Twojej zmianie. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem i zjadłem mini twister box. Pycha.

 

Znaczy wczoraj. :)

Edytowane przez Japco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie śmierdzi Ci mięso w Burdel Kingu?

Jak idę do KFC i przechodzę obok BK to od tego smrodu rzygać się chce. :mad:

Tak, jadłem tam kiedyś. Smakuje tak jak śmierdzi.

 

Milcz, niewierny :pila:

A jak nie lubisz krów (czyli whoopera) to spróbuj jakiejś kanapy z kurczakiem albo chicken tenders :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam grandera ;) Ale kubelek to tylko ze znajomymi ;P

 

A tak odchodzac ciut od tematu. Czy taki zwykly czlowiek moze zalozyc KFC u siebie w miescie? Zalozmy ze ma duzo kasy itp... Gdzie sie zglosic o taki wniosek? Ile potrzeba na to kasy? Od czego to jest wszystko uzaleznione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uwielbiam grandera ;) Ale kubelek to tylko ze znajomymi ;P

 

A tak odchodzac ciut od tematu. Czy taki zwykly czlowiek moze zalozyc KFC u siebie w miescie? Zalozmy ze ma duzo kasy itp... Gdzie sie zglosic o taki wniosek? Ile potrzeba na to kasy? Od czego to jest wszystko uzaleznione?

KFC nie "oferuje" franczyzy. Kiedyś się tym interesowałem i czytałem na jakimś forum.

Jakaś spółka posiada wyłączność do otwierania ich restauracji o ta - http://www.amrest.eu/ ta sama co PizzaHut ;) i BK , ciekawe ;)

Edytowane przez B@ZYLI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawitałem do KFC dwa razy i przerzuciłem się na Burger Kinga. Więcej, smaczniej, o! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawitałem do KFC dwa razy i przerzuciłem się na Burger Kinga. Więcej, smaczniej, o! :P

Więcej za tą samą kasę na pewno nie :Up_to_s: Czy smaczniej kwestia gustu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więcej za tą samą kasę na pewno nie :Up_to_s: Czy smaczniej kwestia gustu :P

W zasadzie to MCD, BG czy KFC to wszystko ten sam szajs, najczęściej głupi sos zmienia znacznie smak głupiej kanapki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kfc to tylko zinger :)) pamiętam jak kiedyś za 5zł były dwa - ideolo, bo teraz to chyba 7,99 kosztuje co jest śmieszne.. znacznie lepiej zjeść sobie gdzieś dobrego kebaba :) generalnie w kfc rzadko bywam, tak samo jak w mcd, za drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to MCD, BG czy KFC to wszystko ten sam szajs, najczęściej głupi sos zmienia znacznie smak głupiej kanapki. :P

W sumie racja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłem w KFC i wziąłem tą taką walizeczke (nie wiem jak to sie nazywa) ale dawali 1 l napoju :P w sumie takie sobie = nie było złe.

jako pracownik McDonald's czyli częstszy bywalec mogę powiedziec ze jest to bardziej amerykańskie żarcie, a mcd jest bardziej europejski.

smaczne sa te skrzydełka i kurczaczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KGP

Ale bajka. Akurat w swoim zyciu pracowalem 3 lata w tym syfie. Wg. reklamy ta Pani przychodzi do pracy, kiedy inni zapie#$@a i oglada usmazone mieso ? Taki kucharz niczym w rzeczywistosci nie rozni sie od zwyczajnego pracownika, pozatym, ze ma taki tytul :lol2:

Edytowane przez KGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KFC bede do konca wdzieczny za to ze w miejscu gdzie cywilizacja nie dotarla, a MCDonald wymiekl i robil burgery z ziemniakow, oni podawali nam zingery.

Wielkanoc w KFC -> wspomnienia na cale zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz jeszcze smaczniej (w sensie colicabowym) :cool:

Narobiles mi autentycznego apetytu, ale to jakas bzdura z kucharzem. Mam znajomych pracujacych w KFC i sie zmianiaja, to na kuchni, to przy kasie. Ale wrąbałbym zingera i pocketa teraz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dziś byłem z kolegą w KFC i zjadłem :) :

2 B-smarty - jeden z Mini Twisterem , a drugi z Longerem :)

Jak zjadłem to wtrąciłem jeszcze jednego Longera do tego bo się nie do końca najadłem tymi dwoma B-Smartami :)

A do picia Ice Tea jak zawsze :)

Bardzo mi smakowało , zarówno Longer jak i Twister :)

Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, rozśmieszył mnie jeden z komentarzy pod tym filmikiem (reklamą KFC) a mianowicie:

 

"Ze sklepow masz jedzenie idace na mase, nie na jakosc."

 

Czyli coś dla mnie skoro na mase , a lubie isc na silke i sobie jebnac cos na bipa

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...