Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

plastekk

Project Black Pearl

Rekomendowane odpowiedzi

:o ile metrów oplotu zużyłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trzymam wiązki PCI-e to szok.. Grubo jest i cieżko.. Zasiłka pożarła tyle oplotu i termo że zabrakło :P a miałem całą rolkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota! Ile trzeba kasy na tyle oplotów? ;) Sam myślę żeby coś takie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obrazki

 

Szkoda że zasilacze firmowo nie mają takiego sleeva (a przynajmniej te droższe z wyższej półki). Bardzo dobra robota.

 

A oplotu to chyba ponad 50 m poszło jak nie więcej. Na mojego EW chyba około 20 m poszło a kable i krótsze i mniej ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ta zasilka kozacko wyglada !!!! no mega , od razu widac kto w budzie prad dostarcza a nie! hehehe a teraz plastek powiedz...

bez sciem ile ci to czasu zajelo - oplecenie i dopieszczenie tak tej zasilki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kosztu to mały on nie jest bo troche tego oplotu poszło..

 

A czas? tydzień oplatałem ( kazdego dnia jakiś inny kabelek itp ).. Przerwa techniczna też musiała być bo pół igły w kciuku mi utkwiło , czubek małych nożyczek i inne artefakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się nazywa oplatanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czas? tydzień oplatałem ( kazdego dnia jakiś inny kabelek itp ).. Przerwa techniczna też musiała być bo pół igły w kciuku mi utkwiło , czubek małych nożyczek i inne artefakty

Ja aż takich hardcorów nie miałem po oplataniu ale opuszki palców pokłute i bolały parę dni :E

Btw. plastekk nieźle się spisałeś z tymi oplotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"xtreme sleeving"

 

Oplot nylonowy 4mm z sklep.rms.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu kupiłem 3 szpule po 100m i pokłady oplotów się właśnie skończyły :) Ciekawe kiedy przejdę barierę 0.5km oplotu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:poke:

e .. nierusza sie, opleciony :D

 

nie chce oftopikowac ale to jest chore :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.5km przekroczysz jak kupisz kolejne 3 x 100m. Jak wszystkie oploty jakie miałeś załadowałeś w oplatanie kabli to mega szacun..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000- Pokemony!

2002- Adam Małysz!

2005- PiS na Rząd, Kaczyński prezydentem!...

 

hitem roku 2009 zostają.... oploty na kablach! :E

 

sorry ale nie moglem sie powstrzymac! :E bo to powoli przypomina jakieś masowe zboczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na początku się śmiałem, a teraz sam mam takie zamiary. Tylko nie wiem jeszcze co i jak, w sensie co będzie oplecione, a co nie. Raz chcę wszystko pojedynczo, a czasami tylko niektóre kabelki [24pin, 4pin, 2x6 pin] i to na dodatek w niektórych miejscach podwójnie. Dlatego priorytetem u mnie niech będzie Auras Fridge.

 

Gratulacje dla plastka, btw :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2000- Pokemony!

2002- Adam Małysz!

2005- PiS na Rząd, Kaczyński prezydentem!...

 

hitem roku 2009 zostają.... oploty na kablach! :E

 

sorry ale nie moglem sie powstrzymac! :E bo to powoli przypomina jakieś masowe zboczenie ;)

tylko ze plastek jest ich pionierem w polsce, to trzeba szczerze przyznac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki ( i dziewczyny może jakieś :P ) za miłe słowa to motywuje mnie do kolejnej walki jaką jest oplecenie ANTECA TNP 750w i i robota ponad metrowych przedłużek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to trzeba zapisać do księgi rekordów guinessa. :D Ciekawe kto był pierwszy i jaki był jego rekord :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastek widać że przykładasz się do modów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie podobały mi sie te sznurówki...

jeszcze jak sa wszystkie kable razem to ok bo zapobiega to bałaganowi ale zeby kazdy kabel z wtyczki w osobny oplot to juz imo brzydko wygląda.

i dodatkowo przeciez w znaczym stopniu zwiększa objetosc takich kabli. dajmy na to taka wtyczka 4 pin, duzo lepiej jak by wsadzil w jeden wiekszy oplot a nie robil cos takiego... ale jak juz powiedzialem to wszystko imo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej układa się wiązka pojedyńcza niż "cała" ... A obiętość? No może trochę się zwikęszy ale i tak nieznacznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie range na król oplotu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no troche zartobliwie to napisalem, bo 'moda' ta zaczyna mnie troche martwic. w koncu jedynym ograniczeniem na modyfikacje kompa jest ludzka wyobraznia, a tu widze ludzie owczym pedem podazaja za jakimis sztucznymi trendami lansowanymi przez garstke 'nawiedzonych' :E

 

w kazdym razie to z tym zasilaczem to juz delikatne przegiecie i popieram Macior89, ze jest to niepraktyczne i to nie tylko ze wzgledu na to ze kable zajmuja wiecej miejsca, ale tez w takiej plataninie latwiej moze gromadzic sie kurz i wogole ZUO :E

a moze zaraz ktos wpadnie na genialny pomysl malowania proszkowo PCB plyty glownej i ciekawe ile poleci do lokalnej lakierni malowac swoje mobasy :)

moze wydaje wam sie ze to takie PRO? to nie jest PRO. PRO jest np taki hardcorePC, ale nie oploty ;)

 

ps. oploty to raczej nie jest patent plastka, z tego co wiem to od dluzszego czasu jest to modne w sprzecie audiofilskim, po czesci jako stylizowanie sprzetu a'la retro, poniewaz dawniej kable byly w ten sposob izolowane, a po czesci na walory estetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam takie oploty podobają. Dzięki nim zasilacz sprawia wrażenie solidności i wytrzymałości.

 

Po części jednak muszę się zgodzić z tym, że wszyscy mają takie same oploty. Wszyscy czarne i wszyscy podobnie oplecione. Ale cóż na to poradzić skoro w PL kolory inne niż czarny są trudno dostępne i na dodatek czarny pasuje do każdego kompa

 

Malowanie proszkowe mobasa to przesada. Lakier z tego co mi wiadomo przewodzi prąd więc ja bym nie ryzykował :E

 

Ten hardcorePC tez ma oploty na kablach więc nie wiem w czym jest taki wyjątkowy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cOiJN

nie podoba się - droga wolna, chciałeś napisać - napisałeś, przyjęliśmy do wiadomości, a od tej chwili będziemy wdzięczni jeśli zaprzestaniesz robienia śmietnika i trollowania w temacie o kibelku Plastka, możesz założyć swój własny temat o oplotach i przekonywać, że to ostateczne ZUO

 

mi oploty podobają się i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...