Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam bardzo ograniczony czas na granie wiec chciałbym kupić coś z nowszych gier co nie będzie zbyt długie - 20-30h maksymalnie. Coś stawiającego na fabule i rozgrywkę (może być tez liniowe) Zastanawiam się nad nowym Jedi oraz Days Gone. Bardzo spodobał mi się gow a jedi wydaje się być podobne. W days gone obawiam się ze może być trochę długie. Co byście wybrali? A może coś innego jeszcze polecacie z nowszych produkcji? Tematyka obojętnie jaka, lecz coś nad czym nie trzeba szczególnie myśleć. Ograłem GoW, spiderman, origins, Rise of tomb raider, uncharted oraz horizon które kompletnie mi nie podeszło ze względu na sztuczny jak dla mnie świat.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Legolass97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz posuche w grach. Days Gone to gra taka solidna ale nic szczegolnego. Powinno sie w nia zagrac bo pewnie wyjdzie druga czesc na konsole nowej generacjii i warto znac historie.

 

Ja sam nie mam w co grac bo:

 

Spiderman nie dla mnie jak i god of war. Lubie rpgi i strategie a nie fpsy. Single player a nie multi.

 

Ej, wlasnie piszac to przypomnialem sobie ze ktos detroid bardzo zachwalal. Moze kupie.

 

Na teraz wykupilem game pass na 3 miesiace i planuje ograc ryse of rome, pilarsy, rage 2 i pare innych.

No i jeszcze przejde last of us przed druga czescia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzilem ceny. £34.99 na ps store i £20 na amazonie za dysk. Jak na dwuletnia gre to chyba duzo :E

 

Zobacze moze na ebayu bedzie taniej

 

 

Edit:na ebayu okolo £10 to juz akceptowalne

Edytowane przez CharlieNeverForgottenXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja bym zapytał o propozycje. Do tej pory przeszedłem:

- Uncharted (wszystkie częśći, podobało się)

- The Last of Us (też super mimo, iż nie lubię klimatu zobie)

- wszystki 3 Tomb Raidery (i też fajnie)

- Jedi Fallen Order (w sumie mniej niż powyższe)

- wszystkie asasyny (z wyjątkiem Rogue - leży na dysku)

- Sniper Elite 3 i 4(też ok)

- Spiderman (fajna zabawa, troche wkurza, ze gdybym od poczatku wiedzial co jest potrzebne do wbicia platyny to bym to zrobil bo bym nie marnowal tokenow na gadzety, a takto po skonczeniu gry sie zorientowalem ze prawie mam platyne, ale jej nie mam ....)

- Knack 2 (sredniawo, ale bylo za darmo)

- Ratchet i Clank (może być)

- Lego Ninjago (NIEEEEEEEE, kiedys gralem w Movie i bylo duzo lepiej)

 

Jakoś mnie gry z otwartym światem trochę znudziły (tak więc nie chce mi się zaczyna Horizona czy Ghost Recon Wildlands)

RDR3 jakoś mnie nie wciągnął

 

Mój aim jest na poziomie "-1" tak samo jak refleks, czyli musi to być gra relatywnie łatwa gdzie liczy sie historia.

 

Jakieś propozycje, czy wszystko co ciekawe już ograłem ?

Edytowane przez Quosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellblade - jak coś krótszego z klimatem

Metro Exodus - jak coś dłuższego z wciągająca fabuła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię "Killzone Shadows Fall" w angielskiej wersji językowej ( 30 zł za używkę ) to jest jakiś patch z polskim językiem czy trzeba grać po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie gry imprezowe byście polecili na PS4? Tylko nic do śpiewania i tańczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najnowszy GRID za 75z to dobra oferta? Brakuje mi jakiejś fajnej samochodówki na plejaku do pogrania solo.

Edytowane przez YasiuSpacerowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie gry imprezowe byście polecili na PS4? Tylko nic do śpiewania i tańczenia.

Może zobacz Overcooked 1/2 albo Moving Out. Gry wykorzystujące apkę PlayLink takie jak np. Wiedza to potęga albo To jesteś Ty są super na posiadówy:

 

https://www.playstation.com/pl-pl/explore/ps4/games/playlink/

 

Guitar Hero Live było bardzo fajne, ale od kiedy zamknęli serwery do gry i tym samym tryb Guitar Hero TV, który był najbardziej sensownym i atrakcyjnym (przynajmniej dla mnie) elementem tego tytułu, to ta produkcja straciła trochę rację bytu dzisiaj. A szkoda, bo człowiek się przy tym naprawdę świetnie bawił na imprezach.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w ogóle zagłębiać się w Uncharted i Kolekcję Drake'a? Po Wiedźminie wydaje mi się stosunkowo "pustą" grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to raczej typ gry jaką jest seria gier z Larą Croft, np Shadow of Tomb Raider, a nie open world.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie gry imprezowe byście polecili na PS4? Tylko nic do śpiewania i tańczenia.

zobacz moj post z 18-tego marca

Wiekszosc z tych gier mi sie podobalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, świetne gry na imprezę tam zamieściłeś :lol2:

a faktycznie - nie doczytalem, ze imprezowe

to jedyna w ktora sie bawilem to Buzz i bylo fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Buzz spoko, tylko nie ma jej na PS4 ;) Ale w podobnych klimatach jest np. wspomniana Wiedza to potęga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry wykorzystujące apkę PlayLink takie jak np. Wiedza to potęga albo To jesteś Ty są super na posiadówy:

 

https://www.playstation.com/pl-pl/explore/ps4/games/playlink/

 

O dzięki! O takie gry mi chodziło. Chociaż ta z selfie to może być przegięta po kilku głębszych. :E

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać MK11 za 99 na aktualnej promocji w PSN Store. Dużo osób gra w MK11 po sieci i czy tak gra to jeden wielki sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic Spidermana z dodatkami (GOTY) czy wystarczy podstawka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTS ssie pałę w singlu, fajny jest moduł VR tylko. Jakbym miał obstawiać to dirty szczególnie Dirt VR daje radę a tak to nfsy. Na tę generację soniacza to nie ma dobrych wyścigowych exów. Polyoszuści wycieli kampanie z GTS i mamy taką wydmuszkę w której pomimo przejechania jakiejś trasy nie mamy z tego absolutnie żadnej satysfakcji i potrzeby kontynuwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troche lipa a zal brac xboxa dla jednej gry

 

Możesz też zagrać na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...