Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jamesss

Mierzenie mocy obliczeniowej komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie dotyczące mierzenia mocy obliczeniowej całego komputera. Czy użytkownik może w jakiś sposób obliczyć moc obliczeniową swojej jednostki ? Czy są do tego przeznaczone jakieś programy? Czy można to policzyć 'ręcznie'?

(chodzi mi o liczenie w jednostce Flop a nie punkty, czas itd.)

[jako że temat jest powiązany z podkręcaniem dlatego temat umieściłem w tym dziale]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I właśnie ta chwila szukania na Google (co niby nie gryzie) doprowadziła tutaj (Mnie i pewnie kilku osob którym sie nie chciało tu rejestrować) :D

Ale wielkie dzięki za link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jak je tak traktujesz to sie nie dziwie że wytrzymują pół roku   Kup sobie coś takiego https://www.amazon.co.uk/ZEISS-Lens-Wipes-Pack-200/dp/B00IKGH2TI i przestaniesz je niszczyć.
    • Uwaga wszyscy, jednak z flasha nici, po pierwsze hotspot sięga nawet 82 C ale może nawet bym sflashował, żeby podnieść o te 10 w, albo żebypo prostu przekonać się czy zadziała, ale po drugie (ważniejsze) nie ma szans, bo okazuje się że moja karta ma zabezpieczenie LHR (myślałem, że nie ma, a komputer gotowiec więc nie wiedziałem, że ma LHR) i wszystkie biosy z LHR mają taką sama albo mniejszą max moc. a nie będe wgrywać biosu bez LHR, bo będzie powtórka z rozrywki tego typa https://www.techpowerup.com/forums/threads/nvda-3080-card-is-not-working-after-flash.288743/ Dzięki wszystkim za poświęcony czas.
    • Czytam Twoje komentarze o optymalizacji i błędach w temacie o AC.Valhalla by zaraz po premierze Far Cry 6 czytać to samo tylko, że w drugim temacie. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie. Po co kupujesz produkty Ubisoft skoro tak na nie narzekasz?  Podsumowując to albo jesteś masochista albo z natury maruda i niepotrzebnie zrzędzisz.      
    • PiS opanował sytuację na granicy, teraz nawet Czesi chcą nam posłać swoich żołnierzy,  mielibyśmy już tam żołnierzy z UK, Estonii i Czech, symboliczne wsparcie ale jednak. Polska wyszła obronną ręką, a Łukaszenka wypłapał kolejne sankcje. Stopy procentowe jednak 0,5pkt, zgodnie z większością przewidywań, racjonalna polityka RPP sprawiła, że złotówka umocniła się do euro i wraca do swojego naturalnego poziomu. Po nowym roku inflacja powinna wyhamować, a tarcza inflacyjna wymusi trend spadkowy, poczekamy zobaczymy, trochę eksperyment. Dziś Morawiecki w Rzymie, a Duda będzie uczestniczył na spotkaniu z Bidenem, okaże się co hej Joe wynegocjował z Putinem. Ogólnie wygląda na uspokojenie polityczne nie tylko w kraju, ale i na świecie, jeszcze ten Covid nieszczęsny tylko został. Choinkę można ubierać. 😎  
    • To jest bardziej interaktywna książka. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...